План-конспект уроку англійської мови
«Мій дім. Моя кімната»
Кузнецова К. Е.
Тема: Мій дім. Моя кімната.
Дата: 20.02.2019
Мета:
Практична:
Розвивальна: розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення учнів, вміння розуміти співрозмовника, культуру праці та спілкування учнів на уроці; розвивати швидкість та критичність мислення учнів, їх довільну пам’ять та мовну здогадку, мовленнєву реакцію, стійку увагу, вміння переносити знання та навички в нову мовну ситуацію, розвивати творчу уяву учнів, фонематичний слух та правильну вимову.
Освітня: поглиблювати знання учнів про особливості англійської мови.
Виховна: формувати ціннісне ставлення учнів до праці, людей, виховувати у дітей старанність та наполегливість, прищеплювати інтерес до вивчення англійської мови. сприяти вихованню взаємодопомоги та дружби.
Тип уроку: урок повторення і закріплення вивченого матеріалу.
Обладнання: картки, малюнки, підручники, зошити, наочний матеріал.
Хід уроку:
І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення
Teacher: Good morning, children! Nice to see you!
Pupils: Good morning,teacher!
(song Every Day)
Teacher: Today we are going to speak about our house and will try to describe the room. We’ll review prepositions of places; we shall do different interesting exercises.
Teacher: Let’s repeat some sounds, please!
1) Repeat the words. Повторення лексики (меблі в кімнаті)
Teacher: But before speaking about rooms let’s remember the words.
Look at the pictures and name them. (діти називають назви кімнат та меблів)
2) Repeat the prepositions. Повторення прийменників
На дошці закріплений малюнок столу , учням пропонують розмістити предмет з прийменником в заданому місці.
Teacher: Well! And now let’s check your hometask.
Вашим домашнім завданням було намалювати свою кімнату і розповісти про неї. З ваших малюнків утворилась ціла галерея.
Teacher: Who’s room is it? Tell us about your room. (3-5 учнів розповідають про свої кімнати)
Teacher: Thank you.
Hands up, hands down.
Stand up. Turn around.
Look left, look right,
Look up, look down.
Touch your desks
Sit down.
3. Listening
Teacher: This is a description of the room. After listening you must choose true or false sentences. Listen and be attentive!
«I am Sam. I have a room. My room is little and comfortable. There is a wardrobe next to the wall. The sofa is between the desk and the bookcase. There is a lamp on the desk. My toy – box is under the sofa. I like my room.» (Вчитель читає текст двічі)
Listen this sentences and say Yes or No
1. His room is big.(-)
2. The wardrobe is next to the wall. (+)
3. The sofa is between the desk and the bookcase. (+)
4. There is a TV set in front of the bed. (-)
5. The lamp is on the desk. (+)
6 There is a cat under the sofa. (-)
Teacher: Look at your books on page 95 ex. 4, read the text.
Read after me! Read it again, please! And now you read, please!
ІІІ. Заключна частина уроку
Teacher: Now I propose you to guess the riddles
№ 1, 2 pg.45 (WB)
Teacher: That’s all for today. Be happy all the time. Our lesson is over. See you next time. Goodbye, children!