Урок в 8 класі для дітей з ООП на тему:"додавання чисел в межах 100000 з переходом через розряд

Про матеріал
Конспект уроку по формуванню вміння практично виконувати дію додавання багатоцифрових чисел в межах 100000,розвивати вміння працювати самостійно ,в парі ,групами.
Перегляд файлу

                                          Урок №

в 8 класі на тему: «Додавання чисел в межах 100000 з переходом через розряд»

 

Мета уроку: формування предметних компетентностей:

Розвивати вміння практично виконувати дію додавання м межах 100000 з переходом через розряд.

Формування математичної компетентності:

Розпізнавання проблем ,які можна розв’язати виконуючи дію додавання.

Формування ключових компетентностей:

Соціальної-навчитись на практиці виконувати дію додавання багатоцифрових чисел.

Уміння вчитися  :розвивати вміння працювати на уроці самостійно ,визначати мету ,робити висновки ,доводити правильність власної думки.

Комунікаційна :вчитись працювати в парі ,групі.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: мультимедійна дошка ,презентація ,підручник, кубики Блума ,дидактичний матеріал.

                                      Хід уроку

1.Організаційна частина(загальнокорекційна)

-перевірити готовність учнів до уроку

-повідомлення чергового

Нервово-психічна підготовка(активізація уваги ,сприймання ,мислення)

2.Актуалізація опорних знань.

-перевірка домашнього завдання

-назвати компоненти дії додавання

-як називається результат дії додавання

-записати в зошиті результат дії додавання  чисел(слайд 1)

135+469=    2642+5139=      6032+2715=     468+529=

(слайд 2)

Для будівництва  будинку привезли 22370 штук червоної цегли ,а ьілої на 4375 штук більше. Скільки всього цегли привезли на будову?

(обговорення ситуації ,її актуальність в військовий час, профорієнтаційна  робота з майбутніми випускниками ,знаходження розв’язку даної задачі)

Записуємо розв’язання в зошиті, вчитель наголошує на правильність підписання чисел відповідних розрядів.

(слайд3)  виконати дії:

44307+34572=    34405+26352=     27503+43472=   6784+5049=

(слайд 4)  фізхвилинка (а ти готовий?You Tube Альона Овсійчук)

Індивідуальна робота з учнями ,які працюють за індивідуальними програмами.

Інші учні працюють самостійно з дидактичним матеріалом.

А зараз об’єднаємось в групи і виконаємо завдання, пам’ятаємо, що від того, як кожен виконає свою дію залежить правильність відповіді .Тому закликаю вас бути уважними і  відповідально  ставитись до роботи.

67991+48077+5075=              20703+5984+1270=

А зараз давайте пограємося кубиками Блума. Визначаємо переможця.

Ще давайте пограємось в гру  «бінго»(слайд 5)

524+134=    615+152=     473+214=      851+136=   731+266=  137+460=

Визначимо переможців ,хто перший закреслить приклади, у яких у відповіді остання цифра 7. Самостійна робота з підручником на сторінці 43 №191-1 група, дидактичний матеріал-2 група

Домашнє завдання  : слайд 5 сторінка 43 №19

Оцінювання учнів  та релаксація.(продовжити речення)

Чи здійснилися ваші очікування?

Чи сподобався наш урок?

Хто працював найкраще?

 Кому треба бути уважнішим?

Дякую вам за роботу!

 

 

docx
Додав(-ла)
Дурава Людмила
Пов’язані теми
Математика, 8 клас, Розробки уроків
Інкл
Додано
16 жовтня
Переглядів
20
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку