План-конспект -уроку для учнів 2 класу з використанням пісенно- ігрових технологій,а саме використання ігор"Zip-zap","What is missing?" та використання інтелект-картки "Mind-map".Вивчення пісні "Have you got a pet?"
Конспект відкритого уроку
у 2 класі
з використанням пісенно-ігрових методів роботи
«Аnimals.Pets»
Підготувала
вчителька англійської мови
Великопільської філії опорного закладу
Кам’янський ліцей
Ковбар Вікторія Сергіївна
Тема: Тварини.Ознайомлення з новим лексичним матеріалом.Розвиток навичок аудіювання.
Мета:ознайомити учнів з новими лексичними одиницями з теми «Pets and animals»,продовжувати навчати учнів використовувати фрази «Have you got?», та відповідати на них ,удосконалювати слухо-вимовні навички,навички аудіювання та читання ,формувати вміння використовувати лексичні одиниці в усному та писемному мовленні ,розвивати мислення,пам’ять ,виховувати бережливе ставлення до тварин.
Обладнання : CD-програвач,диск,підручник для 2 класу «English» О.Д.Карпюк,мультимедійна дошка,презентації,роздатковий матеріал.
Тип уроку:вивчення нового матеріалу.
Хід уроку
І.Warming up. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.
1.Greeting.Привітання.
T:Good morning.Nice to meet you.
T:How are you?
2.Aim.Повідомлення теми і мети уроку
T:The topic of today’s lesson is “Pets and animals”.Today we’ll read and translate the words, make up the dialogues ,sing a song ,play a game.
3.Phonetics drills.Фонетична розминка
T:Before we start our lesson let’s make our mouths speak English.
Be careful with the [z] sound. Start to read a poem ,please.
I’ve got ten little fingers.
I’ve got ten little toes.
I’ve got two ears.
I’ve got two eyes
And just one little nose.
T:Nice work.
T:Let’s sing “The ABC”
4.Prounciation Practice.Мовленнєва розминка
Гра «Zip-Zap»
T:Сhildren ,go to the blackboard,please. Make a circle.
If I say zip,you must turn left.If I say zap,you must turn right.You must say His/Her name is ……Let’s start.
T:You are well done.Take your seats,please.
ІІ.The main part of the lesson.Основна частина
1.Revise .Повторення вивченого матеріалу
Інтерактивна вправа «Mind map»
T:Now We ‘ll work in two groups.
T:You have a poster with a picture of face. The first group inscribe a girl’s face .The second group must inscribe a boy’s face. It’s time to start.
T: You’ve done very well.
2.Vocabulary.Вивчення нового матеріалу
T:Look at page 9 and 8.Task 1.
T:Let us listen to the recording. Listen and point. Listen words again and repeat them.
3.Work in Vocabulary .Запис у словники
T:Open your vocabularies and write down these words,please.
4.Lexical game Гра « What is missing?»
T:Let’s play a game now.
T:What animal is it?
T:Сlose your eyes.Open your eyes.
T:What is missing?
5.Listening .Аудіювання діалогу з опорою на малюнок.
T:Look at task two.Who can you see?(
P:Тeacher,boys and girls.
T:.Listen!Very well.
T:Listen again and repeat.
T:Good .
Y:Let’ s read these sentences.
6.Physical warm-up.Фізкультхвилинка «Clap your hands»
7.Speaking.Розвиток навичок діалогічного мовлення з використанням граматичної структури «Have you got?»
T: Look at task two.Work in pairs.
T:I want you to ask questions in turn.
T:Will you begin ,……..?
T:Fine.
8.Listening.Активізація навичок аудіювання. Вивчення пісні про тварин.
T:Listen to the song”Have you got a pet?”
T:Lets sing again and try to sing.
T:Lets sing the song all together.
9.Reading.Розвиток навичок читання
T:Look at task 5.Follow and read
Cc
[s] [k]
10.Writing.Розвиток навичок письма .Робота в зошиті
T:Open your workbooks on page 50 Ex.1
T:Write down,please.
T:Good.
ІІІ. The end of the lesson.Заключна частина
1.Home work.Домашнє завдання
T:Open your dairies and write down the home work.It’s Ex.5.p.99(read)
2.Summarizing.Підсумки уроку
T:To sum up ,do you like our lesson?
P:Yes ,I do/No,I don’t.(on the blackboard )
3.Saying goodbye.
T:That’s all for today.You’ve done very well.
T:Goodbye.