_____ це, видсоціальної діяльності, яку здійснюють юристи з використанням правових засобів і задля отримання певного правового результату.
______ це вчения про застосування загальних норм моралі у специфічних умовах діяльності суддів, про дотримання моральних принципів і вимог у розслідуванні й вирішенні справ, підвідомчих суду
_____ це сукупність етичних правил, що містяться в документах, прийнятих добровільно представниками будь-якої професії, галузі, громадського обʼєднання і обовʼязкові для виконання особами, які до них належать.
_____ - це життевий випадок, що існує у вигляді окремої самостійної ситуації (наприклад, правопорушення, суперечка), яка потребує розгляду і вирішення відповідно до норм права компетентним органом.
_____ це суперечність між особистими інтересами особи та її службовими
повноваженнями, наявність якої може вплинути на обʼєктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення певних дій під час виконання цих службових повноважень.
_____ це правила, засоби і прийоми, які використовуються при розробці і систематизації законів та інших нормативних актів, для веденнч юридичних справ.
_____ це специфічна сфера практичної діяльності юристів: адвокатська, прокурорська,арбітражна, нотаріальна, оперативно-розшукова, консультативна, та ін
____це передбачення законом матеріальна форма одержання, зберігання, використання і поширення правової інформації шляхом фіксації і на папері, магнітній, кіно-, відсо-, фотоплівці або на іншому носії.
____ - це загальнообовʼязкові, формально визначені в нормативно-правових актах правила поведінки, що встановлені (санкціоновані) державою, охороняються, захищаються і гарантуються нею.
_____ це загальні деонгологічні вимоги (норми і принципи), які предʼявляються до юриста - судді, адвоката та інших фахівців у галузі права незалежно від державних кордонів їх. професійної діяльності з метою гуманізації суспільних відносинутвердження законності та правопорядку в кожній країні світу
______ це вища аналітична здатність особи опосередковано й узагальнено за допомогою понять, суджень, умовиводів, що фіксуються словами, відображати істотні закономірні розвʼязувати соціально-правові протиріччя.
-____ це повний опис особливостей юридичної професії, що розкриває зміст професійної праці, а також вимог, які вона ставить перед людиною, містить комплексний, систематизований і всебічний опис обʼєктивних характеристик юридичної професії та сукупності вимог до індивідуально-психологічних особливостей юриста.
___ це наявність правових та інших спеціальних знань, навичок, умінь, професійного посвіду, які набуваються під час професійної підготовки та здійснення професійної діяльності.
______ це система професійно-правових знань, умінь і навичок, які
Характеризують високий ступінь правового розвитку особи та її впливів на правову культуру суспільства завдяки відповідності до закону і деонтологічних вимог
-_____це суспільно сформовані цінності, що визначають відношення до держави, державної влади, управління державою, функціонування державної
влади.
-_____ це єдність психологічної освіченості (знань, навичок, прийомів автотренінгу, саморегуляції, тощо.) волі, відповідних професійно-психологічних якостей, що ефективно впливають на розвʼязання правових ситуацій.
_____ це ступінь засвоєння юристом норм духовного права, оволодіння сукупністю духовних надбань людства у галузі науки, освіти, мистецтва та практична реалізація цих цінностей у правових нормах
-____ це розуміння юристом правил зовнішньої гармонії своєї професійної діяльності, та реалізація їх на практиці з метою ефективного розвʼязання юридичних завдань.
______це знання юристом його моральних прав та обовʼязків і використання їх у професійній діяльності.
______ це уміння використовувати і впроваджувати культурно-правові злобутки та загальнолюдські цінності, усвідомлювати політико-правову мету нації у сучасному державотворенні в Україні.
______ це обумовлена рівнем розвитку інформаційного суспільства система знань, умінь і навичок юриста в галузі інформаційних, та інформаційно- правових стосунків, використовуваних для забезпечення його практичної діяльності і надання різноманітних правових послуг у суспільстві.
-____ це професіонал, який має фундаментальні та спеціальні правові знання, глибоко переконаний у винятковому призначені права і законності для суспільства, кваліфіковано користується юридичними інструментарієм при розвʼязанні юридичних проблем в імʼя захисту прав і законних інтересів громадян.
_____ це професійні юристом їх, обʼєднання та установи, які можуть бути державного та недержавного походжсиня та установи.
_____ це явища, процеси та предмети оточуючого світу, по відношенню до яких здійснюється правовий вплив
_____ це норми права, правові категорії, юридична техніка та різного роду предмети матеріального світу, які допомагають у досягисний мети юридичної діяльності, забезпеченні високого рівня її ефективності.
_____ це освітня,наукова, практична;усна (вербальна), письмова,конклюденна: установча,правотворча,правоохоронна, правозастосовча, профілактична.
______ це чітке дотримання алгоритмів, виконання
окремих юридично значущих дій, фіксація результатів діяльності у
відповідних документах,можливість перегляду прийнятого рішення,
можливість ведення аудіозапису,невідворотність покарання.
Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома