Дизайн і технології
1 клас
Тема. Театр Гра «Пальчиковий театр»
Практична робота: виготовлення гри, вирізання персонажів та деталей сцени.
Мета уроку: дати загальне уявлення про види театрів і, зокрема, про пальчиковий театр. Ознайомити із значенням пальчикового театру. Вдосконалювати вміння працювати з ножицями. Розвивати просторову уяву, мислення, фантазію, пізнавальний інтерес. Виховувати акуратність, посидючість, дружність та єдність у класі.
|
Мета уроку для учня з ООП: дати загальне уявлення про види театрів і, зокрема, про пальчиковий театр. Ознайомити із значенням пальчикового театру. Вдосконалювати вміння працювати з ножицями (з допомогою вчителя та асистента). Залучати до активної роботи в класі. Розвивати просторову уяву, мислення, фантазію, пізнавальний інтерес. Виховувати акуратність, посидючість, дружність та єдність у класі.
|
Обладнання: робочий зошит, ножиці, клей, серветки, LEGO-цеглинки; мультимедійний комплект
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Хід уроку |
Робота з дитиною з ООП |
І. Організаційний момент
Голова, щоб слухати. Вуха – щоб чути. Очі – щоб бачити. Руки – щоб піднімати. Серце – щоб відчувати. ІІ. Повідомлення теми і мети уроку. Мотивація навчальної діяльності ІІІ. Вивчення нового матеріалу
IV. Фізкультхвилинка з LEGO-цеглинками V. Послідовність виконання. Перегляд відео https://www.youtube.com/watch?v=W-u5GKc0VXc
Повторення правил безпеки з ножицями.
Самостійна робота над створенням лялькового театру 1. Виріжте зі с.25 деталь сцени та намальованих персонажів (фото 1). 2. Ножицями виріжте отвори для пальчиків (фото 2). 3. Щоб деталь сцени була більш цупкою, можна приклеїти її на картон та вирізати (фото 3). 4. Розподілимо ролі між акторами. Виставу можна розпочати. 5. Розігрування вистави. VII. Підсумок уроку. Рефлексія
VIII. Прибирання робочого місця
|
Перевірити готовність дитини до уроку
Слідкувати за тим, як учень переглядає відео.
3. Перевірка усвідомлення переглянутого матеріалу. Дати відповіді на запитання за змістом переглянутого матеріалу.
Отримати зворотній зв’язок за змістом казки Залучати учня до фізкульхвилинки
Отримати зворотній зв’язок щодо правил користування ножицями
Учень працює самостійно. За потреби – допомога вчителя та асистента
Залучити учня до участі у розігруванні вистави
Спонукати учня до самостійного прибирання робочого місця
|