Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома
Створити тест
8
Літературне читання, 3 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Прочитай текст протягом 3 хвилин та дай відповідь на запитання. Добре словоВ однієї жінки була маленька донька Оля. Коли дівчинці виповнилося п'ять років, вона тяжко захворіла: простудилась ,почала кашляти й танула на очах. До нещасної матері почали приходити родичі: Олині тітки, дядьки, бабусі, дідусі. Кожен приносив щось смачне й поживне: липовий мед і солодке коров'яче масло, свіжі лісові ягоди й горіхи, перепелині яєчка й бульйон з курячого крильця. Кожен говорив: "Треба добре харчуватися, треба дихати свіжим повітрям і хвороба втече в ліси й на болота".( 53 сл.) Оля їла мед у стільниках і солодке коров'яче масло, лісові ягоди й горіхи, перепелині яєчка й бульйон з курячого крильця. Але нічого не допомагало - дівчинка вже ледве вставала з ліжка.(73 сл.)Одного дня біля хворої зібрались усі родичі. Дідусь Опанас сказав: (83 сл.)- Чогось їй не вистачає. А чого - і сам не можу зрозуміти.Раптом відчинились двері, в хату ввійшла прабабуся Олі - столітня Надія. Про неї родичі забули, бо багато років сиділа прабабуся Надія в хаті, нікуди не виходила. Але почувши про хворобу правнучки, вирішила навідати її. Підійшла до ліжка, сіла на ослінчик, взяла руку Олі у свою, зморшкувату і маленьку, й сказала:(143 сл.)- Немає в мене ні медових стільників, ні солодкого коров'ячого масла, немає ні свіжих лісових ягід, ні горіхів, немає ні перепелиних яєчок, ні курячого крильця. Стара я стала, нічого не бачу. Принесла я тобі, мила моя правнучко, один-єдиний подарунок: сердечне бажання. Єдине бажання залишилось у мене в серці - щоб ти, моя квіточко, видужала й знову раділа ясному сонечкові.(200 сл.)⬜Така величезна сила любові була в цьому доброму слові, що маленьке Олине серце забилось частіше, щічки порозовішали, а в очах засяяла радість.(222 сл.)- Ось чого не вистачало Олі,- сказав дід Опанас.- Доброго слова(232 сл.) (Василь Сухомлинський)
26
Приклад запитання: Комп'ютерний варіант звичайної таблиці - це
6
Англійська мова, 5 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: They are looking at a brochure of the Crazyland theme park.
11
Приклад запитання: Модуль tkinter використовується для:
6
Фізична культура, 6 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Що потрібно зробити учню при поганому самопочутті на уроці?Посилання на матеріал з відповіддю – https://www.youtube.com/watch?v=GxX1tNswxjk
17
Приклад запитання: Виберіть найповніший перелік ознак тварин
6
Фізична культура, 5 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Чи потрібно виконувати загальну та спеціальну розминку на уроках з вивчення гри волейбол?Посилання на матеріал з відповіддю - https://www.youtube.com/watch?v=GxX1tNswxjk
12
Приклад запитання: Які типи зв’язків можуть існувати між таблицями базами даних?
12
Приклад запитання: Презентація - це...
10
Приклад запитання: Частини поля засіяні різними сільськогосподарськими культурами. Визначте якою сільськогосподарською культурою засіяно найбільшу ділянку поля.
20
Зарубіжна література, 5 клас
Приклад запитання: Хто автор казки "Снігова королева"?
12
Приклад запитання: Виберіть групу рослин, у яких відсутні тканини та органи, а тіло називають сланню або таломом
11
Приклад запитання: Обчислити -1025 + 1025
12
Приклад запитання: Пароутворення- це
16
Приклад запитання: Оберіть інтеграл, у обчисленні якого допущено помилку.
12
Приклад запитання: Встав пропущене слово. Україна ... держава.
45
Приклад запитання: Як називалися селянські колективні господарства в які радянська влада примусово намагалася залучити ураїнців в селах?
7
Історія України, 8 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Якими були умови життя мешканців Правобережної України у другій половині 17 – першій половині 18 століття?
15
Хімія, 11 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Позначте електронну формулу атома Сульфуру
12
Приклад запитання: Укажіть, з порушенням якої структури ока пов'язаний дальтонізм:
14
Приклад запитання: Вкажіть назву функціональної групи спиртів:
10
Літературне читання, 2 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Де відбувалися події?
14
Українська література, 7 клас
Приклад запитання: Куди просувалася бригада головного героя?
12
Приклад запитання: Який відсоток інформації про зовнішній світ людина отримує завдяки органам зору?
18
Приклад запитання: Чиста речовина...
20
Приклад запитання: Знайдіть слово, у якому буква «н» подвоюється:
12
Приклад запитання: 1. Явище спрощення
12
Приклад запитання: Позначте рядок, у якому всі слова записано правильно
19
Приклад запитання: Які особливості розвитку освіти на українських землях у другій половині у другій половині XIX -на початку XXст.?(три правильних відповіді)
11
Я досліджую світ, 2 клас
Створено 16 лютого
Приклад запитання: Продовж речення.Виконуючи свої домашні обов’язки, ти проявляєш турботу........
Тестування учнів – дієвий інструмент для урізноманітнення навчального процесу. З їх допомогою можна виміряти навчальні досягнення та провести аналіз успішності дітей, і просто зробити навчання цікавішим.
Переваги готових тестових завдань
Мабуть, кожен учитель підтвердить: учні дуже люблять різноманітні тести. Але чи у всіх учителів є час на їх створення? Утім, від такої форми роботи все одно не варто відмовлятися! Просто використайте готові шкільні тести з бібліотеки онлайн-тестів «На Урок». Такий підхід має кілька суттєвих переваг:
- Не доведеться витрачати зайвий час на створення опитування.
- Не треба жодної підготовки: достатньо просто знайти потрібний тест у бібліотеці.
- Можна знайти багато нових цікавих ідей.
На яких уроках можна використовувати тести? На всіх! Винятків тут просто немає, тестування актуальні не тільки під час вивчення історії, географії чи літератури, а й на уроках з математики, хімії чи фізики. А ще така форма оцінювання чудова тим, що її можна використовувати ледь не на кожному уроці!
В бібліотеці онлайн-тестів ви знайдете готові тестові завдання з усіх навчальних предметів середньої і старшої школи, а також тести для молодших школярів. Ви зможете знайти розробки з будь-якої теми. Також неодмінно зверніть увагу на психологічні та профорієнтаційні тести. І, звісно, створюйте та додавайте власні!