12 липня о 18:00Вебінар: Формування історичних уявлень учнів: практичні поради вчителю

Виховний захід до дня сміху (1 квітня)

Про матеріал

Презентація підготовлена до розробленого виховного заходу "Посмішка моя, а добре нам"

Зміст слайдів
Номер слайду 1

ДЕНЬ СМІХУ

Номер слайду 2

Ви, мабуть, зрозуміли, що сьогодні – свято гумору та посмішки. Погодьтеся, що сміх – це здоров’я. Та й бачити людей навколо радісними і привітними набагато приємніше, ніж під тягарем різних проблем.

Номер слайду 3

Поверніться до свого сусіда, усміхніться йому з любов’ю і скажіть: «Ти сьогодні маєш чудовий вигляд».

Номер слайду 4

- У житті кожного з нас трапляються смішні ситуації, а надто часто цетрапляється у школі. Пропонуємо послухати дівчаток і вони поділяться з вамисвоїми шкільними «таємницями». Раз списала на контрольній. Приклади в Маринки. Зараз в зошитах у нас. У обох є двійки. От дарма усі говорять:«Лежебока ти!» мені. Я лягаю коли набік,А коли і на спині. Розбудіть мене вночі,В самій серединці –Розкажу вам алфавіт. Я весь без заминки. Ми трішечки пошуміли,Що аж вікна задзвеніли... Ми сказали: «Тиша!» -В школі впала криша!

Номер слайду 5

1 квітня. Всім відомо, що 1 квітня – День сміху. В цей день обов’язково треба пожартувати над друзями, рідними. Зрозуміло, що жарт має бути доречним і без поганих наслідків. З давніх часів у цей день люди різних країн кепкують один з одного. Людей, які вірять в розіграші, ще називають «першоквітневими рибами», бо вони легше за все ловляться на гачок.

Номер слайду 6

Дайте відповідь або ТАК або НІ1. Якось розповів сусід мені, Що людина не росте вві сні. А ви дайте відповідь мені: Чи це дійсно «так» чи «ні»?

Номер слайду 7

Дайте відповідь або ТАК або НІНайвищий бал у школі – одиниця,Щоб заробить його, немало треба потрудиться. Відповідай, коли мастак,Це «ні» чи «так»?

Номер слайду 8

Дайте відповідь або ТАК або НІСпіва карась на глибиніЧарівні голосні пісні. Цікаво знати і меніЦе «так» чи «ні»?

Номер слайду 9

Дайте відповідь або ТАК або НІОленка мультики дивитись полюбляєІ ось таке сьогодні заявляє: Що Том і Джері з мультика «Ну, постривай!»Це «так» чи «ні»? – Відповідай!

Номер слайду 10

Дайте відповідь або ТАК або НІА Петрик П ́яточкін хотів якось сказати,Що ходять діти в школу, щоб лише пісні співати. Лише одні пісні –Ви згодні: «так» чи «ні»?

Номер слайду 11

ЦІКАВІ ФАКТИ- Лікарі радять: «Смійтеся, бо три хвилини сміху заміняють 15 хвилин ранкової гімнастики».- А в Польщі запроваджено орден усмішки. Ним нагороджують людей, які дарують дітям радість.

Номер слайду 12

Вчені довели, що сміх піднімає настрій, допомагає жити, вчитися і працювати. Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43!Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так?Зараз ми з вами спробуємо розім’яти водночас м’язи тіла рухами, а м’язи обличчя – посмішкою

Номер слайду 13

ДИСКО - ПАУЗАhttps://www.youtube.com/watch?v=0t. T8 OZfsm40

pptx
Додано
29 березня 2019
Переглядів
3944
Оцінка розробки
Відгуки відсутні
Безкоштовний сертифікат
про публікацію авторської розробки
Щоб отримати, додайте розробку

Додати розробку