Перша професія — агроном, друга — філолог (закінчила Харківський державний університет). Робота в освіті, культурі, журналістиці. З 2001 року - видавнича діяльність у власному видавництві «Духовна Вісь». Активна життєва позиція в громадсько-політичному житті країни. Тричі балотувалась кандидатом у народні депутати України (в 1994, у 1998 та 2012 роках.)
В 1970 році закінчила 8 класів Рокитянської середньої школи. З 1970 – 1974 рр. навчалась в Полтавському сільськогосподарському технікумі в місті Полтаві. З 1974 – 1978 рр. працювала агрономом у селі Рябушки Лебединського району Сумської області. З 1979 – 1987 рр. проживала в селі Войниха Лубенського району Полтавської області, працювала педагогом у середній школі. З 1980 - 1986 рр. навчалася в Харківському державному університеті. Отримала спеціальність: філолог; викладач української мови та літератури. З 1987 – 2003 рр. проживала у селі Красногорівка Великобагачанського району Полтавської області, працювала в школі та сільській бібліотеці.
1997 – 1999 рр. - старший науковий працівник Миргородського краєзнавчого музею. З 1999 – 2000 рр. зарахована слухачем Української Академії державного управління при Президентові України. З 2000 – 2001рр. - референт з питань державної мови при Всеукраїнському товаристві «Просвіта». З 2003 року донині проживає у місті Вишневе Київської області. Працювала на посадах відповідального секретаря, пізніше – директора КП «Інформ» та головного редактора газети «Наше місто» (2003-2006 рр.)У 2002 році була співорганізатором Всеукраїнської духовно-просвітницької акції «Під твою милість прибігаємо».2003 - 2008 рр. – учасник науково-меморіальної експедиції «Слідами голодомору 1932-1933 років в Україні».
Небесна сотня. Уся країна знає термін «Небесна сотня», що закарбувався у свідомості кожного як одна з найболючіших сторінок нашої історії. Але мало хто знає, що саме його автор Тетяна Домашенко. Жінка – активний учасник Євромайдану, на власні очі бачила події Революції гідності. Саме вона у трагічні дні лютого 2014-го у своєму вірші назвала перших загиблих на Майдані Небесною сотнею.
Ми сотнею пішли на Небо,Прийшла пора – йдемо з небес. В тяжку годину, в мить потреби. Господній Дух у нас воскрес. Смерть об’єднала Воскресінням. Героїв, страчених в бою. В кривавих ранах біль терпіння. За долю в рідному краю. Цей клич: «Герої не вмирають»!З’єднав і мертвих, і живих. Уже ніхто не подолаєНароду воїнів святих
Небесна сотня воїнів Христа. З мечем Архистратига Михаїла,З молитвою за волю на устах. У вічність із Майдану відлетіла,Небесна Сотня воїнів святихІ душу, й тіло склали за Свободу,За розбрат нації взяли на себе гріх,Освячені любов'ю до народу.Їх імена у Небі голубім. Золотосяйним променем палають,І над устами Гімн співають..
Вся України – Мати над Хрестом,Їй серце меч прошив нестерпним болем,У душу увірвався напролом,Сльоза пече й пече кривавим морем. Цвіт нації узято на приціл,Все нових кілерів злочинець-кат шукає,Щоб ми не чули крику породіль,У зав'язі невинний цвіт вбиває. О мій народе, мученик святий,У вічності хвилиною мовчанняІ Час, і Простір вмить перехрестив. У серці матері молитвою прощання. Покров Небесний в зорях золотих,І «Ще не вмерла...» над Майданом лине –Молитвою сердець усіх святих. Творець Всевишній славить Україну.
Воно горіло молодо, святково,Співало – плакало у місті і в селі,І пролилося крапелькою кровіНа грудочку любимої землі…Різдвяні свята пишні, як весілля,Йде рік Новий , щедрівників юрба,Співають про Меланку і Василька,А Василя між ними вже нема…Свіча Різдвяна ще не догорілаІ вранішня не згасла ще зоря,Голубить сина …Божого Марія,А Ганна поховала Василя…О на, не Василя, а тільки тіло,Душа ж у віщім слові промовля!Ти бачиш, Ганно лебедині крила,Ти чуєш, Ганно, пісню Василя.