«Не той дурний, хто не знає… але той, хто знати не хоче». «Хіба може говорити про біле той, котрому невідоме, що таке чорне?». «Що вподобав, на те й перетворився». «Хто соромиться визнати недоліки свої, той з часом безсоромно виправдовуватиме своє невігластво, яке є найбільшою вадою». «Як ліки не завжди приємні, так і істина буває сувора».
Цьогоріч ми відзначаємо 300 років від дня народження автора цих чудових та мудрих афоризмів – Григорія Савича Сковороди. Мандрівний філософ, зачинатель жанру байки в українській літературі, інтелектуал та просто надзвичайно талановита і непересічна особистість – усе це про нього. Освітній проєкт «На Урок» долучається до заходів з нагоди 300-ї річниці від дня народження великого українскього філософа та запрошує взяти участь в новому захопливому інтернет-конкурсі «Світ мандрів Григорія Сковороди».
Конкурс розрахований на учнів 1-11 класів і покликаний допомогти дітям дізнатися більше про життя та світогляд одного з найвідоміших українців. Завдяки участі в конкурсі школярі дізнаються:
- де і як навчався майбутній геній світового рівня;
- що він робив на службі в імператорському домі;
- скільки мов знав філософ;
- що таке насправді «сродна праця»;
- чому Сковорода часто змінював роботу;
- де та як філософ провів останні роки життя.
І це, звісно, ще далеко не все! Ми підготували для учнів цікаві та пізнавальні завдання, які допоможуть дітям краще зрозуміти видатного українського письменника та філософа, доповнивши їх маловідомими фактами. Головна мета нашого конкурсу — привернути увагу до творчості Григорія Сковороди, допомогти школярам побачити багатогранність його постаті та підтвердити актуальність його ідей і для нашого часу.
Запропонуйте своїм учням долучитися до пізнавального конкурсу! Реєстрація триває з 3 грудня до 25 грудня, доступ до завдань буде відкрито одразу після реєстрації. Конкурс безкоштовний, тож неодмінно захочуйте кожного учня взяти в ньому участь!
Мета нашого конкурсу – не оцінити рівень знань школярів, а доповнити їхні знання, тож ми заохочуємо кожного учасника, незалежно від результатів конкурсу. Переможці будуть нагороджені дипломами І, ІІ та ІІІ ступенів, а решта отримає іменні сертифікати. А кожен учитель, чиї учні візьмуть участь у конкурсі, отримає подяку, яка стане підтвердженням його професійної активності та доповнить учительське портфоліо.
Щоб залишити свій коментар, необхідно зареєструватись.