Тема. Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії . Теплі відтінки . Аплікація «Віяло»
Мета: познайомити учнів з традиціями та архітектурою країн повторити жанри образотворчого мистецтва ;навчитися робити віяло; розвивати уміння експериментувати зі знайомими техніками; формувати культурну компетентність.
Обладнання: мультимедійний комплект, LEGO,заготовки, ножиці, кольоровий папір та картон.
Хід уроку
Слайд1.
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Діти, давайте налаштуємось на роботу.
Пролунав шкільний дзвінок.
Всіх покликав на урок.
Бігали, відпочивали
І до класу прискакали.
А тепер часу не гаєм
І урок розпочинаєм.
Сьогодні ми продовжуємо мандрувати Європою.
Зіграємо гру «Обери правильну відповідь».
Гра–це тест.
Слайд2 Для відповідей на питання використовуємо LEGO. Якщо відповідь вірна стукаємо, якщо ні – мовчимо!
Запис жанрів на дошці. Фішбоун
На попередньому уроці ми подорожували країною Європи, яка називається….?
Італія
Місто, в якому замість вулиць водні канали називається…
Венеція
Водними каналами містяни та туристи пересуваються на….
гондолах
Сьогодні ми продовжуємо мандрувати сонячними країнами. Завітаємо в Іспанію.
Перегляд відеоролику про Іспанію.
https://www.youtube.com/watch?v=YGAsG6_JgAI&list=RDYGAsG6_JgAI&index=1
слайди.
https://www.youtube.com/watch?v=Vz8W9ZK_mDI
https://www.youtube.com/watch?v=nqod1oZ6jYY
Слайди Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва.
Послідовність виконання роботи.
Слайд ..Гімнастика для очей.
Дома ви можете оздобити своє віяло блисківками, паєтками та зробити селфі .