2 клас І семестр Ганінець С.П.
урок 8 дата ________
Тема уроку: Світ тварин у мистецтві
Мета: зацікавити учнів уроками мистецтва; ознайомити з емоційним змістом музики, правилами слухання, співу, новим жанром музики - маршем;
навчити сприймати музичні твори та висловлювати свої враження.
розвивати творчу уяву, фантазію учнів,ритм, пластичність, тривалості нот;
виховувати інтерес і любов до музики, пісні,танців, творчої праці, бажання вчитися музики.
Музичний матеріал: К. Сен-Санс «Королівський марш Лева», «Папуга-мандрівник», сл. і муз. З. Еманової.
Обладнання: музичні інструменти; музичний центр; фонохрестоматія.
Тип уроку: комбінований.
Хід уроку
1. Організаційний момент.
Музичне вітання.
2. Мотивація навчальної діяльності.
Наша подорож зоопарком триває. Чи знаєте ви, що тварини можуть спілкуватися різними за висотою звуками?
У звучанні музичного інструмента та людського голосу є також різні за висотою звуки. Розрізняють високий, середній та низький регістри.
Прислухайтесь до довкілля і дослідіть, хто які звуки видає….
3. Слухання музики
К. Сен-Санс «Персонажі з довгими вухами».
4. Бесіда
Виберіть слова для визначення щойно прослуханої музики.
Виберіть інструмент, який передає «мову» цієї тварини
5. Вокально – хорова робота
1. Розспівування
2. Виконання пісні «Папуга – мандрівник» сл.. і муз. З.Еманової.
3. Перегляд мультфільму «ЧоМуха». «Чому папуги розмовляють?»
6. Підсумок уроку.
Вигадайте танець тваринки, яку можна побачити в зоопарку. У якому регістрі буде звучати ця музика?