Урок.Десяток. Лічба десятками. Доповнення чисел до 10. Розв’язування задач

Про матеріал
Мета: навчити учнів користуватися десятком як лічильною одиницею; засвоїти лічбу десятками, утворення розрядних чисел, їх назву; розвивати мислення, зв’язне мовлення, логічне мислення, навчально - пізнавальний інтерес до уроків математики; виховувати охайність роботи в зошитах.
Перегляд файлу

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики  з використанням навчального посібника Н. Листопад.

Урок №69. Десяток. Лічба десятками. Доповнення чисел до 10. Розв’язування задач

Мета: навчити учнів користуватися десятком як лічильною одиницею;

засвоїти лічбу десятками, утворення розрядних чисел, їх назву; розвивати мислення, зв’язне мовлення, логічне мислення, навчально - пізнавальний інтерес до уроків математики; виховувати охайність роботи в зошитах.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд2. Скільки ґудзиків на кожному малюнку?

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 Слайд2. 10 = 1 десяток

Слайд3. Скільки яєць у кожному лотку? 10 штук, або 1 десяток.

Слайд4. а)Скільки десятків ґудзиків на кожному малюнку?

б)Скільки десятків яєць? Що ще лічать десятками?

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Скільки десятків паличок на кожному малюнку?

Слайд7. Скільки яєць треба покласти в кожний лоток, щоб їх там стало по десять?

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд8. Скільки монет першому гаманці? Скільки це копійок? На що їх можна обміняти?

     Слайд9. Фізкультхвилинка

     Слайд10. Розв’яжи задачу.

  1. Підсумок
  2. Рефлексія
docx
Пов’язані теми
Математика, 1 клас, Розробки уроків
НУШ
Додано
29 вересня 2019
Переглядів
4606
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку