Конкурс розробок «Вчительська десятка»
Розробки додавай – подарунки вигравай!

Учнівський проект «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

Про матеріал

Учнівський дослідницький проект школярів «Мій рідний край» присвячується історії народів, що проживають чи проживали в різні історичні періоди на певній території нашої країни.

Перегляд файлу

Про проект

 

Українська революція 1917—1921 років повернула нашу батьківщину на мапу світу. Після століть бездержавності українці створили незалежну національну державу, яка мала територію, кордони, символи, власний парламент, уряд, військо, академію наук, гроші, мову,  міжнародне визнання Української Народної Республіки. Вперше після століть бездержавності відбулося об’єднання в одній соборній державі східних і західних українських земель. Нинішні символи України — синьо-жовтий прапор, тризуб, гімн “Ще не вмерла Україна” обрані державними ще тоді.

Український інститут національної пам'яті розпочав  інформаційну кампанію присвячену цій добі, в рамках якої проведені заходи (зокрема урочисті засідання парламенту та уряду України, відкриття  виставок), розроблено соціальну рекламу, набір поштівок, інфографіку, настільну гру, фотодокументальні виставки, інформаційні матеріали, брошуру, календар.

На веб-сторінці, що є продовженням інформаційної кампанії, зібрані основні відомості про етапи Революції, видатних діячів, тогочасні фото, документи, спецпроекти медійних партнерів та проекти Українського інституту національної пам'яті.

Матеріали розміщені у рубриках:

Важливі події   Містить інформацію про періоди української революції 1917-1921 років.

Діячі  Тут зібрана галерея із фото визначних особистостей Української революції 1917—1921 років з коротким біографічним описом.

Фотоісторія  Фотоілюстрації, які розповідають про тогочасну державну символіку, державне будівництво, гроші, військо, флот, український Крим, церковне, культурне та повсякденне життя.

Документи   Ми зібрали архівні документи періоду Української революції з фото і коротким описом кожного. Окрім того, в підрубриці “Мапи”, представлені  вітчизняні та закордонні карти тогочасних українських земель.

Матеріали Тут розміщені інформаційно-методичні матеріали, присвячені пам'ятним та ювілейним датам подій Української революції 1917 - 1921 років. Також подані матеріали до річниць із дня народження видатних діячів Української революції. Рубрика постійно доповнюватиметься новими напрацюваннями.     

Медіагалерея В рубриці містяться соціальна реклама, інфографіки, фотодокументальні виставки, спецпроекти медійних партнерів, фільми.  


Зверніть увагу на інтерактивну карту «Місця пам’яті  Української революції 1917‒1921 років». Це унікальний проект, який містить дані, що стосуються місць Української революції у столиці України ‒ Києві. На карту нанесено близько 400 локацій - споруди, в яких розташовувалися органи влади, будинки, в яких народилися, проживали чи здійснювали діяльність визначні особистості Української революції, місця боїв, зборів, демонстрацій, інших важливих подій. 

 

 

Освітній проект «На Урок» – це результат роботи групи однодумців, які ставлять собі за мету об’єктивно висвітлювати сучасний освітній процес та вивести його на якісно новий рівень. Це стало можливим завдяки виконанню різнобічної та ґрунтовної роботи:

 

    написання інформативний статей, які стосуються шкільного та позашкільного життя;

    проведення тематичних вебінарів;

    запровадження різноманітних освітніх конкурсів;

    залучення кращих розробок зі шкільних дисциплін від учителів з усієї України.

 

Ми прагнемо допомогти вчителям відчути власну значимість, адже кожен педагог у рамках нашого проекту зможе оприлюднити власні професійні доробки або ж використати напрацювання колег. Ми налаштовані на тісну співпрацю з освітянами, які хочуть поділитися своїм досвідом в інтернет-просторі.

 

Наша команда докладає значних зусиль, аби вчителі, батьки та учні могли знайти на порталі максимальну кількість корисних теоретичних та практичних матеріалів для школи.

Станьте першим, хто оцінить розробку

Щоб залишити свій відгук, необхідно зареєструватись.

Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
docx
Додано
25 січня 2018
Переглядів
498
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку