Програми, плани-сітки, цікаві вправи, презентації та звіти для роботи у пришкільному таборі.

Літня пора викликає необхідність не надто звичної для вчителя роботи – організація пришкільного чи оздоровчого дитячого табору. Хтось продовжує працювати з класом ще декілька тижнів у червні, а хтось їде вожатим, аби організовувати відпочинок дітей по всій Україні. Ми переглянули матеріали у нашій бібліотеці і знайшли низку корисних розробок, що стосуються пришкільних таборів. Тут ви знайдете усе – від розкладок на відкриття зміни до зразків звітньої роботи, котру кожен має здати наприкінці місяця.

Розкладки для табору

Тема: Розкладка «Табір» Сонечко»
Автор: Онищак Вікторія Семенівна
Про матеріал: Розкладка «Табір» Сонечко» (2 варіант) виконана із фонового зображення, викачаного із мережі Інтернет та літер ВордАрт. Розкладка яскрава і готова до друку на аркушах А4. Автор пропонує ще декілька варіантів розкладок та корисних для табору матеріалів, знайти які можна на сторінці вчителя, натиснувши на його ім'я.


Тема: Розкладка на відкриття пришкільного табору
Автор: Посохова Людмила Вікторівна
Про матеріал: Літо – найяскравіша, кольорова і багатозвучна пора року. Літо – це час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Запропонована розкладка стане в нагоді при оформленні сцени під час відкриття пришкільного табору.

Сценарії відкриття та закриття табору

Тема: Сценарій відкриття пришкільного табору «Веселка»-2018
Автор: Турупалова Лариса Олексіїівна
Про матеріал: Пропоную сценарій для відкриття пришкільного табору. Учасники: двоє ведучих, дівчинка Веселка, учні 1-5 класів. свято розраховане на 40-45 хвилин.


Тема: Сценарій першого дня пришкільного табору: «Хай сонцю і квітам всміхаються діти»
Автор: Щербань Наталія Анатоліївна
Про матеріал: Розробка сценарію для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Цікава розважальна програма, яка містить різноманітні види завдань, конкурси. Також матеріал можливий для використання ранкових зустрічей по НУШ.


Тема: Сценарій «Відкриття табірної зміни»
Автор: Мазурик Алла Іванівна
Про матеріал: Робота в пришкільному народознавчому таборі «Калинонька» починається з відкриття табірної зміни: урочисте відкриття, поділ на загони, оформлення кімнат, вивчення речівки та загонової пісні і виконання плану на день. Кожен день проходить цікаво, захопливо, інтригуюче та непередбачливо.


Тема: Сценарій для відкриття табірної зміни
Автор: Данилюк-Шестова Олена Василівна
Про матеріал: Цей захід передбачає проведення свята на День захисту дітей на початку роботи пришкільного табору. Не вимагає тривалої підготовки для ведучих. Проходить свято весело. Діти отримують велику кількість задоволення.

Програма та плани роботи табору

Тема: Програма Літнього мовного табору (англійська мова)
Автор: Вінніцка Ірина Олександрівна
Про матеріал: Навчальна програма укладена на семиденний період, з урахуванням п'ятиденного робочого тижня по 4 години занять щодня. Заняття проходять у формі ігрового спілкування, яке притаманне відпочинку у таборі. Проводить заняття вчитель англійської мови.


Тема: План роботи літнього мовного табору
Автор: Сапонюк Інна Володимирівна
Про матеріал: План роботи літнього мовного табору «Sunrise» для учнів 6-8 класів. Розрахований на 10 днів по 2 години занять щоденно, крім суботи та неділі. Заняття проводяться в ігровій формі.


Тема: План-сітка робота пришкільного табору «Калинонька»
Автор: Мазурик Алла Іванівна
Про матеріал: Цей матеріал допоможе класному керівнику чи начальнику табору спланувати роботу влітку з дітьми. План-сітка містить щоденну роботу з дітьми, малюнки. Кожен день тематичний. Також в цьому файлі додано путівка дня, яка заповнюється вожатими і подається на підпис начальнику табору.


Тема: План роботи мовного табору «Смайлики»
Автор: Козубська Віра Михайлівна
Про матеріал: План роботи мовного табору на 10 днів. Форми робіт, які використано протягом зміни: лекції та бесіди, ігри (рухливі, навчальні, пізнавальні, комунікативні, логічні, рольові, дидактичні, лінгвістичні), конкурси, вікторини, тематичні заняття.

Завдання, цікаві проекти, які можна використати у процесі роботи табору

Тема: Розробка заходу «Табір, день за днем»
Автор: Муржак Ольга Василівна
Про матеріал: Наближаються літні канікули. Щоб дозвілля дітей було цікавим та змістовним пропоную добірку матеріалів для організації відпочинку в пришкільному таборі. Дітям подобається, перевірено на практиці.


Тема: Програма виховної роботи пришкільного табору відпочинку
Автор: Мойсеєнко Наталія Петрівна
Про матеріал: Система розроблених заходів сприяє розширенню кругозору учнів, активізації пізнавальної діяльності школярів, розвиває їх творчу ініціативу, підвищує інтерес до історії, традицій рідного краю, знайомить з найціннішими знахідками і надбаннями земляків.


Тема: Матеріали пришкільного табору відпочинку «Зоряний»
Автор: Зроль Наталія Вікторівна
Про матеріал: Презентація містить інформаційну картку, девіз табору, раду табору, фото загонів. Робота пришкільного табору спланована за такими напрямками: організаційний, виховний, спортивно-оздоровчий, патріотичний, еколого-краєзнавчий, творчий, навчально-розвиваючий.


Тема: Готуємося до шкільного літнього табору
Автор: Алєксандрова Наталія Леонідівна
Про матеріал: Цікавий матеріал для відпочинку у шкільному таборі для початкових класів. У цьому заході є багато цікавих загадок, пісень про дощ, рухливих ігор з використанням води.


Тема: Розробка заходів для мовного табору «Pisnayko»
Автор: Смолярчук Степан Михайлович
Про матеріал: Даний дидактичний матеріал підібраний для використання вчителями англійської мови під час позакласного заходу чи мовного табору для учнів шостого класу.

Презентації роботи таборів

Тема: Презентація роботи мовного табору
Автор: Мазур Марина Олександрівна
Про матеріал: Літній мовний табір – це прекрасна можливість для учнів покращити знання англійської мови у невимушеній атмосфері, дізнатися багато нової та цікавої інформації, що не пов'язана зі шкільною програмою, приймати участь у різних розважальних видах діяльності


Тема: Презентація роботи літнього мовного табору «Deutsch ohne Grenzen» 2016
Автор: Глеба Марія Дмитрівна
Про матеріал: Організація літнього мовного табору привернула увагу учнів до поглибленого вивчення німецької мови. Результатом роботи у літньому мовному таборі є підвищення рівня володіння іноземною мовою та загальноосвітнього рівня. Учні зрозуміли, що вивчати мову можна цікаво, у грі, що вивчений матеріал можна використати у життєвих ситуаціях під час подорожей, спілкуванні, навчанні за кордоном.


Тема: Презентація роботи літнього мовного табору «Sommertag» 2017
Автор: Глеба Марія Дмитрівна
Про матеріал: У роботі подано звіт роботи літнього німецькомовного табору «Sommertag», показано мету, основні цілі та завдання, а також основні принципи роботи табору.

Звіти про роботу табору

Тема: Звіт про роботу пришкільного оздоровчого табору
Автор: Сокологорська Олена Володимирівна
Про матеріал: Мета діяльності пришкільного оздоровчого табору: залучати дітей до співжиття з природою рідного краю, вчити дітей передавати свої відчуття та естетичні почуття прекрасного в народних традиціях. Звіт-презентація ілюструє роботу у пришкільному таборі.


Тема: Звіт літнього мовного табору
Автор: Клименко Ольга Валеріївна
Про матеріал: Звіт літнього мовного табору про проведену роботу. Містить розклад, правила, списки, кожен день розписаний повністю. Матеріали можуть стати джерелом натхнення для підготовки роботи табору та написання звіту по завершенню.


Тема: Звіт роботи літнього мовного табору на базі Слободищанської ЗОШ І-ІІ ступенів
Автор: Карпенко Жанна Євгенівна
Про матеріал: Презентація звіту роботи літнього мовного табору містить в собі план-сітку роботи на тиждень. Кожен день присвячений окремій темі і містить в собі пісенний, ігровий та дидакичний матеріали. Тексти пісень представлені в презентації, аудіосупровід можна легко знайти в інтернеті. Дана презентація стане гарним помічником для вчителя англійської мови під час організації літнього мовного табору на базі будь-якої школи.


Тема: Звіт про роботу мовного табору
Автор: Пришляк Ярина Ярославівна
Про матеріал: Звіт про роботу пришкільного мовного табору «Rainbow» з денним перебуванням при Васючинській ЗОШ 1-3 ст.. Можна використати у якості шаблону для підготовки звіту роботи іншого табору.

У вас також є цікаві матеріали, які допоможуть організувати якісну роботу пришкільного чи будь-якого іншого дитячого табору? Поділіться ними з вашими колегами на сторінках Бібліотеки «На Урок».

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter