Тема: «Шкільні предмети».
Мета:
розвивальна:
- розвивати вміння слухати співрозмовника, підтримувати бесіду; розвивати увагу, пам’ять;
- розвивати творчі здібності учнів;
освітня:
- повторити та узагальнити лексичний матеріал з теми «Шкільні предмети» на рівні монологічного або діалогічного висловлювання, міні-монологу, речення;
- вчити учнів працювати в групі та в парі;
виховна:
Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.
Форми уроку: індивідуальна робота, робота в парах, робота в групах, проектна робота.
Обладнання: роздатковий матеріал з лексикою, таблицями та іншими видами робіт, електронна презентація в Microsoft Power Point.
Хід уроку
Діяльність вчителя |
Форма роботи та прогнозована діяльність учнів |
||||||||||||||||
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. 1. Організаційний момент. Greeting. ( 20 сек.). T. Good morning! I’m glad to see you . How are you? I’m sure you are ready for active work. 2. Уведення в іншомовну атмосферу (2хв.)
Let’s play our game “I am a journalist” Поговоримо про погоду, про життя, про школу.
3. Повідомлення теми і мети уроку (20 сек) The theme of the lesson is “My school subjects”. Our aim for today is summarizing the information that you’ve learned during this topic. We’ll speak about your school subjects and your English lesson. |
Учні вітаються.
Гра «Журналіст » . Діти за допомогою мікрофона задають різні питання друг другу та відповідають на них. Прогнозовані запитання та відповіді: What’s your name? Name what? Where are you from? What nationality are you? Could you spell your name? What’s your favourite colour/subject? What’s your phone number? What is the weather like today?
|
||||||||||||||||
4. Підготовка до сприйняття іншомовної інформації. (2 хв.). Warming-up: Учні працюють індивідуально, виконують завдання (знайти зашифровані слова), після виконання озвучують результати; T. You should find and guess what are the letters under every clock and what word is hidden behind them.
Yes, you’re right! |
Гра « Часовий код» (A Time Code). Правила гри: за допомогою спеціальної таблиці розгадати подані у шифрі слова за темою «Шкільні предмети».
Прогнозовані відповіді учнів: History
Самоперевірка |
||||||||||||||||
1.Повторення лексичного матеріалу (фронтальна бесіда): (1хв) Учні дивляться на слайди із зображенням шкільних кімнат і здогадуються який предмет в них викладається. Завдання етапу: повторити назви шкільних предметів.
T. Look at these pictures, name school subjects they belong to. |
Учні переглядають слайди у презентації, даючи відповідь до кожного слайду. Взаємоконтроль. Прогнозовані відповіді учнів: PE Maths Geography English IT History Biology
|
||||||||||||||||
2.Активізація лексичного матеріалу
Учні працюють фронтально Задача етапу – розвиток універсальних способів мислення (встановлення відповідності). Завдання: поєднати опис предмета з його назвою. T. Let’s match the school activities with the school subjects. What do you do during these lessons? |
Учні зачитують предмети, які використовуються на цьому уроці, другі вгадують. Прогнозовані відповіді учнів: PE Geography English IT History
|
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
8) Art |
h) draw and paint |
||||||||||||||||
9) P.E. |
i) play different sports |
||||||||||||||||
10)Music |
j)learn about music, sing songs |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Учні працюють у парах і складають діалоги, використовуючи лексичний матеріал теми. Задача – розвиток комунікативних навичок. T. Now, make up a short dialogue. You should discuss your timetable. Work in pairs. Усне схвалення роботи учнів.
|
Прогнозовані відповіді учнів: A: How many times do we have English? B: Three times a week A: When do we have them? …
|
||||||||||||||||
Мета – застосувати знання в нестандартних умовах. Учні складають розклад занять з наданих назв уроків, попередньо озвучуючи їх. T. And now let’s go to the teacher’s room! Imagine that you are working at a new timetable. What subjects would you like to add to your timetable? |
Умови поділу на команди: дві команди. Завдання: написати назви шкільних уроків та додати його до свого розкладу. Виправлення помилок та само оцінювання учнів. Прогнозовані відповіді учнів: |
||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||
Задач – застосувати здоров’язберігаючий елемент уроку, створити психолого-емоційну базу для створення проекту. T. Let’s do some physical exercises before we continue our trip. Repeat after me!
|
Учні виконують фізичну розминку стоячи, повторюють рухи за вчителем. |
||||||||||||||||
III. Заключна чатина уроку 1.Рефлексія (1 хв.): Учитель проводить рефлексію з учнями. T. – Did you like our lesson? Was it difficult for you? Was it interesting for you? |
Учні дають відповіді на питання вчителя. |
||||||||||||||||
2. Підсумки уроку ( 3 хв.): Учитель підводить підсумки уроків, узагальнюючи, що було зроблено, що учні запам’ятали та що їм сподобалось найбільше, а також оцінює учнів за роботу на уроці. T. – This lesson we revised a lot of words concerning our topic, we created our own leaflet that can help оthers to improve their knowledge of English language. We improved our common knowledge of English. Thank you for your work today. You showed us good educational achievements. |
|
||||||||||||||||
3.Домашнє завдання (2 хв.): Учитель дає завдання додому. Завдання: написати письмо другу. T. Write a letter to your penfriend about your timetable. |
Завдання виведено на екрані. Учні записують у щоденники завдання додому. |
||||||||||||||||