Урок з математики : « Нумерація в межах 1 000 000 »

Про матеріал
Повторити і закріпити знання учнів з нумерації чисел в межах 1 000 000 Розвивати : пізнавальні інтереси , пам'ять , увагу , кмітливість , спостережливість , вміння логічно мислити ( вміння порівнювати , аналізувати , узагальнювати ) , збагачувати словниковий запас учнів математичними термінами та висловами , самоконтроль . Виховувати : старанність , самостійність , впевненість .
Перегляд файлу

Тема : « Нумерація в межах 1 000 000 »

     Мета : повторити і закріпити знання учнів з нумерації чисел в межах 1 000 000

     Розвивати : пізнавальні інтереси , пам'ять , увагу , кмітливість , спостережливість , вміння логічно мислити ( вміння порівнювати , аналізувати , узагальнювати ) , збагачувати словниковий запас учнів математичними термінами та висловами   ,  самоконтроль  .

     Виховувати : старанність , самостійність , впевненість  .

Хід уроку

І.  Вступна частина

  1. Нервово-психологічна підготовка

      Віршик про математику

     І сувора , й солов’їна

     Математика – країна .

     Праця тут іде завзята .

     Вмій лиш спритно рахувати.

     Вмій ділити , віднімати

     Множить швидко , додавати .

     Вмій кмітливо все збагнути ,

    Першим в відповіді бути .

  1. Організація класу
  2. Мотивація уроку
  3. Нервово-дидактична підготовка

Математичний диктант

             Прочитати і розібрати написані на дошці числа : 800 350 , 10 907 , 100 000 , 99 909 , 1 000 000 ,

          5,031 , 32,7 ,   ,      ,      .

Які види чисел записані на дошці ?

Чим відрізняється  ціле число від дробного ?

Виписати подані числа у три стовпчика :

Цілі числа ;                    Десяткові дроби ;                    Звичайні дроби .

 

 

ІІ. Основна частина

  1. Актуалізація опорних знань учнів про цифри , цілі  числа , дробні числа .
  2. Усно за підручником №1 сторінка 3
  3. Письмово . За підручником № 2 стор. 3

І гр. – у дошки з поясненням ;

ІІ гр. – списує ;

Фізхвилинка

  1. Як називається таблиця ?

ІІІ клас

мільйонів

ІІ клас

клас тисячі

І клас

клас одиниці

7 – й розряд

6 – й розряд

5 – й розряд

4 – й розряд

3 – й розряд

 2 – й розряд

1 – й розряд

Одиниці мільйонів

Сотні   тисяч

Десятки тисяч

Одиниці тисяч

Сотні

Десятки

Одиниці

 

1

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

0

0

 

Як називаються класи ?

Скільки розрядів у кожному класі ?

Назвіть 1, 2, і 3 розряди . Який клас вони становлять ?

Назвіть 4, 5, і 6 розряди . Який клас вони становлять ?

Назвіть 7 розряд . До якого класу він належить ?

  1. Накреслити таблицю в зошиті . Вписати у таблицю розрядів і класів такі числа : 324 , 324 000 , 506 730 , 601 400 , 700 020 , 800 000 , 1 000 000 .

ІІІ. Заключна частина

  1. Оцінки
  2. Домашнє завдання
  3. Рефлексія
  4. Зняття нервово-психологічної напруги

       Серце людини за 1 хвилину перекачує 6 літрів крові . Скільки літрів серце перекачає за 5 хв. ? 10 хв. ? 30 хв. ?  ( 30 л , 60 л , 180 л. )

docx
Додав(-ла)
Луценко Елена
Пов’язані теми
Математика, 9 клас, Розробки уроків
Інкл
Додано
17 грудня 2020
Переглядів
392
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку