Урок "Seasons. Spring is green"

Про матеріал

Розробка уроку з використанням ІКТ. Допоможе закріпити вивчені лексичні одиниці по темі “Spring", розширити словниковий запас; розвивати логічне мислення учнів; розвивати вміння ефективно працювати в парах;

- розвивати навички групової роботи;

- вдосконалювати комунікативні вміння і навички;

- викликати в учнів позитивне ставлення до мови;

-виховувати любов до природи;

-виховувати повагу до оточуючого середовища;

-привчати до старанності, взаємовиручки.

Перегляд файлу

Тема: Seasons. Spring.  3 клас

Мета:

  • закріпити вивчені лексичні одиниці по темі Spring”,
  • розширювати словниковий запас;
  • сприяти виробленню в учнів правильної вимови;
  • розвивати логічне мислення учнів;
  • розвивати   вміння ефективно працювати в парах;

- розвивати навички групової роботи;

- вдосконалювати комунікативні вміння і навички;

- викликати в учнів позитивне ставлення до мови;

  • виховувати любов до природи;
  • виховувати повагу до оточуючого середовища;
  • привчати до старанності, взаємовиручки.

 

Обладнання: тематичні ілюстрації, завдання для читання на картках, кросворд, прислівя, відеозаписи, відеопрезентація.

 

Тип: застосування знань, умінь, навичок.

 

Хід уроку

 

І. Oрганізаційна частина

1. Привітання

-Good morning dear pupils. I am glad to see you. How are you?

2. Повідомлення теми і мети

- We’ll read, write, speak, listen to about one of the seasons. Put in order and guess the season. Учні розставляють картки в правильний порядок і називають пору року.

      r,  n,  S,  i,  p,  g - SPRING

ІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Мовна зарядка

Answer my questions:

  • What day is it today?
  • What month is it now?
  • What season is it now?
  • What is the weather like today?
  1. Перевірка д/з.
  • Our pupils prepared short poems about spring. Listen to them. Учні розповідають вірші про весну.

 3.Фонетична зарядка. Пісня ” What colour is the sky ”. ( Використання запису  пісні на ДВД диску).

What color is the sky?
Какого цвета небо?
It’s blue, it’s blue, it’s blue.
Оно синее, оно синее, оно синее.
The sky is blue. The sky is blue.
Небосинее. Небосинее.

What color is the sun?
Какого цвета солнце?
It’s yellow, it’s yellow, it’s yellow.
Оно желтое, оно желтое, оно желтое.
The sun is yellow. The sky is blue.
Солнце – желтое. Небо – синее.

What color is the grass?
Какого цвета трава?
It’s green, it’s green, it’s green.
Она зеленая, она зеленая, она зеленая.
The grass is green. The sun is yellow. The sky is blue.
Травазеленая. Солнцежелтое. Небосинее.

What color is an apple?
Какого цвета яблоко?
It’s red, it’s red, it’s red.
Оно красное, оно красное, оно красное.
An apple is red. The grass is green. The sun is yellow. The sky is blue.
Яблоко – красное. Трава – зеленая. Солнце – желтое. Небо – синее.
The sky is blue!
Небо – синее.

(Школа з російською мовою викладання).

 ІІІ. Усне мовлення

  1. Розгадування загадок
  •    Guess the riddles.
  •    What comes down but never goes up? (Rain).
  •    What is without hands and without feet, without head and body, but can open the door? (Wind).
  1. Опис погоди
  •    Describe the weather like today (in a chain).

ІV. Фізкультхвилинка.

Hokey-Pokey (З використанням відеозапису).

You put your right foot in,
You put your right foot out,
You put your right foot in
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your left foot in,
You put your left foot out,
You put your left foot in,
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your right hand in,
You put your right hand out,
You put your right hand in
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your left hand in,
You put your left hand out,
You put your left hand in,
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your right shoulder in,
You put your right shoulder out,
You put your right shoulder in,
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your left shoulder in,
You put your left shoulder out,
You put your left shoulder in,
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your right hip in,
You put your right hip out,
You put your right hip in
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your left hip in,
You put your left hip out,
You put your left hip in,
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

You put your whole self in,
You put your whole self out,
You put your whole self in
And you shake it all about.
You do the Hokey Pokey
And you turn yourself around,
That's what it's all about.

V.Читання

  • Reading. Put the words in order to make up sentences. Read them. Учні складають речення в трьох групах, зачитують їх.(Слова записані на окремих картках).
  • What season do we have? Spring.
  • І група:
  1. the, blows, Sometimes, wind.
  2. is, warm, It.
  • II група:
  1. trees, are, The, grass, green, and.
  2. rains, It, often.
  • III група:
  1. sing, birds, songs, their.
  2. plant, We, can, the, garden, in.

 VІ. Аудіювання

1. Робота над прислівям

- Every country has its customs. – В кожній країні свої звичаї.

- Tell me please, what great holiday do we have in spring? – Easter.

-Ми знаємо наші традиції, давайте прослухаємо традиції святкування Великодня в Англії.

2. Перегляд відеозапису

3. Перевірка розуміння

- Retell into Ukrainian (переказ на українську мову).

-Vocabulary (повторення слів).

 VIІ.Кросворд

(На магнітній дошці)

  • Let’s guess the crossword:
  1.     You can see it in winter. It is white and cold – snow.
  2.     It can be blue or grey – sky.
  3.     It shines. It is yellow – sun.
  4.     You can’t see it. It can’t be of any colour. It blows – wind.
  5.     It brings water to flowers and trees. It helps them to grow – rain.

VІІІ. Закріплення вивченого

  • Describe the pictures. Учні в парах описують ілюстрації пір року. Виграє та пара, яка останньою складе речення.
  • То якої пори року немає на ілюстраціях?

ІХ. Підсумок уроку

  1. Д/З: підготуватись до самостійної роботи.
  2. Оцінювання

- You were active. Your marks are:…

3.Пісня “Spring is green”.(Відео).

Spring is green,
Summer is bright,
Autumn is yellow,
Winter is white.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

doc
Додано
4 квітня 2018
Переглядів
943
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку