Урок "В моєму класі"

Про матеріал
Англійська мова Клас 2-В Тема: В моєму класі. Мета: Ознайомити з новими ЛО, активізувати їх в мові учнів. Закріпити вивчені ЛО; формувати вміння описувати класну кімнату. Розвивати навички монологічного мовлення, роботи в групі; вміння розуміти почуте, спілкування учнів на уроці, розвивати фонематичний слух та правильну вимову, розвивати навички читання, письма, говоріння. Поглиблювати знання про особливості англійської мови. Прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.
Перегляд файлу

Англійська мова

Клас 2-В

Тема: В моєму класі.

Мета: Ознайомити з новими ЛО, активізувати їх в мові учнів. Закріпити вивчені ЛО; формувати вміння описувати класну кімнату. Розвивати навички монологічного мовлення, роботи в групі; вміння розуміти почуте, спілкування учнів на уроці, розвивати фонематичний слух та правильну вимову, розвивати навички читання, письма, говоріння. Поглиблювати знання про особливості англійської мови. Прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови, сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.

Хід уроку

  1. Привітання. Пісня «Hello»

 

  1. Фонетична зарядка.

 

  • Mr. Tongue ще спить і навіть свічку забув звечора згасити, допоможемо йому:

[w] – what

Собачка сердито на нього гарчить.

[r] – frog

Бджілка його будить.

[ᶞ] – the

Вітер йому у вухо свистить.

[ᶿ] – thank you

Не прокидається Mr. Tongue, давайте подзвонимо йому в двері.

[n] – morning

Постукаємо

[d] – good

Нарешті Mr. Tongue прокинувся, визирнув з будиночка і сказав: «Good morning!»

 

  1. Повторення вивченої лексики (flashcards). Гра «Sleep\wake up».
  2. Повідомлення теми уроку.
  • Today we are going to talk about our classroom and learn new words.
  • Lets start.
  1. Ознайомлення з ЛО теми. Гра «Sleep\wake up».

(flashcards): door, floor, chair, hair, window.

 

  1. Робота з аудіо матеріалом. (Аудіювання). Track Unit 3 Les1-1.
  • Open your books on page 38, ex.1.
  • Listen to the audio and point to the picture.

(girls and boys, point to the door.

girls and boys, point to the floor.

girls and boys, point to a chair.

girls and boys, touch your hair.

girls and boys, point to the window.

girls and boys, say «Good bye and go»)

 

  • Listen to the audio and do the actions.
    1. Говоріння. Ex.3 p. 38.
  • You are going to point to the pictures and try to say, that you hear on the audio.

(вмикаю відео, а учні слухають і вказують на малюнок).

 

  1. Фіз. хвилинка.
  2. Читання. Book ex.6 p. 39 (по реченню). Track Unit 3 Les 1-6.
    1. Слухання аудіо запису.
  • Listen and follow.
    1.  Читання за аудіо записом.
  • Listen and read all together.
    1. Читання «ланцюжком».
  • Read one by one.
  1. Робота в зошиті.
  • Open your workbooks on page 26 ex.1.
  • Tick and say what you have got in your classroom.
  • Draw a smile.
  • Exercise 2.
  • Find the words, circle and copy.

(chair, classroom, window, floor, desk, blackboard).

  • Draw a smile.
  1. Закріплення вивченого.
    1.                     Поділ на групи.
  • Take a leaf from the magic box and gather in groups according to the colour.
    1.                     Складання пазлу.
  • Make a puzzle.
    1.                     Складання слова до пазлу.
  • Make a word according to your puzzle.
    1.                     Написання слова до пазлу.
  • Write a word on a paper according to your puzzle.

(фломастер, папір).

 

  1. Рефлексія.
  • Choose a smile according each kind of work at the lesson.
  1. Домашнє завдання.
  • P.B. p. 38 (вивч. слова)
  1. Прощання. Пісня «Good bye».
  • Thank you for the lesson.