Урок до свята Halloween "Будинок з привидами". вчитель Спіжавка Н.В.

Про матеріал
Урок розроблений для учнів 4 класів до свята Halloween. Оснований на відео "Haunted house". В уроці закріплюється матеріал по темі "Будинок. Частини будинку. Меблі."
Перегляд файлу

Тема: Будинок з привидами

 

Мета: Закріпити матеріал про частини будинку, кімнати, закріпити конструкцію питального речення в минулому часі Where was….? Та відповіді на нього It was in the..., повторити дієслова в минулому часі,  розвивати пам'ять, увагу, мислення, комунікативні навички; виховувати інтерес до вивчення іноземної мови.

Обладнання: проектор та екран, комп’ютер, предметні малюнки, картки, роздатковий матеріал.

 

Хід уроку

І. Організація класу:

Good morning, children! Are you ready for the lesson? I’m glad to see you today.

 

ІІ. Повідомлення теми та мети уроку.

We’ll be busy with repeating our lexical material on the topic House. Сьогодні ми закріплюватимо наші знання по темі Будинок.

The tasks for our lesson:

-to revise and practice lexical units;

-to develop speaking, listening, writing skills;

-to practice structure Where is the……? It’s in the …….;

-to develop inter cultural connections;

-to identify position of objects.

 

III. АОЗ

Warming-up. Мовна розминка. Введення в іншомовну атмосферу.

Answer my questions.

Where do you live – in a town or in a city?

Do you live in a house or in a flat?

Do you have a garden near your house?

 

 

 

IV. Основна частина уроку

1. Повідомлення підтеми.

Let’s repeat rooms but, I’d like to introduce you my helpers. These creatures (створіння) appear during the night of 31th October, which is called Halloween (show the picture 1).

So here they are!

2. Flashcards з Halloween створіннями (show pictures 2,3,4,5,6,7,8)

Witch, Werewolf, Zombie, Mummy, Ghost, Vampire, Bat. Children repeat the words after the teacher)

They all live in a very special house. If you do this interesting task, you’ll know the name of the house.

3. Task Find odd. 5 хв

Вправа Вилучи зайве. Роздати код кожному учневі. (picture 9)

H1a2u3n4t5e6d

7h8o9u10s11e

 

 

It’s HAUNTED HOUSE

4. Перегляд мультфільму 2.20 хв

So, what is the name of a cartoon we are going to watch? It’s HAUNTED HOUSE

Right.

Children went treat-or-tricking (Bимагання солодощів замість жартів). Be attentive and remember where children saw the creatures! You may write down the rooms.

https://www.youtube.com/watch?v=CCDDDV88ixw&ab_channel=ESLKidsWorld

 

 5. Робота з плакатом та флеш картками. Діти відповідають на запитання і прикріплюють флеш картки до кімнат, в яких були створіння.

 Answer the questions according to the cartoon.

Where was a ghost? – It was in the hallway.

Where was a witch? – It was in the kitchen.

Where was a zombie? – It was in the dining room.

Where was a mummy? – It was in the bedroom.

Where was a vampire? – It was in the living room.

Where was a skeleton? – It was in the bathroom.

Where was a werewolf? – It was in the attic.

Where was a cat? – It was on the balcony.

Where was a bat? – It was in the garden.

 

6. Письмове завдання.

Учні отримують роздатковий матеріал і підписують кімнати на малюнку. (picture 10)

 

7.  Робота в групах. Вирішення кросворду. Дітей поділити на 5 груп, роздати кросворд. Підходити по черзі і допомагати. (picture 11)

 

8. Робота командна. Unsramble the words. Завдання на дошці для двох команд. По черзі діти підходять і пишуть на дошці слова, які повинні вийти з переплутаних літер.  (picture 12)

 

V. Заключна частина уроку. Підведення підсумку. Оцінні судження. Манікі за роботу.

 

Д/з – Проект – намалювати свій будинок/квартиру. Позначити кімнати і  Створіння з мультика.

 

 

 

 

 

 

docx
Додано
3 січня 2022
Переглядів
248
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку