Цілі уроку:
1) практична: формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні,
2) розвиваюча: розвивати навички читання, вміння спілкуватися іноземною мовою;
3) освітня: розширювати кругозір учнів.
4) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вміння раціонально використовувати час.
Клас: 3
Тема: Годинник. Розпорядок дня
Цілі уроку:
1) практична: формувати навички вживання нових ЛО в усному мовленні,
2) розвиваюча: розвивати навички читання, вміння спілкуватися іноземною мовою;
3) освітня: розширювати кругозір учнів.
4) виховна: виховувати позитивне ставлення до іноземної мови, вміння раціонально використовувати час.
Обладнання: підручник для 3 класу ( Карпю’к О.Д.), робочі зошити до підручника для 3 класу, макет годинника, картки з індивідуальними завданнями, аудіо додаток до підручника для 3 класу, Карпю’к О.Д.
Хід уроку
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1. Привітання
T: Good morning, children!
Ps: Good morning,teacher!
T: I’m glad to see you . Sit down, please. How are you, today?
Ps: We are fine. Thank you!
T: Look at the faces on the cards you have on your desks and say how you are today.
2.Мовленнєва розминка
T: Let’s prepare our tongues to the work .Repeat after me
“Mind the clock and keep the rule: try to come in time to school”
3. Повідомлення теми й мети уроку
T: The topic of our today’s lesson is «A Clock. A Pupil’s Routine»
Today we’ll talk about time and our everyday activities. We also shall learn how to know the time and tell about it in English
ІІ. Основна частина уроку:
1.Подання лексичного матеріалу „Час. Годинник”.
1) Усна бесіда. Пояснення вчителя
Нові ЛО (на дошці):
T: On the face of the clock there are 12 numbers. – вчитель демонструє модель годинника.
A small hand points the hours, a big hand points the minutes.
Учитель бере великий годинник, виставляє і показує час:
T: It’s one o’clock. It’s two o’clock.
Учні повторюють речення за вчителем.
Учитель знов виставляє на годиннику першу годину й показує на час.
T: What time is it?
P1: It’s one o’clock.
Учитель виставляє на годиннику другу годину.
T: What time is it?
P2: It’s two o’clock.
2) Робота з картками.
Учитель роздає картки для самостійної роботи. (НО1)
MATCH.
It’s seven o’clock.
It’s one o’clock
.
It’s ten o’clock.
It is two o’clock.
It is four o’clock.
3) Listen to the dialogue, read and make up your own.
Tom: Hello, Bill!
Bill: Hi, Tom !
Tom: What time is it?
Bill: It’s ten o’clock.
Tom: Thank you, Bill.
(Учні розігрують свої діалоги)
2. Розвиток навичок читання
1). Етап підготовки до читання.
Усна бесіда
T: Look at the pictures on pages 61-62. Whom can we see? What part of the day is it (morning, afternoon, evening)? Which pictures show us the boy at home /on the way to school/ at school?
Can you match these words and phrases with pictures 1-6:
|
2)Етап прослуховування - аудіо додаток до підручника для 3 класу, Карпю’к О.Д.
3) Етап читання - учні читають текст «ланцюжком»
3. Фізкультхвилинка
Teacher: Let’s relax and do some exercises
Hands on your hips!
Hands on your knees!
Put them behind you if you please!
Touch your shoulders! Touch your nose!
Touch your ears! Touch your toes!
Hands up! Hands down!
Hands on hips and sit down!
4. Активізація лексичного матеріалу.
2)Робота з підручником
Впр. 4 (ст.62) - учитель допомагає учням усно скласти речення про свій розпорядок дня.
5.Перевірка домашнього завдання.
Учитель збирає зошити наприкінці уроку.
l. Заключна частина уроку.
Гра “What do you do at … o’clock?”
1)Пояснення домашнього завдання:
2) Оцінювання
T: You are good pupils, your marks are…because…
1