Замок Сент-Міклош у Чинадієво. Мукачівський замок «Паланок»Середнянський замок. Невицький замок. Ужгородський замок. Королівський замок «Нялаб»Хустський замок. Палац Шенборнів. ТОП-12 замків Закарпаття. Замок Сент-Міклош у Чинадієво. Мукачівський замок «Паланок»Середнянський замок. Невицький замок. Ужгородський замок. Хустський замок. Руїни Квасівського замку. Руїни Боржавського замку. Руїни Бронецького замку Королівський замок (Нялаб), руїни. Виноградівський замок, руїни. Ви́шківський замок, руїни. Палац графів Шенборнів
Чинаді́ївський за́мок ( Замок «Сент-Міклош»). Розташований у смт. Чинадійово, що поблизу міста Мукачева. Замок розташований обабіч дороги. Чинадіївський замок від 2001 року перебуває в концесії у закарпатського художника Йосипа Бартоша. У замку часто відбуваються міжнародні та місцеві мистецькі заходи. З 2012 року в замку щорічно відбувається міжнародний фестиваль середньовічної культури, де сходяться в бою лицарі з кількох країн.
За́мок Пала́нок (Мука́чівський за́мок) — замок у місті Мукачево. Унікальний зразок середньовічної архітектури, пам'ятка архітектури національного значення. Нині в Мукачівському замку розміщений історичний музей. У 2022 році встановили замість угорського турула наш національний символ – Тризуб.
Середня́нський за́мок — замок, розташований в смт. Середнє Ужгородського району., пам'ятка архітектури національного значення. Замок було зведено у кінці XV – на початку XVI ст. Замок вважається одною з найстаріших оборонних споруд європейського середньовіччя. Нині він хоча по праву й вважається однією з головних пам'яток Закарпаття, але перебуває в незадовільму стані.
Пала́ц Ше́нборнів — колишня резиденція та мисливський будинок графів Шенборнів, пам'ятка архітектури національного значення. Розташований у селі Карпати (Мукачівський район). На території палацу є величезний парк з озером та різноманітними рослинами. У 1945 року земля та маєтки були націоналізовані, а мисливський замок Шенборнів став санаторієм «Карпати». Частина інтер'єру палацу передана до фондів Ужгородського краєзнавчого музею. Існує легенда, що палац має 365 вікон (кількість днів у році), 52 кімнати (як у році тижнів) та 12 входів (як у році місяців).
Отже, замки Закарпаття – дуже різноманітні, зовсім не схожі один на одного, але в той же час – унікальні і захоплюючі завдяки своїй історії, своїми легендами, родзинками, справжніми таємницями. Кожен з них – унікальна архітектурна пам’ятка, що збереглася з давніх віків до нашого часу.