Новини

МОН: учителі мають робити все для того, аби уникати контактів із хворими на COVID-19

Учителі мають зробити все можливе, аби уникати контактів із хворими на COVID-19 – саме таку відповідь отримав на свій запит до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля Дмитро Ламза, директор спеціалізованої школи №210 м. Києва. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook

За словами Дмитра Ламзи, він звернувся до очільника Уряду з важливими для освітянської спільноти запитаннями:

  1. Як вчителям отримати страхування на випадок зараження Ковідом-19?
  2. Чому центральна влада не дбає про освітян?
  3. Чому вчителям не проводять безкоштовне тестування?

У відповіді на запит, яку надало Міністерство освіти та науки, зазначено, що наразі у Верховній Раді зареєстровано чотири законопроєкти, спрямовані на обов'язкове страхування педагогічних працівників на випадок інфікування COVID-19. Саме тому вважається недоцільним вносити зміни до ст.39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», оскільки вона захищає працівників, чиї хвороби викликані професійними захворюваннями, та які працюють у сфері захисту населення від інфекційних хвороб.

«Учителі та інші педагогічні працівники закладів освіти навпаки мають все робити для того, щоб уникати контактів з хворими людьми та дітьми, і будь-яка підозра на потенційну присустність у здобувача освіти COVID-19 має призводити до виключення цього здобувача освіти з освітнього процесу і, як мінімум, переведення його на віддалений режим навчання».

Також у листі зазначається, що 8 вересня поточного року МОН підписало Меморандум про співпрацю з декількома страховими компаніями, і він стане основою для розробки подальших заходів для розвитку взаємодії. Утім, більше поки що нічого невідомо.

Крім того зазначено, що МОН підготувало Рекомендації щодо організації роботи ЗЗСО, які допоможуть створити безпечні освітні умови. 

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter