Уже дзвінок нам дав сигнал: Працювати час настав. Тож і ми часу не гаймо, Роботу швидше починаймо.
Номер слайду 3
Який у вас настрій?
Номер слайду 4
Ранкове коло
Номер слайду 5
Яким вранці було небо?
Номер слайду 6
На попередньому уроці ви дізналися про те, які є професії та яке вони мають значення.
Номер слайду 7
- Доповніть речення. Роблять меблі … Продають товари … Навчають дітей … Стежать за громадським порядком …Лікують людей … Готують їжу … Збирають урожай … Печуть хліб …
Номер слайду 8
Номер слайду 9
Ваші батьки працюють на роботі. Це їхній обов’язок. Вони заробляють гроші на їжу, одяг, іграшки, навчання, відпочинок для себе і непрацездатних членів родини. Проте в них є ще багато інших обов’язків у ро- дині, які вони мають виконувати.
Номер слайду 10
Сьогодні на уроці ви дізнаєтесь, які обов’язки мають батьки і діти в родині. Розкажете, як ви допомагаєте батькам. Ви навчитеся розпізнавати побутові прилади, які полегшують домашню працю. Тема сьогоднішнього уроку: «Обов’язки в сім’ї».
Номер слайду 11
С.44 Підручник
Номер слайду 12
С.44 Підручник
Номер слайду 13
С.44 Підручник. Прослухайте вірш «Таня-помічниця» і дайте відповідь на запитання.— Як Таня допомогла мамі?Вранці мама борщ зварила, Таня моркву принесла. Мама вдень спідничку шила, Таня хату замела. Мама в кухні посуд мила, Таня витерла стола. Швидко мама все зробила, бо їй Таня помогла. Григорій Биченюк. Усі діти зобов’язані ходити до школи і старанно вчитися, виконувати завдання, які задає вчитель. Вдома для дітей обов’язковою є посильна домашня робота: помити посуд, застелити своє ліжко, допомогти прибрати в домі, позамітати, піти в магазин за покупками, скласти свої речі на місце, погратися з молодшими братиками чи сестричками, тримати в чистоті свій одяг і взуття, доглядати за кімнатними рослинами, за домашніми тваринами, допомогати зібрати урожай у саду чи на городі тощо. За вашу допомогу батьки та інші дорослі члени сім’ї вам будуть дуже вдячні, тому виконуйте свої дома- шні обов’язки.
Номер слайду 14
Номер слайду 15
С.28-29 Зошит
Номер слайду 16
— Що нового ви дізналися сьогодні на уроці? Відповідь розпочніть словами «Сьогодні на уроці я дізнався / дізналася, що…».— За допомогою сигнальних карток (або цеглинок «Лего») визначте, як ви засвоїли матеріал на уроці. Картка зеленого кольору: «Я зрозумів / зрозуміла! Можу пояснити матеріал іншим». Картка жовтого кольору: «Мені потрібно трохи більше пояснень». Картка червоного кольору: «Я не зрозумів / не зрозуміла матеріал!».