Виконання базової модельної сучасної жіночої стрижки «Каре»

Про матеріал
Навчальна мета: набуття здобувачами професійно-технічної освіти професійних компетентностей щодо виконання базової модельної сучасної жіночої стрижки «Каре» з дотриманням вимог організації робочого місця, охорони праці та норм професійної етики Розвиваюча: оволодіння здобувачами професійно-технічної освіти ключовими компетентностями: вмінням творчо мислити, ефективно використовувати робочий час, орієнтуватися в інформаційних джерелах, аналізувати, класифікувати, порівнювати інформацію, формулювати висновок; розвивати естетичний смак, креативність, самоконтроль, комунікативність, уважність, спостережливість, самостійність, відповідальність. Виховна: виховання моральних якостей здобувачів професійно-технічної освіти в т.ч. активної життєвої позиції, поваги до професії, майстра виробничого навчання і клієнтів, старанності, цілеспрямованості, впевненості, сумлінності, толерантності, такту).
Перегляд файлу

План уроку виробничого навчання

Спеціальність

Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник.

Майстер в/н

Христина Гуркіна

Тема програми

ПЕР-2.2.1 (19) Виконання базових модельних сучасних жіночих стрижок

Тема уроку

19.5 Виконання базової модельної сучасної жіночої стрижки «Каре»

 Мета уроку

Навчальна мета: набуття здобувачами професійно-технічної освіти професійних компетентностей щодо виконання базової модельної  сучасної жіночої стрижки «Каре» з дотриманням вимог організації робочого місця, охорони праці та норм професійної етики

Розвиваюча: оволодіння здобувачами професійно-технічної освіти ключовими компетентностями: вмінням творчо мислити, ефективно використовувати робочий час, орієнтуватися в інформаційних джерелах, аналізувати, класифікувати, порівнювати інформацію, формулювати висновок; розвивати естетичний смак, креативність, самоконтроль, комунікативність, уважність, спостережливість, самостійність, відповідальність.

Виховна: виховання моральних якостей здобувачів професійно-технічної освіти в т.ч. активної життєвої позиції, поваги до професії, майстра виробничого навчання і клієнтів, старанності, цілеспрямованості, впевненості, сумлінності, толерантності, такту).

Тип уроку

урок формування  вмінь

Метод проведення

Змішана форма навчання (онлайн-урок, асинхронне навчання)

Між предметні зв’язки

«Перукарська справа», «Охорона праці», «Основи санітарії  та гігієни».

Дидактичне оснащення

Інструкційна карта, презентація, навчальне відео

Хід уроку

 

1.Організаційна частина (5хв.)

Перевірка присутніх

2.Вступний інструктаж (40хв.) (онлайн)

2.1.Цільова настанова

2.1.1.Повідомленняя теми та мети уроку

 

2.2. Актуалізація знань і досвіду учнів

(Виконання тестів, відповіді на питання)

  1. Які базові жіночі стрижки ви знаєте?
  2. Які базові  модельні жіночі стрижки ви знаєте?
  3. Які основні техніки стрижки ви знаєте?
  4. Чим відрізняються базові стрижки від базових модельних ?
  5. Які способи обробки пасма ви знаєте?
  6. Які прийоми філірування ви знаєте ?
  7. Який інструмент  необхідно використовувати  для  стрижки волосся в базових та модельних стрижках ?

 

2.2.1.Перевірка знань що вивчаються по темі

  1. Які підготовчі та заключні роботи виконують під час виконання жіночих стрижок.
  2. Описати технологію виконання стрижок «Каре»
  3. У чому полягає особливість стрижки «Каре»
  4. На якому волоссі рекомендується виконувати стрижку «Каре»

 

2.3. Формування орієнтовної основи діяльності

Демонстрація еталонів виконання жіночих стрижок «Каре»

Ознайомлення  з критеріями оцінювання

2.3.1. Демонстрація прийомів виконання операцій

2.3.1. Перегляд навчального відео

3. Основна частина

(асинхронне навчання) (215хв.)

3.1 Самостійна робота учнів (виконання завдань)

3.2 Поточне інструктування учнів майстром в онлайн режимі

 

4.Заключний інструктаж

(онлайн )(20хв.)

 

4.1. Приймання виконаної роботи

Майстер приймає роботу кожного учня

4.2. Аналіз дефектів. Визначення причин виникнення та спосіб усунення дефектів:

Задає питання, доповнює та корегує відповіді учнів. Оцінювання виконаних робіт, повідомлення оцінок.

Аналізують причини виникнення дефектів, пропонують шляхи їх усунення

4.3. Видача домашнього завдання

Майстер повідомляє завдання, дає вказівки по його виконанню

 

Майстер виробничого навчання  ____________________         Христина Гуркіна

 

Старший майстер                           ____________________         Катерина Лаптєва

 

docx
Додано
14 листопада 2022
Переглядів
643
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку