Урок 1 клас "Закріплення вміння читати букварні тексти з літерою Пп."

Про матеріал

Урок "Закріплення вміння читати букварні тексти з літерою Пп." допоможе вчителю початкових класів первірити та вдосконалити знання учнів у читанні текстів з літерою "Пе". В уроці представленні різні дидактичні ігри та методи навчання читання першокласників.

Перегляд файлу

Урок читання у 1 класі

Тема. Закріплення вміння читати букварні тексти з літерою Пп.

Мета. Закріплювати вміння читати склади, слова, речення з буквою Пп (‘пе’’); вдосконалювати вміння виконувати звуковий аналіз слів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати любов до прекрасного.

Обладнання: ілюстративний матеріал, таблиця, роз даткові картки.

 

Хід уроку

І. Організаційний момент

Любі діти!

 У наш клас завітали гості щирі,

 Привітайте в добрий час

 Гостей усмішкою й миром.

          Доброго дня вам!

          Доброго дня нам!

          Доброго дня всій Україні!

 

ІІ. Мовленнєва розминка

  • Яку ми з вами вивчали букву на попередньому уроці?
  • Який вона позначає звук?
  • Як ми позначаємо його в схемі?
  1. Робота над чистомовкою.

Пу-пу-пу, пу-пу-пу!

Йду на ринок по крупу.

Па-па-па, па-па-па!

Дуже добра ця крупа!

Пи-пи-пи, пи-пи-пи!

Зварю кашу із крупи!

Пу-пу-пу, пу-пу-пу!

Миші зїли всю крупу!

  1. Робота над загадкою.

Бджоли прилітають,

З квітів мед збирають.

На початку літа

Зацвітає…(липа)

  • Де знаходиться звук [п]  у слові?
  1. Конкурс-змагання “Слова зі звуком [п] ”.

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Робота біля дошки
  • Викласти слова із поданих букв.

Л И П А   П А Р К

  1. Зробити звуковий аналіз слів.

Липа

Парк

  1. Робота з таблицею.
  • Читання буквосполучень;
  • Читання слів з різною інтонацією ( здивовано, тихо, голосно, питально…)
  1. Читання слів у будиночках. (на дошці)

Оса    сом

Сова  лис

  1. Завдання від клоуна – чарівника

У клоуна є чарівні кульки, на яких записанні склади, нам потрібно скласти слова з цих кульок.


 


КО    ЛИ

СА    КІ

НО    КИ


 

   IV. Закріплення вивченого матеріалу


  1. Фізкультхвилинка

Щось не хочеться сидіти,

Треба трохи відпочити.

Руки вгору, руки вниз,

Руки в боки, руки так,

Руки вгору, як вітряк.

Вище руки підніміть

І спокійно опустіть.

Плесніть, діти, кілька раз.

За роботу, все гаразд!

  1. Бесіда за малюнком
  • Кого ви бачите на малюнку?
  • Що роблять діти?
  • Що в руках у дівчинки?
  1. Читання слів у стовпчиках “луною”
  • Які слова написані з великої літери? Чому?
  1. Опрацювання тексту “Веселі пісні”
  • Читання вчителем;
  • Читання ланцюжком;
  • Відповіді на запитання.

У кого поспіли сливи?

Хто рвав сливи?

Скільки слив у Павлика? А в Поліни?

Що зробив Павлик?

Що можна сказати про хлопчика?

  1. Опрацювання оповідання “луною”
  • Читання вчителем;
  • колективне читання;
  • самостійне читання.
  1. Читання рукописного речення
  2.  Робота з анаграмами

ПІВЕНЬ   МЕТЕЛИК

 

V. Підсумок уроку

Сьогодні ви гарно працювали. Дякую вам за гарну роботу! А тепер давайте утворимо коло і передамо один одному тепло своїх долонь!

Урок закінчений!

docx
Додано
16 липня 2018
Переглядів
1474
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку