Контрольна робота 3 клас
«Письмове додавання і віднімання трицифрових чисел в межах 1000»
Мета: перевірити рівень знань з теми «Письмове додавання і віднімання трицифрових чисел в межах 1000»; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати вміння працювати самостійно; виховувати культуру оформлення письмових робіт.
Обладнання: картки із завданням контрольної роботи, зошити.
ХІД УРОКУ
І. Організаційний момент
ІІ. Повідомлення теми, мети уроку. Інструктаж щодо виконання завдань та їх оцінювання.
ІІІ. Виконання завдань контрольної роботи
Варіант І
Першого дня в магазин завезли 170кг яблук, другого дня – на 140кг більше, ніж першого, а третього дня – на 156кг менше, ніж другого дня. Скільки кілограмів яблук завезли третього дня?
469 + 246 536 – 177
783 – 346 328 + 563
356 + (548 – 136)
476 – х = 152
2м – 4дм 3т – 3ц
12м : 3дм 3ц : 5
Знайди периметр прямокутника, якщо його довжина дорівнює 12см, а ширина у 2 рази коротша. Накресли цей прямокутник
*Знайди сторону рівностороннього трикутника, якщо його периметр дорівнює периметру прямокутника, обчисленого в попередньому завданні.
Варіант ІІ
З першої ділянки зібрали 320кг картоплі, з другої – на 150кг менше, ніж з першої, а з третьої – на 215 кг більше, ніж з другої. Скільки кілограмів картоплі зібрали з третьої ділянки?
742 – 396 923 – 417
281 + 419 536 + 159
738 – (146 + 332)
х + 273 = 495
6дм – 7см 25м : 5дм
3ц – 30кг 16т : 4
Знайди периметр прямокутника, якщо його ширина дорівнює 4см, а довжина у 3 рази довша. Накресли цей прямокутник
*Знайди сторону рівностороннього трикутника, якщо його периметр дорівнює периметру прямокутника, обчисленого в попередньому завданні
IV. Підсумок уроку
Вимоги до оцінювання завдань
№ з/п |
Види завдань |
К-сть завдань |
К-сть балів |
К-сть балів |
1 |
Задача |
1 |
3 |
3 |
2 |
Завдання на перевірку обчислювальних умінь і навичок |
4 |
0,5 |
2 |
3 |
Завдання на перевірку обчислювальних умінь і навичок |
1 |
1 |
1 |
4 |
Завдання на обчислення величин |
4 |
0,25 |
1 |
5 |
Завдання на розв’язання рівнянь |
1 |
1 |
1 |
6 |
Геометричний матеріал |
1 |
2 |
2 |
7 |
Завдання з логічним навантаженням |
1 |
2 |
2 |