Зберігаємо спокій. Віримо в ЗСУ. Разом до перемоги! 🇺🇦

Конспект уроку з літературного читання для 3 класу з елементами інтеграції на тему "Анатолій Качан «Крихта хліба» Леонід Глібов «Хто вона»+Презентація

Про матеріал

Метою матеріалу є ознайомлення учнів із віршем Анатолія Качана «Крихта хліба» й акровіршем Леоніда Глібова «Хто вона»; формування навичок свідомого виразного читання;розвиток зв'язного мовлення,збагачення словникового запасу учнів,розвиток уваги , спостережливісті,фантазії;виховання позитивного ставлення до літературних творів.

Зміст слайдів
Номер слайду 1

А. Качан «Крихта хліба»Л. Глібов «Хто вона»

Номер слайду 2

Номер слайду 3

«Як допоможемо дружно, малята, виживуть взимку птахи і звірята»Девіз уроку

Номер слайду 4

Цікавим,навчальним,трохи казковим,продуктивним,веселим,світлим,загадковим)Уважними,зібраними, активними, творчими, наполегливими,кмітливими,чемними Я вважаю…На мою думку…Я думаю…Я очікую…

Номер слайду 5

План1. Мовленнєва розминка2. Вправа «Асоціативний кущ»3.Ісценізація «Розмова птахів»4. Робота з підручником5. Робота в парах6. Фізкультхвилинка7. Робота в групах8. Вправа «Мікрофон»

Номер слайду 6

Хитру сороку спіймати морока,а на сорок сорок-сорок морок. Скоромовка

Номер слайду 7

Прийшла до нас бабуся. У білому кожусі. Поля причепурила-Пухнастим снігом вкрила. Вгадайте – хто вона. Бабуся чепурна?Загадка

Номер слайду 8

Вальс зими

Номер слайду 9

Асоціативний кущ Зима снігмороз Новорічні святакатання на санках,на лижаххокейгра в сніжкиканікули

Номер слайду 10

Номер слайду 11

«Зробіть нам годівниці»

Номер слайду 12

Подбайте,діти,про нас!На сніданочок для пташки. Киньте зерен,киньте кашки. Ми ж все літо працювали,Сади з черви обчищали. Ще й співали вам на втіху-Світ навколо звеселяли.

Номер слайду 13

Анатолій Качан «Крихта хліба» Леонід Глібов«Хто вона»

Номер слайду 14

Вчитися. Розвивати. Виховувати

Номер слайду 15

ССССЛісосмуга- смуга лісових насаджень. Словникова робота

Номер слайду 16

Ожеледь-тонкий шар льоду на землі,деревах. Словникова робота

Номер слайду 17

Гра «Знайди риму»Сніговиці – тепла - морози - вікно - годівниця - відчувать - Слова для довідок: села,зерно,синиці,на дорозі,замерзать, дрібницясиниціселана дорозі зернодрібницязамерзать

Номер слайду 18

Цікаво знати!Синиця з'їдає за день більше їжі,ніж важить сама. Пара синиць,що вигодовує молодь,щоденно приносить пташенятам у середньому 1800 комах та їх личинок. За весь час перебування у гнізді малеча з'їдає близько 15000 комашок і гусені. Гострий дзьоб синиці весь час зношується,тому безперервно відростає.

Номер слайду 19

Фізкультхвилинка. Швидко,діти ,підлетіли,Мов горобчики малі. Руку вправо,руку вліво. Всі дружненько розвели. А тепер ,до сонця руки. Й на носочки піднялись. Руки в боки,два підскоки,Всі прогнулись,підвелись. Як горобчики ,присіли,Поклювали зернятко. Піднялись і полетіли. Усміхнулись сонечку.

Номер слайду 20

Номер слайду 21

Номер слайду 22

Номер слайду 23

Номер слайду 24

Ніколи не зробимо шкоди. Тварині ми в ріднім краю,Нехай звеселяють природу,Співають пташки у гаю. Ми друзі і вірні,і щирі, Бо ми бережем повсякчас Пташок,що літають у вирій, І всіх,хто зимує у нас.

Номер слайду 25

Молодці!r

Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку