Тиждень англійської мови

Про матеріал
Тиждень англійської мови - це заняття, які дають змогу залучити учнів до вивчення іноземної мови за допомогою цікавих завдань, а семе: квестів, інтелектуально-пізнавальних програм, конкурсів
Перегляд файлу

http://momproved.com/wp-content/uploads/2014/03/Children-Day-Images-Wallpaper-1920x1080.jpg

Тиждень англійської мови

 

 

 

 

http://ivenglish.fmlkst.kz/wp-content/uploads/2012/09/cropped-36a88ce1a6519e06811f5cb829cd62df.jpg

 

План проведення тижня англійської мови

 

Дата

Заходи

Клас

Понеділок

1) Урочиста лінійка з нагоди відкриття тижня англійської мови

2) Конкурс на кращу проектну роботу «Why We Study English?»

3)  Конкурс малюнка «Моя улюблена англійська літера»

4) Виставка зошитів The best writer”  

5) Конкурс «Найкращий знавець англійської мови»

 

 

5-9

 

1 - 4

 

 

6, 8

Вівторок

1) Квест-гра «Весела англійська»

2)Інтелектуально-пізнавальна програма Sea Wind

3 - 4

5 - 6

Середа

1)Інтелект-шоу  «Цікава англійська»

 

5 - 8

 

Четвер

1)Конкурс кросвордів «Words»

2) Брейн-ринг «Хто знає англійську краще?»

  1. - 8

      1 - 4

Пятниця

1)Театралізована вистава «The Turnip». Підбиття підсумків. Нагородження. Урочисте закриття тижня англійської  мови

4 - 6

 

http://kc-krasnogorie.ru/attachments/Image/0_73b42_4f8c89c0_XL.jpg?template=generic

Конкурс «Найкращий знавець англійської мови»

 

Мета: підвищувати пізнавальний інтерес учнів до іноземної мови; вчити сприймати на слух іноземні слова; розвивати пам'ять, увагу, мислення учнів; розвивати вміння працювати в групах; виховувати повагу один до одного, інтерес до вивчення англійської мови.

Хід заняття

1. Привітання

Good morning, pupils! It’s a lovely day! I’m very glad to see you!

Let’s start!

2. Гра «Сніжний ком»

Знайомство з командами. Перший учасник називає своє ім’я «My name is…». Другий учасник повторює ім’я першого і називає своє «Her/His name is …. And my name is …». Третій говорить «Their names are…. And my name is…». Виграє команда яка правильно виконує завдання

3. «Teachers»

Учасники змагань перетворюються на вчителів. Завдання: виправити помилки.

Deer Jane!

Thank you four your letter. I am so glad what you wrote to I! Everyone is phine with me. I am prepare for entrance examz to the university. I would love to invite you to came and watch me next weak. Please let me know if this is convenient four you. I hope to sea you soon.

Your Jack.

Ключ:

Dear Jane!

Thank you for your letter. I am so glad that you wrote to me! Everything is fine with me. I am preparing for entrance exams to the university. I would like to invite you to come and see me next week. Please let me know if this is convenient for you. I hope to see you soon.

Your Jack.

4. «Mistakes»

Учасникам команди прикріпляються картки за словами, визначити «зайвого»

1. peach, pear, chicken, apple, banana

2. tail, cat, mouse, dog, rabbit

3. bird, airplane, kite, helicopter, bus

4. red, sun, green, purple, brown

5. cold, warm, dry, sky, cloudy

5. «Riddles»  

Сlean, but not water,

White, but not snow,

Sweet, but not ice-cream,

What is it? (sugar)

What is found over your head but under your hat? (your hair)

There was a green house. Inside the green house there was a white house. Inside the white house there was a red house. Inside the red house there were lots of babies. What is it? (watermelon)

 I am purple, yellow, red, and green

The King cannot reach me and neither can the Queen.

I show my colours after the rain

And only when the sun comes out again (a rainbow)

 Look at my face and you see somebody

Look at my back and you see nobody. (a mirror)

6. «Poems»

Придумайте риму до кожного слова. Наприклад, take – cake, mother – another…

Pie - … (sky)

Phone - … (bone) 

Book - … (cook, took)

Bad - … (dad, sad, mad)

Cat - … (fat)

7. «Translators»

Перекласти прислів’я українською мовою

  • He laughs best, who laughs last / Сміється той, хто сміється останній
  • Better late than never / Краще пізно, ніж ніколи
  • Tastes differ /  Немає друзів за смаками
  • The eye is the mirror of the soul / Очі – дзеркало душі
  • It is never too late to learn / Весь вік живи – весь вік вчись
  • A man is known by the company he keeps / Скажи мені, хто двій друг і я скажу, хто ти
  • Never put off till tomorrow what you can do today / Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні
  •  All in good time/Всякому овочу свій час
  • Look before you leap/Не знаючи броду, не лізь у воду

8. Придумайте как можно больше новых слов, используя буквы данного слова:

acknowledgement 

9. Підведення підсумків. Нагородження переможців.

Thanks a lot for your work! Good bye!

 

 

 

 

 

 

Квест- гра «Весела англійська» (3-4 класи)

Мета гри:
1) Освітня: розширити кругозір учнів. Закріпити пройдені теми.
2) Виховна: виховувати культуру взаємин при роботі в групі, колективі.
3) Розвиваюча: розвивати інтелектуальні та пізнавальні здібності учнів, готовність допомогти один - одному, культуру спілкування в різних видах колективної взаємодії.

 Хід гри

Говорить хлопчик Джейсон

Today we are playing game “English is fun”. I think you know English language. And I think you will do tasks very fast. There are seven tasks. I wish you success!
 

1. I think you have forgotten English alphabet. My first task is writing words in alphabetical order

1 завдання - напишіть слова в алфавітному порядку

1) holiday       10) present             19) send

 2) apple          11) chocolate          20) flower

 3) work          12) bed                    21) table

 4) Last             13) kiss                   22) you

 5) orange        14) dear                  23) name

 6) end              15) garden             24) ice

 7) jam              16) mother            25) queen

 8) union           17) right                26) zoo

 9) vase             18) xylophone 

 

Відповідь: apple, bed, chocolate, dear, end, flower, garden,  holiday, ice, jam, kiss, Last, mother, name, orange,  present, queen, right, send, table, union, vase, work, xylophone, you, zoo

2. My second task is finding of missing letter

2 завдання - знайдіть відсутні літери

 

image063     image064     image065     image066    image067

 

 

  image068     image069      image070      image071       image072

 

 

image073    image074     image075     image076     image077    image078

 

 

            image079      image080      image081      image082

 

                                         image083        image084

 

Відповідь: B, D, K, Y.

 

 3. Children I am sure you know alphabet but I think you don’t know sounds

3 завдання - з'єднайте літери зі звуками

Aa                               [di׃]

Ff                                [waI]

Mm                             [ju׃]

Qq                               [eI]

Gg                               [bi׃]

Dd                               [em]

Yy                               [ef]

Jj                                 [dзi׃]

Bb                               [kju׃]

Uu                               [dзeI]

 4. I like drawing. And for you I have prepared a task to draw

намалювати, а точніше розфарбувати картинку

image086

Відповідь:image088

 

5. I like crosswords.

5 завдання - «Кросворд»
знайди назви кольорів

http://svitppt.com.ua/images/59/58657/960/img7.jpg

 

                        6 завдання - знайти дієслова і виписати

RUN    WASH    SING    SONG    SIT    GO    WRITE    DOG    POST    EAT    DO    PIG   READ    BOY    PLAY 

 Відповідь: wash, run, sing, write, eat, go, sit, do, read, play.

 7. I want to know how well you can translate

7 завдання - переклад речень

 1)      I have two brothers.

 2)      It’s  my dog.

 3)      I am from Ukraine.

 4)      I am ten.

 5)      My pen is red.

 6)       She is sleeping.

 7)       They are washing.

 8)       My cat is running.

 9)       My mother is reading an interesting  book.

10)      My sister is a good pupil.

 

9. Підсумки.

Дорогі діти, а зараз ми підрахуємо бали і визначимо переможців!

Dear friends, I was very glad to meet you. I like this game. I think you know English language. We will meet soon. Good buy my friends.

 

 

 

 

 

 

 

D:\Фото\Школа\Новая папка\IMG_20170310_132343.jpg

 

 

 

 

 

Інтелектуально-пізнавальна програмаSea Wind

Мета: Вдосконалювати навички монологічного та діалогічного мовлення, логічного будувати  висловлювання на англійській мові; розвивати творчу фантазію, пізнавальний інтерес, ініціативу в здійсненні мовленнєвої діяльності; розвивати міжпредметний зв’язок; розвивати вміння соціального спілкування, розвивати в учнів увагу і швидкість мовленнєвої реакції;  виховувати почуття прекрасного, повагу до культури та традицій інших народів.

Обладнання:  плакат для гри, розкреслений відповідно до гри «Морський бій»,  карта Великобританії, картки із завданнями.

Хід заходу:

Good morning children!

How are you?

We are glad to see you at our competitions “Sea Wind”.

There are three teams of 5 players. Every team has the name. Lets meet them.

(Команди представляють свої назви та займають місця) 

Правила гри.

Жеребкуванням команди обирають їх чергу ходу. Кожна команда вибирає для себе запитання та кількість балів за нього. Н-д: А3 – 5 б. При неправильній відповіді запитання переходить до наступної команди.

 

 

A

B

C

D

1

2

3

3

5

2

1

2

5

1

3

4

5

2

4

4

5

3

1

2

5

4

3

1

4

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання на 1 бал:

  1. Translate into English – кролик.                                      2-A
  2. Answer the question -  Where do you live?                      2-D       
  3.  Tell the poem “Good morning”                                       4-C
  4. Name all day of the week?                                                5-C

Запитання на 2 бали:

  1. Who is this man?                                                                                      1-A

 

  1. Say the words which begin on letters:  C    D     M     L           2-B
  2. Odd the word?      Sport    Maths     Football     Ukrainian       2-D
  3. What poem do you know about Family?                                   4-D

 

Запитання на 3 бали:

  1. What time is it?                                                                            1-B

 

 

 

  1. Make up the sentence :         at/wakes up/Jane/o’clock/7.     1-C
  2. What language do we learn as foreign?                                        4-B
  3. Name numerals: 14, 25, 8, 13                                                       5-B                                                   

 

Запитання на 4 бали:

  1. Name all seasons.    3-A

                                                             

 

  1.  Name these clothes:                                                                   5-A

                                                    

 

 

  1. Name these toys:                                                                              3-D                                                                                  

 

  1.  Name the furniture:                                                                     5-D

 

Запитання на 5 балів:

  1. What is the capital of Great Britain?                                                   4-A                 
  2. What is Big Ben?                                                                                 3-B
  3. What English-speaking countries do you know?                                 2-C
  4. What country is this? (Teacher show the map of UK)                        1-D

Підбиття підсумків. Визначення команди – переможця. Нагородження команд грамотами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інтелект-шоу  «Цікава англійська»

Мета: удосконалювати навики виразного читання, письма, розвивати  творчий підхід до вирішення тих чи інших завдань, вміння вести пошукову роботу, підвищувати інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання:  загадки, вірш, грамоти, подарунки.

Хід заходу

1. Вітання з учнями.
The sun is shining.
The stars are smiling.
Hello, my dear friends. 
Today we have a very interesting contest in English. There are two teams. Their names are… Every game has the highest point 5. You should be very quick.
2. Представлення команд.
T. Every team has to say about themselves (names, hobbies).
3. Повідомлення теми виховного заходу.
Motto of our contest is English is wonderful.
English is great,
We can travel to England 
By plane or by train.
4. Римування.
 


I team


II team


Fly


Box


dog


nine

Fox


Ten


fat


snake


Cat


Mat


kite


frog


Pen


Sky


cake


cat

5. Добери прикметники до іменників.
Завдання для двох команд.


Grey 


Grass


Little


Apple


Blue


Cat


Green 


Sky


Red


girl 


Tall


Sun


Yellow


man 

6.  Скласти речення із даних слів.
I team
1. A yellow, tree, in, is, the, bee.
2. A room, red, is, a, table, in.
II team 
1. A red, is, box, in, the, fox.
2. Cat, on, is, the, a, white, mat.
7. Відгадати назву тваринки.
I team
xof; ckud; toga
II team 
flow; roseh; bitbar
8. Добери кольори і заповни пропуски.
I team 
Spring is …
Summer is …
Autumn is …
Winter is …
II team 
The sun is …
The cloud is …
The flower is …
The butterfly is …
9. Загадки.
It has no legs, 
But just for fun.
It is always 
On the run (a ball).

 

Red or rosy 
In summer I grow.
I am a fine flower 
As you know (a rose).


My beautiful tail is bushy
And the colour of it is red.
I hate the idea of being worn
Or upon your head (a fox).
 

If you want 
To draw a straight line,
Make use of me, 
For this business is mine (a ruler).


Еhis is a house 
With one window in it, 
Showing films 
Nearly very minutes (TV set). 

 

10. Гра «Всезнайки».
1. How many days are in a week?
2. What day is after Friday?
3. What day has a letter M?
4. How do we name a place where we study?
5. What holiday do English people celebrate on the 25 th of December?
6. Where do they put presents?
7. What do people decorate?
8. What do people sing on Christmas?
11. Підсумок вікторини. 
12.Виставлення балів та визначення переможців. 
T. Did you like our competition ? Now let’s have a little rest. Make a circle and dance to a happy English song.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Конкурсна програма «Who knows English better»

Мета:  формувати мовну й мовленнєву компетенції в рамках вивчених тем, удосконалювати вміння учнів з аудіювання, читання та усного мовлення; розвивати вміння переносити знання та навички  в нову ситуацію; формувати здатність працювати в парі, групі; виховувати любов до навчання.

Проведення заходу

 Діти, сьогодні ми отримали телеграму від Снігової Королеви. Вона повідомляє, що весна в цьому році  до нас не прийде. Снігова Королева не хоче відступати і тому  заховала весну за сімома королівствами. Щоб отримати ключі від дверей  семи королівств,  ми повинні виконати сім завдань. Лише після того як ми виконаємо усі завдання, чари Снігової Королеви зникнуть і весна прийде до нас.

За кожне завдання ви отримуватимете  квіточки. Потім, підрахувавши їх, ми побачимо в який клас найперший зазирне весна в цьому році.

Отже, в пошуках весни ми завітаємо до таких королівств: «Читайлик» , «Пізнайко», «Знавці іноземних мов», «Чарівний пензлик», «Мовознавство», «Ерудитів», «Зачароване слово».

    Королівство «Читайлик».

Завдання:  Прочитай і переклади на українську мову. (Учні отримують карточки із завданням.)

  • My name is Taras. 

            I live in Ukraine.

            I am ten.  I can run and jump.

 

 

  • My name is Ivan.

            I live in Ukraine.

            I am seven.   I can swim.

 

  • My name is Tamara.

            I live in Ukraine.

            I am nine.  I can draw.

    Королівство «Пізнайко».

Завдання: Послухай і підкресли слово, яке чуєш. (Учні отримують карточки із завданням.)

  • Nick is a girl/boy.

            This is a chair/ table.

           Ann is eight/ nine.

           The dog is big/ small.

           His ball is new/old.

           My name is John/ Jack.

        Учитель читає речення: Nick is a boy. This is a table. Ann is nine. The dog is big.His ball is new. My name is Jack. (Учні підкреслюють відповідні слова.)

   Королівство «Знавці іноземних мов».

Завдання:  Переклади словосполучення на англійську мову, усно. (Учні отримують карточки із завданням.)

  • Моя нова лялька              Смішна мавпочка

            Його велика собака         Жовте сонечко

            Старий дідусь                  Червона квіточка

 

  • Його нова книжка              Рожева квітка

           Моя мама і тато                 Синій олівець

           Маленьке кошеня              Новий годинник

 

  • Моя червона сукня            Його  нова лампа

            Зелене дерево                     Маленький  хлопчик

            Сіра миша                           Щасливий кіт

  Королівство «Чарівного пензлика».

Завдання:  Розфарбуй відповідно до інструкції. (Учні отримують карточки із завданням.)

Yellow dog,  grey frog,  blue sun, green hen, red pig.

     D:\интернет\9Z62CAQHXBTOCA4IZ06XCA1MMCC3CAWE3B8NCA2LNSWDCACJEZNBCAIUB76TCA0LMPTUCA9PMC6ICA54HWX9CAYGEYCDCA3HTEPMCAC2KM5VCAKIZN8CCAOFBOVECAGUS2DJCALPCQQECA9POK3YCAGYLB7U.jpg        D:\интернет\H7YLCASFMQ2XCA6ECF09CA6Q1IVACA4YH07QCADU6RIRCAF4DJXECAFTSL9KCAE7TLIJCADVPTJXCAGRX0RHCAFH9JHRCAANJ164CA7VCNWNCAITCBV5CABM0Z1RCAKG4WGWCA4VH5T1CAQVC2S0CAZ4GOWH.jpg      D:\интернет\UWGRCAQ131N8CATZ9ZJWCAPK2POOCA5V5A7GCAT20FENCAKQ6PJVCAE495S3CA4X6SDUCAK8SA2SCA1IPFBTCAO9B7KYCAZCFH0GCAIX730BCAWXJA00CAY27OUECAQQKOHSCAJ46N1FCAO1T2R0CAPLT2TZ.jpg        D:\интернет\ZLLCCAT1T90WCAJ1330UCAE9VVH1CAKE3SS1CA3KE32DCANRAWI9CAJUQMBSCA6AAAYICAFFA9E0CAD9JGKKCA3ABOQ7CAL2QRD7CAI2OVL9CA76XU0CCA2Q3PP6CAI7QVSWCAFJX5CCCABDBB1RCAZBA4GJ.jpg          D:\интернет\ZDV0CAA2RQPMCASW5U44CAYGZL9ZCAGKSA5PCAOKQAG5CALG4E6CCA7ESSRCCAB93FO6CAAFM49ZCA6TLMMZCALNL2QRCAS2O6LDCAWW4775CASTPIHKCADZ0G58CAU7IYU6CAVWNMT6CA0YSZ43CAZIPLP2.jpg          

 

 

  Королівство «Мовознавство».

Завдання: З поданих слів склади три речення. (Учні отримують набір слів з яких складають три речення.)

His name is Tom.

It is  my dog.

Ann can jump.

 

  Королівство «Ерудитів».

Завдання: Розгадай кросворд, користуючись словами-підказками.

(Учні отримують карточки із завданням.)

Two, three, five, six, ten, one, eight, four, seven, nine.

C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-02 (фев)\сканирование0007.jpg

 

  Королівство  «Зачароване слово».

Завдання: Розфарбуй малюнки, знайди заховані літери, з даних літер склади слово.

(Учні отримують карточки із завданням.)

   C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия сканирование0004.jpgC:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\сканирование0007.jpgC:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия сканирование0005.jpgDog

C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\сканирование0003.jpg       C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\сканирование0001.jpg     C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия сканирование0008.jpgCat

C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия сканирование0006.jpg   C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия (2) сканирование0004.jpg C:\Documents and Settings\Mufasa\Мои документы\Мои результаты сканирования\2012-03 (мар)\Копия сканирование0007.jpg Hen

 

  1. Закінчи рифму:

• У Василя живе бульдог, а собака буде dog.

• У ставку ,де є місток пливе зелена жаба frog.

• Хто з’їв вчора мій омлет? Це нахаба сірий cat.

• Рудий хвіст стирчить із box це лисиця певно - fox.

• Сірий друг живе у house звуть його звичайно mouse.

          • Люблю грати я в футбол. Б’ю ногою м’ячик ball.

  1. Гра «Spell the words» (гра капітанів) ведучий показує слово, а учасники по черзі повинні його проспелінгувати,зробивши крок вперед. Виграє той, хто першим дійде до фінішу.

                          I                                                   II                                            III

                      NAME                                        FACE                                      LAKE

                       BIG                                              SIX                                         FOX

                   BLACK                                        CHICK                                   CHESS

                     BUS                                              CUP                                           CAT

                    NINE                                            FIVE                                            LIVE

  1. Розшифруй речення .

M Y      D O       G I     S B     L A     C K

Гра з глядачами «Кіт в мішку» (завдання написані на картках, глядачі витягують по-черзі)

• порахуй від 1 до 10

• порахуй від 10 до 1

• назви 5 тварин

• назви членів своєї родини

• розкажи алфавіт

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     Characters:

         The Turnip            The Dog

        Grandfather           The Cat

       Grandmother         The Mouse

       Granddaughter

 

(Grandfather sees a big turnip)

Grandfather: Oh, what a big turnip we have in our kitchen-garden. I want to pull it out.

(Pulls the turnip.) One, two, three! It is too big for me. Granny, come here! Help me, please!  

Grandmother: OK, Grandfather! I’m coming.

Grandfather and Grandmother (pulling together): One, two, three! … One, two, three! (No result.)

Oh, it’s too big for us!

Grandmother: Granddaughter, Granddaughter, help us, please!

Granddaughter: OK, Granny! I’m coming.

Grandfather, Grandmother and Granddaughter (pulling together): One, two, three! … One, two, three! … One, two, three! (No result.) Oh, it’s too big for us!

Granddaughter: Dog, Dog, help us, please!

The Dog: OK, Granddaughter! I’m coming.

Grandfather, Grandmother, Granddaughter and the Dog (pulling together): One, two, three! … One, two, three! … One, two, three! (No result.) Oh, it’s too big for us!

The Dog: Cat, Cat, help us, please!

The Cat: OK, Dog! I’m coming.

Grandfather, Grandmother, Granddaughter, the Dog and the Cat (pulling together): One, two, three! … One, two, three! … One, two, three! (No result.) Oh, it’s too big for us!

The Cat: Mouse, Mouse, come here! Help us, please!

The Mouse: OK, Cat! I’m coming.

Grandfather, Grandmother, Granddaughter, the Dog, the Cat and the Mouse (pulling together): One, two, three! … One, two, three! … One, two, three! (Fall down.)

The Turnip (standing up): Here I am!

All together: Oh! What a big turnip we have!

 

 

D:\Фото\Школа\Новая папка\IMG_20170310_132343.jpg

docx
Додано
10 квітня 2020
Переглядів
1334
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку