27 жовтня о 19:00Вебінар: Модель змішаного навчання «ротація за станціями»: досвід упровадження в початковій школі
ЗареєструватисьВже зареєстровані?
Увійти

Конкурс розробок «Класні керівники – супергерої»

Бути класним керівником – означає бути справжнім супергероєм, який встигає всюди, вирішує надскладні проблеми та може врятувати людство (чи бодай свій клас) навіть у безвихідній ситуації. А ще розробляє безліч виховних годин, організовує позакласні заходи, проводить батьківські збори та підтримує учнів у складні моменти. Але доля супергероїв непроста. І навіть вони іноді потребують підтримки.

І тому «На Урок» поспішає на допомогу! Ми оголошуємо новий масштабний конкурс для класних керівників «Класні керівники – супергерої», де ви зможете презентувати власні авторські матеріали, поділитися супергеройским досвідом та блискучими ідеями.

Мета: Створити простір для обміну досвідом між класними керівниками, сформувати всеукраїнський каталог розробок для класних керівників в онлайн-бібліотеці «На Урок».

Умови конкурсу

Усі розробки, що подаються на конкурс, проходять модераційну перевірку щодо відсутності плагіату та відповідності темі. Аби взяти участь у конкурсі, потрібно:

— З 18 січня по 3 лютого додати до розділу Бібліотека розробку, що стосується роботи класного керівника (наприклад, виховні години, звітність, матеріали до батьківських зборів тощо), заявити його, поставивши прапорець у відповідному рядкові під час заповнення опису матеріалу. Кількість розробок – необмежена.
— До уваги не беруться розробки, представлені на інших сайтах, окрім власного чи шкільного.

Увага! Учасникам, чиї розробки допущено до конкурсу, ми розішлемо додаткову інформацію на пошту.

Тематика розробок має стосуватися теми діяльності класного керівника. Ви можете відправити на конкурс розробку, додану на сайт раніше. Надішліть у Підтримку [email protected] посилання на розробку з поміткою «На конкурс».

Визначення переможців

За результатами конкурсу встановлюються 20 переможців, визначені журі в результаті голосування. Враховується загальна сума отриманих балів від усіх членів журі, які оцінили розробку. Членами журі є всі конкурсанти та конкурсантки (розробка, яка пройшла модераційну перевірку, відкриває можливість оцінити та прокоментувати конкурсну роботу колеги).

Роботи оцінюються за трьома критеріями за п'ятибальною шкалою по кожному з пунктів: оригінальність викладу, відповідність темі, структурованість. Для того, щоб поставити оцінку, потрібно залишити коментар.

Увага! Для забезпечення об’єктивності оцінювання та представлення результатів протягом конкурсу бали буде приховано. Переглянути кількість балів ви зможете після завершення конкурсу.

Подарунки учасникам та переможцям

Кожен учасник конкурсу отримує:

  1. Електронний диплом учасника Конкурсу (після завершення).
  2. Офіційний сертифікат за кожну додану розробку.
  3. Можливість стати спікером одного з вебінарів.
  4. Мотиваційний плакат класного керівника в електронному вигляді.
  5. Структурований онлайн-каталог розробок для класних керівників на базі Бібліотеки «На Урок».

20 переможців, визначені голосуванням журі, отримають іменні брендовані чашки та щоденник учителя.

Більше розробок – більше шансів на перемогу!

Каталог розробок учасників

Розробки фіналістів конкурсу