Презентація підготовлена до розробленого виховного заходу "Посмішка моя, а добре нам"
- У житті кожного з нас трапляються смішні ситуації, а надто часто цетрапляється у школі. Пропонуємо послухати дівчаток і вони поділяться з вамисвоїми шкільними «таємницями». Раз списала на контрольній. Приклади в Маринки. Зараз в зошитах у нас. У обох є двійки. От дарма усі говорять:«Лежебока ти!» мені. Я лягаю коли набік,А коли і на спині. Розбудіть мене вночі,В самій серединці –Розкажу вам алфавіт. Я весь без заминки. Ми трішечки пошуміли,Що аж вікна задзвеніли... Ми сказали: «Тиша!» -В школі впала криша!
1 квітня. Всім відомо, що 1 квітня – День сміху. В цей день обов’язково треба пожартувати над друзями, рідними. Зрозуміло, що жарт має бути доречним і без поганих наслідків. З давніх часів у цей день люди різних країн кепкують один з одного. Людей, які вірять в розіграші, ще називають «першоквітневими рибами», бо вони легше за все ловляться на гачок.
Вчені довели, що сміх піднімає настрій, допомагає жити, вчитися і працювати. Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43!Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так?Зараз ми з вами спробуємо розім’яти водночас м’язи тіла рухами, а м’язи обличчя – посмішкою