Тема: У подорож до матінки-землі (продовження). Вірш «У дитячому театрі»

Про матеріал
Тема: У подорож до матінки-землі (продовження). Вірш «У дитячому театрі» Мета: формувати уміння учнів визначати особливості кожної пори року, помічати сезонну красу природи; удосконалювати навички орієнтуватися в змісті твору; уміння добирати необхідний текст до малюнків, виразно його читати; розвивати творчу уяву, образне мислення. Обладнання: картки зі словами.
Перегляд файлу

Тема: У подорож до матінки-землі (продовження). Вірш «У дитячому театрі»

Мета: формувати уміння учнів визначати особливості кожної пори року,

помічати сезонну красу природи; удосконалювати навички орієнтуватися

в змісті твору; уміння добирати необхідний текст до малюнків, виразно його

читати; розвивати творчу уяву, образне мислення.

Обладнання: картки зі словами.

                                       Хід уроку:
             І. Організаційна частина

Усі сідайте тихо, діти.

Домовляймось – не шуміти,

Руку вчасно підіймати

На уроці не дрімати.

І щоб не було мороки

Всі готові до уроку?

Тож гаразд часу не гаймо

І урок розпочинаймо.

               ІІ. Розминка перед читанням

  1. Читання складів по горизонталі та вертикалі.
  2. Розучування скоромовки.

               ІІІ. Повідомлення теми і мети

На сьогоднішньому уроці ми з вами продовжимо говорити про творчість Наталі Забіли. І ознайомимось ще з одним віршем, який вона написала.

             ІV. Опрацювання вірша Н. Забіли «У дитячому театрі»

1. читання вірша вчителем.

— чи знайомі вам почуття глядачів театру, про які йдеться у вірші?

— Що саме дивились глядачі у театрі?

2. Словникова робота. читання слів «хвилькою».

 Гомін

            чуття

                      завіса

                                  глядачі

                                                помислом

                                                                      образ

3. Виразне читання вірша.

4. Аналіз вірша

- У яких словах вірша найвиразніше сказано про захоплення дітей виставою?

- Чим саме зацікавив даний вірш?

5. Порівняння віршів Н. Забіли

 

            V. Підсумок уроку

- Чи сподобались вам твори Н. Забіли? Чим саме?

- Який вірш вас найбільше вразив? Чому?

           VI. Повідомлення домашнього завдання

с. 37 – 38, читати виразно

docx
Додано
12 березня 2020
Переглядів
412
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку