Заняття з англійської мови на тему «Travelling with Thomas.» (Подорож з Томасом.)

Про матеріал
Конспект на меті має на меті введення нового лексичного матеріалу по темі «Transport» (Транспорт), узагальнити знання дітей з тем «Colors» (Кольори), «Numbers»(Числівники).
Перегляд файлу

                       Заняття з англійської мови на тему

                  «Travelling with Thomas.» (Подорож з Томасом.)

Мета:

  •   Введення нового лексичного матеріалу по темі «Transport» (Транспорт), узагальнити знання дітей з тем  «Colors» (Кольори), «Numbers»(Числівники).
  •   розвивати увагу і пам’ять, вміння діалогічного мовлення.
  •   виховувати культуру спілкування, взаємоповагу, інтерес до англійської мові.

Матеріали:  іграшка- паровозик Томас, картинки різних видів транспорту, телевізор з записами пісень «Good morning», «What Do You See? Song | Vehicles and Transport | Learn English kids».

 

                                                Хід заняття

 І. Організаційний момент

1.Greeting.Привітання.

T. - Good morning, good morning, good morning to you.

      Good morning, good morning, I am glad to see you.

Ch. – We are glad to see you, too.

T. – All children are in a good mood. Let`s say Good morning to each other and sing song «Good morning».

(діти виконують пісню)

           2.Фонетична розминка.

T: Давайте підготуємо наші язички, для спілкування англійською мовою.

/ei/-/ei/-/ei/ :plane, train

/i/-/i/-/i/: ship, ticket

T. -Діти, а ви любите нові знайомства?

Ch. –Так!

          3. Сюрпризний момент.

T. Його улюблена пора року-літо, тому що багато людей подорожує влітку. Відгадайте хто до нас завітав у гості?

Пасажирський чи товарний,

Металевий він і гарний ,

Все ховає у вагонах,

І стає лиш на перонах.

(Відповіді дітей)

Всі відгадують,  що це  паровоз. (Thomas)

 (З’являється Томас і вітається з дітками.)

ІІ. Основна частина

       4. Game « Greeting». Гра «Вітання».

Всі по черзі вітаються з Томасом. Використовуючи слова «Hi», «Hello», «Good morning».

Повторення конструкції : -What is your name?

                                             -My name is…(Masha, Sasha…)

(Томас звертається до дітей по черзі)

T.-: We’ll speak about different ways of travelling, about your favorite kinds of travelling, about trips during the holidays.

Thomas: - People can travelling by plane, by train, by bus, by car, by ship.

This is a bus, this is a train,

This is a ship, this is a plane.

I travel by bus, I travel by train,

I travel by ship, I travel by plane.

 (Групове та індивідуальне повторення)

 I want you to answer some questions:

- Do you like to travel?

- Do you like to travel by car (by plane, by train)?

- What color this car (plane, train)?

(Робота з картками, індивідуальні відповіді дітей)

Щось я трошки притомився, давайте розімнемось.

5.Physical training. Фізкультхвилинка.

 T.-: It's time to have a rest. I want you to stand up and do our exercises.

Up and Down

Up and down, up and down

Clap your hands and turn around.

Hands up clap, clap, clap,

Hands down shake, shake, shake,

Hands on hip jump, jump, jump,

Hop, hop, hop, stop, stand still.

          T. – Let`s repeat song «Family song»

(виконання пісні)

P. – You are very active!!!!!!!!

6.Game «Funny train». Гра «Веселий потяг»,

 This is a choo choo train (Діти утворюють коло, кожен стоїть один за одним)
Puffing down the track (Крутять руками, як колесами)
Now its going forward, (Ідуть вперед)
Now its going back. (Ідуть назад)
Now the bell is ringing (Сгибають руку у лікті тягнуть вниз-гудуть)
Now the whistle blows (Прижимають кулак до рота и говорять "toot, toot")
What a lot of noise it makes (Імітують звуки паровоза)
Everywhere it goes. 

(відповіді дітей)

T. – Let`s repeat poems about

(діти декламують вірш)

Ch. 1 – In the streets the buses run,

             Two or two, or one by one.

Ch. 2 –The little train,

            Goes up the track,

            It says, «Toot-toot»,

            And comes right back.

ІІІ.  Підбиття підсумків заняття

T. - Children today we have talked about transport. I see that you know the words on topic.

      -Do you like play with Thomas?

      -What do you like most of all?

(відповіді дітей)

We also should thank Thomas for her interesting things.

1, 2, 3, 4, 5 I say: «Goodbye

Ch. – 1, 2, 3, 4, 5 we sayGoodbye!»

 

docx
Додано
14 квітня 2019
Переглядів
3860
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку