Сценарій уроку направлений на повторення пройденої теми. Тут повторюється тема вживання can| cannot, правила читання а також діти пригадають як складати речення.
Урок має вправи в ігровій формі що зробить навчання більш цікавим.
Тема: Let’s play!
Підтема: Що я вмію та не вмію.
Мета:
Обладнання: Підручник, картки для роботи у групах для вивчення нових ЛО, для самостійної роботи , програвач компакт-дисків.
Хід уроку
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: Stand up, please! Good morning!
Ps: Good morning!
Т: How are you?
Ps: Fine, thank you.
Т: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні ми з вами поговоримо про те, що ви вмієте та чого не вмієте робити. Ви
вивчите нову пісню, будете інсценувати діалоги та грати в ігри, тренуватись читати
й писати. Як і завжди, буде багато різноманітних цікавих завдань. Let’s start our
lesson!
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Подання та відпрацювання нового лексико-граматичного матеріалу.
1) Учитель показує учням картки і називає, що на них зображено, учні повто-
рюють слова. Учитель прикріплює картки до дошки.
2) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток з дошки.
Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не виста-
чає. Той, хто першим назвав слово чи словосполучення, якого бракує, підходить
до дошки і в той час, як решта заплющить очі, знімає з дошки іншу картку. Гра
триває.
2. Розвиток умінь мовлення.
1)Розкажіть що вміють і чого не вміють робити ці люди.
X
|
X
|
Anna; 11; Sweden
X
|
Miro; 12; Poland
X
|
Kerstin; 12; Germany
X
|
Sasha; 8; Russia
|
Robin; 15; South Africa X
|
Simon; 4; France
X |
Marta; 18; Portugal X
|
Sebastian; 6; England
X |
Rafaella; 13; Italy
X |
Mark; 7 months; Ireland
X |
Natsumi; 9; Japan X
|
Nil; 7; Spain
X |
Jenny; 8; The USA X
|
John; 11; New Zealand
X |
Sammy; 6; Scotland
X |
Arno; 14; Finland
X |
Pat; 5; Holland
X |
Greg; 16; Australia
X
|
Elisa; 11 months; Turkey
X
|
Arpi; 10; Hungary
X |
Flavia; 12; Norway
X |
François; 15; Belgium
X |
2) Гра «Вмію — не вмію».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток на
двох партах малюнками донизу. Члени кожної команди ланцюжком виходять до
дошки, беруть по одній картці та вимовляють стверджувальне речення до пода-
ного малюнка. Суперники мають утворити до нього заперечне речення. За кожне
правильне речення надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше
балів. Учитель контролює правильність виконання завдання.
Наприклад:
Team1: I can run.
Team2: I can’t run…
3. Фізкультхвилинка.
Учні виконують рухи під відео
4. Навчання читання.
Гра «Прочитай слова».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток на
двох партах текстом донизу. Члени кожної команди ланцюжком підходять до парт,
беруть по одній картці й читають слова, що на них написані. За правильно прочи-
тане слово надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів. Учи-
тель контролює правильність виконання завдання.
Т: Read the words. Прочитайте слова.
His her red good see cat fat dog pot pen pencil
5. Письмо.
Гра «Склади речення».
Учні отримують набори карток і самостійно виконують завдання
Т: Make up sentences. Складіть речення.
My mum’s name is Ann.
Tom is good.
It is her doll.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
2. Підведення підсумків уроку.