Онлайн-тести для 3 класу

очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Приклад запитання: З якого твору ці рядки?Гукали і Гриця:- Ходімо з нами!А Гриць відмовився.
Українська мова, 3 клас
Створено 12 квітня
Приклад запитання: 1. Прочитай знайди спонукальні речення.
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 12 квітня
Приклад запитання: Вибери органи рослин.
Приклад запитання: Анатолій Григорук "Гра в шахи". Чому дівчинка Уля звернула увагу на хлопчика, який сидів біля під'їзду ?
Українська література, 3 клас
Створено 12 квітня
Приклад запитання: Що таке оповідання?
Англійська мова, 3 клас
Створено 12 квітня
Приклад запитання: Choose the correct word.
Приклад запитання: Знайди значення виразу20 ⋅ 3 : 6 ⋅ 5 =
Приклад запитання: Дві білочки  Жили собі в одному дрімучому лісі дві білочки. Одна з них цілий день працювала: збирала горішки, гриби, жолуді і складала до свого дупла. А друга цілими днями тільки стрибала з гілки на гілку та гралася з пташенятами. Як схоче їсти – не журиться. Адже влітку харчів повно! То горіх, то жолудь з дуба, то різні корінці. Погризе і знову скаче. Так прожила вона ціле літо. Тим часом старанна білочка підготувала собі їжу. Устелила свою хатинку мохом, пушком і сухим листям, щоб не мерзнути взимку. Минуло веселеньке літо: для однієї білочки – у праці та клопотах, а для іншої – в іграшках. Після дощової осені настала холодна зима. У лісі стало сумно. Ні листячка, ні грибів не знайдеш. Тільки морозний вітер свище. Сидить собі у тепленькому дуплі працьовита білочка, і зима її не лякає. А ось ледача сусідка! Холодний вітер по хатині гуляє, їсти нема чого. Сидить вона, бідна, і не знає, що робити. Пішла тоді попросити трохи горішків. Постукала несміло у двері.– Хто там?– Це я, твоя сусідка! Як побачила білочка свою напівмертву, нещасну сестричку, то відразу все зрозуміла.– Прошу, сідай до столу. Я тільки збиралася повечеряти. А якщо хочеш, то живи разом зі мною. Нам і місця, і горішків вистачить. Засоромлена білочка промовила:– Але ж я не заслужила такої доброти. Я ціле літо гуляла.– Нічого, – каже друга, – тепер ти зрозуміла, що без праці жити не можна. Ледача білочка на радощах обцілувала свою добру товаришку. Наступного літа вона теж приготувала багато харчів. І відтоді стали білочки жити разом.Визнач жанр прочитаного твору
Приклад запитання: Пристрої введення інформації:
Приклад запитання: Хто є автором казки "Малий і Карлсон, що живе на даху"?
Приклад запитання: Sie (вони)...... Fußball spielen.
Приклад запитання:    Що таке здоровий спосіб життя? Обери правильне твердження.
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 11 квітня
Приклад запитання: Яке найголовніше багатство людини?
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 11 квітня
Приклад запитання: Чи може існувати світ без тварин і рослин?
Українська мова, 3 клас
Копія з тесту: Речення 3 клас
Приклад запитання: За метою висловлювання речення бувають....
Я досліджую світ, 3 клас
Копія з тесту: Царство тварин
Приклад запитання: Як називаються вчені, які вивчають тварин?
Приклад запитання: Що таке довкілля?
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 11 квітня
Приклад запитання:   Людина - частина .... природи
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 11 квітня
Приклад запитання: Орган, що керує роботою організму
Приклад запитання: Як називається розділ, що ти прочитав?
Приклад запитання: Як називають виконавця алгоритму в середовищі Scratch?     
Українська література, 3 клас
Створено 10 квітня
Приклад запитання: Ліна Василівна Костенко - це
Приклад запитання: Гриби належать до
Я досліджую світ, 3 клас
Створено 10 квітня
Приклад запитання: 1. Громада - це...
Приклад запитання: Гриби належать до живих організмів.
Українська мова, 3 клас
Копія з тесту: Службові слова
Приклад запитання: Познач рядок службових слів.
Приклад запитання: Прочитай текст. Обери правильну відповідь.ДВІ БІЛОЧКИЖили в густому лісі дві білочки. Однаково гарні, пухнасті, прудкі. Тільки не однакової вдачі. Бо одна з них увесь день трудилася: збирала горішки, гриби, жолуді і все складала у своєму дуплі.А друга була зовсім недбайлива. Цілими днями тільки їй роботи, що стрибати, лякати пташок у гніздах або сидіти без діла й свистати на весь ліс. А схоче попоїсти – не журиться. Тож влітку всюди їжі повно! То горіх, то жолудь, то шишки. Поїсть, що є, – та й знову скаче весела, сита.Тим часом перша білочка наносила собі в дупло харчів. І вже заздалегідь устелила свою хатинку мохом і сухим листям, щоб було тепло та м’яко взимку. Гарна була господиня.Так пройшло літо, в одної білочки – у праці й клопотах, а в другої – в іграх.Минула дощова осінь. Прийшла холодна зима. У лісі стало сумно й пусто: ні листячка, ні грибів, ні горішків. Тільки мороз і вітер, що снігами мете.Сидить в тепленькому дуплі працьовита білочка й гадки про біду не має. Все літо працювала, щоб зимою спокійно відпочити. І м’яко їй, і тепло, і з’їсти є що.Та не так жилося лінивій білочці. У її дуплі харчів на зиму нема, ані одного горішка! Тільки холодний вітер по хатині свище, гуляє.Сидить бідна білочка голодна, змерзла, в клубочок звилася. Кинеться по лісі туди, сюди, нічого нема – усе замерзло. Хоч умирай з холоду та голоду!Аж згадала нещасна білка свою старанну, роботящу сусідку та й думає: «Піду я до неї. Може, допоможе, у неї гори припасів».Іде вона до сусідки та несміло стукає в двері. Відчинила дбайлива білка двері, як поглянула на нещасну, худющу сусідку, то відразу все зрозуміла. – Прошу, сідай, саме на обід потрапила! Чим хата багата... От зігрійся трохи в моху, а я приготую тобі горішків і жолудів... На, їж на здоров’ячко. Та й разом зі мною живи.Засоромлена білка почала говорити:– Але ж я не заслужила на таку доброту. Я ціле літо гуляла.– Нічого, – каже друга, – тепер ти також будеш дбати так, як я. Ти ж зрозуміла тепер, що без праці нема добра! Будемо разом працювати і разом жити.І відтоді жили білочки разом. А ліниву білку біда і нужда навчила працювати. Найближчого літа вона стала старанною і принесла великі припаси харчів до спільної хати.                                                                                                      (368 слів)
Літературне читання, 3 клас
Створено 10 квітня
Приклад запитання: Чому Квіточці було сумно на клумбі?
Приклад запитання: Словосполучення - це