Урок англійської мови з використанням ІКТ у 3 класі на тему "Професії"

Про матеріал
Урок англійської мови з використанням ІКТ на тему "Професії" у 3 класі. освітня: актуалізувати знання учнів з теми «Професії»,вправляти у побудові зв’язних висловлювань з використанням вивченої лексики ; практична: вправляти здобувачів освіти у вимові звуку[ s ],повторити побудову розповідних та питальних форм речень з використанням дієслова to be з різними займенниками; розвиваюча: розвивати уміння читання та аудіювання,пам'ять та увагу; виховна: виховувати повагу до людей різних професій.
Перегляд файлу

Тема: Професії.

Мета:   освітня: актуалізувати знання учнів з теми «Професії»,вправляти у побудові зв’язних висловлювань з використанням вивченої лексики ;

              практична: вправляти здобувачів освіти у вимові звуку[ s ],повторити побудову розповідних та питальних форм речень з використанням дієслова       to be з різними займенниками;

              розвиваюча: розвивати уміння читання та аудіювання,пам'ять та увагу;

              виховна: виховувати повагу до людей різних професій.

Обладнання: мультимідійний комплекс,сигнальні картки, чек-лист, коди для визначення теми, пісня для аудіювання,текст для читання,підручник « English» для 3 класу.

Хід уроку:

І. Організація класу.

  1) Привітання.

  2) Емоційне налаштування на урок.

- Let us start our lesson with competition of smiles. Smile at me and I choose the best smile.

- Your all smiles are wonderful and nice.

-You are all winners.

    3) Повідомнення теми, мети уроку.

- Let us work with code and find a word .And this word is  the topic of our lesson.

THE CODE  : 5349

A - 1

T -6

N - 14

U – 9

F - 2

O - 3

K - 7

C - 10

J -5

T - 11

L - 22

Q - 31

M - 17

X -88

H - 67

V - 8

Z -89

B - 4

D -32

R -71

E - 90

G -55

P- 23

Y - 78

I -8

K - 11

W -45

S - 9

 

-The topic of our lesson is  « Jobs or professions» .Durig our   lesson we will work with text, song, we will remember the names of jobs.

    4) Check - list

-Everyone of you have this check-list. It is a plan of our lesson. If you have not any problem you write this smile, if you have some problems you write this. And if you have difficulties you write this one.

CHECK LIST

C:\Users\Asus\Desktop\emoji.pngC:\Users\Asus\Desktop\large.jpegC:\Users\Asus\Desktop\unnamed.jpg
 

Вид роботи(types of our work)

Смайл

1

Phonetic drills(фонетична зарядка)

 

2

Work on the website(робота на сайті)

 

 

3

Work with a book(робота з підручником)

 

 

4

Work with a сopy – book (робота в зошиті)

 

 

4

Work with a text(робота з текстом)

 

5

Work with a song (робота з піснею)

 

 

6

Make a project(проект)

 

 

 

ІІ. Актуалізація набутих знань.

1)Мовна  зарядка.

- What jobs doyou know?

- What is your mother?

- What is your father?

- What is your favourite profession?

- What do you want to be?

-Why?

- Let’s play game «А new pupil».

2) Фонетична зарядка.

- What sound is it?

Six singers song a nice song on the consert.

3) Повторення назв професій. Робота на сайті LEARNINGAPPS.

- Now we are going to work with website LEARNINGAPPS. Let’s remember the names of jobs.

ІІІ. Основна частина уроку.

  1. Робота з підручником, впр 1,с. 44

-Listen ,point and then read.

      2) Робота в зошиті,впр 2,с 37

      3) Робота з текстом. Робота з планшетами,з QR-кодами.

        - Now we are goig to work with the tablet.

        - Do you like to work with it?

          - You have a QR-code.

- Let’s screen the QrR-code.

You can see the text.

Pre - reading activity

  • You can see the word-combinations, read and translate.

 

 

Nature Study- природознавство

To protect our nature –піклуватися про природу

Reading

 

My father goes to work at 7 o’clock. He is a teacher. He teaches Nature Study. My father talks about trees, flowers, birds. We should protect our nature. He likes his job. He loves his pupils. He is happy.

Post - reading activity

  • Complete the sentences from clouds of words

 

C:\Users\Asus\Desktop\хмара слів 2.PNG

My ___________  goes to work at 7 o’clock.

He is a _________________.

He teaches ______________.

My father talks about trees, flowers _______________.

He ______ his job. He loves his _____________.

Let’s play game « True or false  »

C:\Users\Asus\Desktop\images.jpgC:\Users\Asus\Desktop\003.jpg

TRUE FALSE

 

Фізкультхвилинка

 

4)Аудіювання. Робота з піснею.

-Listen a song very attentivly.

- What are  names of jobs in the song?

Слухання пісні 2 раз.

Аудіювання.

1.What is the first job?

A) doctor   B)a singer   C) a dancer

2. What is the second job?

a) a farmer    b) a teacher   c) a diver

3. What is the next job?

a) a doctor  b) a secretary   c) a pilot

4. What is the fourth profession?

a) a firerighter    b) a seller    c) a waiter

5. What is the last job?

a) a businessman   b) a pirate    c) a dancer

5) Робота з проектом

- Now we are going to work with a project. «My favourite job».

My favourite job is …….

Because I  ……. ( I  like ….   I can …..)

I need a…..

I want to be a…

IV. Підсумок уроку.

1) Аналіз роботи кожного учня за допомогою формувального оцінювання. Смайлики.

2) Підрахунок смайликів.

- У кого 4-6 смайликів,Ви працювали на високому рівні.

- У кого 4-2 смайлика – Ви старанно працювали.

-У кого 1-2 смайлика, на наступному уроці працюйте активніше!

 

 

 

 


 

docx
Додав(-ла)
Анохіна Ірина
Пов’язані теми
Англійська мова, Розробки уроків
НУШ
Інкл
Додано
10 січня 2022
Переглядів
288
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку