Онлайн-тести для 2 класу

очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Англійська мова, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: It is sunny
Українська література, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Прочитай текст на швидкість. Через хвилину зупинись і порахуй кількість прочитаних слів. Дочитай текст і виконай тестові завдання. Хто дужче любитьБули якось Петько з Миколою в лісі. Суниць вони назбирали мало, зате двох їжаків зловили. Трапились вони на дорозі - ну як їх не взяти? Понесли хлопці їжаків додому, кожний до себе.Минуло кілька днів. Знову зустрілися хлопчики і засперечалися, хто з них більше любить свого їжака. Петько хвалиться, що годує їжака молоком, ганчір'я намостив у коморі, мало не голки йому чистить.— А ти що зробив для свого їжака? — питає.— Нічого,— похмуро відповів Микола.- От бачиш,— сказав Петько,— не любиш ти свого їжака.- Ні, люблю,— заперечив Микола,— я його до лісу відніс, випустив на волю.Де були Петько і Микола?
Літературне читання, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Хто автор оповідання?
Літературне читання, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Чого не було у чоловіка і жінки?
Математика, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Знайди добуток чисел 3 і 9
Я досліджую світ, 2 клас
Копія з тесту: Людина і її тіло.
Приклад запитання: Виберіть правильні відповіді.Органи чуття людини:(5 варіантів)
Приклад запитання: Про яку пору року йдеться в оповіданні?
Приклад запитання: Яка мова є державною мовою України?
Українська мова, 2 клас
Копія з тесту: Досліджую речення
Приклад запитання: Виражає закінчену думку …………
Приклад запитання: Відгадай загадку. Сонце пече, липа цвіте, вишня поспіває. Коли це буває?
Математика, 2 клас
Копія з тесту: таблиця множення
Приклад запитання: 2×5
Приклад запитання: Write missing letters. Встав пропущені літери.str__berry
Я досліджую світ, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Скільки налічується країн в світі?
Літературне читання, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Хто автор вірша "Теплий віршик для мами"
Літературне читання, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Як звали головних героїв оповідання?
Українська мова, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Що таке речення?
Українська мова, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Прочитай та визнач у котрому рядку речення. Вибери кілька відповідей.
Англійська мова, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Say true or false.Tim likes monkeys.
Приклад запитання: Ягодами називають....
Математика, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: 3 ⋅ 10 =...
Англійська мова, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Переклади правильно слово six
Математика, 2 клас
Створено 11 травня 2022
Приклад запитання: Знайди суму 6 і 14 :
Приклад запитання: Їжакова райдугаВийшов з лісу їжак – лугом-полем побродити.А тут раптом дощ припустив. Наче з відра линув. Не дощ, а дощисько. Справжня тобі злива. Припустив – не перестає.Їжакові нікуди дітись. Згорнувся клубочком, принишк. Треба якось перебути, перечекати.Та раптовий дощ як з'явився – так і скінчився. Сонце в небі заграло.Ще яскравіше стало. А на їжакових голках дощинки так і лишились, мов приросли.А в тих краплях-дощинках райдуга спалахнула. Всіма кольорами грає, піниться.Всіма барвами переливається. Іде їжак – райдугу несе. І рознесли чутку сороки:– Їжак райдугу спіймав! Їжак райдугу вполював! З-під куща вискочив заєць:– І справді...Вибігла лисиця з нори:– Ой лишенько...Глянула білка з дупла:– Так-так...А їжак і вухом не веде. Мовби і не чує, що звірі з його райдуги дивуються.Продовжіть речення:" Вийшов з лісу побродити..."
Приклад запитання: Познач синонім до слова розбишака:
Приклад запитання: Василь Сухомлинський КАМІНЬ У лузі, під гіллястим дубом, багато років жила криниця. Вона давала людям воду. Під дубом біля криниці відпочивали подорожні.Одного разу до дуба прийшов хлопчик. Він любив пустувати. Тож і подумав:«А що воно буде, як я візьму оцей камінь і кину його в криницю! Ото, мабуть, булькне дуже!»Підняв камінь, кинув його в криницю. Булькнуло дуже. Хлопчик засміявся, побіг і забув про свої пустощі.Камінь упав на дно і забив джерело.Вода перестала заповнювати криницю.Криниця засохла.Засохла трава навколо криниці, і дуб засох, бо підземці струмки потекли кудись в інше місце.На дубі перестав мостити гніздо соловейко. Він полетів у інший луг.Замовкла соловейкова пісня.Сумно стало в лузі.Минуло багато років. Хлопчик став дідусем. Одного разу він прийшов на те місце, де колись був зелений луг, стояв гіллястий дуб, співав соловейко, вабила прохолодна криниця.Не стало ні лугу, ні дуба, ні соловейка, ні криниці. Довкола пісок, вітер здіймає хмари пилюки.«Де ж воно все поділося?» — подумав дідусь.За матеріалами: Василь Сухомлинський, "Куди поспішали мурашки". Казки. Для дошкільного віку. Художник Галина Сокиринська. Київ, "Веселка", 1981Яку назву має оповідання?
Українська мова, 2 клас
Копія з тесту: Аудіювання
Приклад запитання: ГоріхБабуся передала з села торбинку з волоськими горіхами, бо її онучка Інна їх дуже полюбляла.Один волоський горіх Інна загубила на подвір’ї. Горобці примітили згубу і зразу підлетіли. Однак шкаралупка на горіхові була для їхніх дзьобиків занадто твердою.Ледачий голуб теж побачив горіха, але навіть не спробував вилущити його зерня – голубові аби хтось вилущив, то він готовеньке склював би.Підійшов до горіха великий смугастий кіт. Понюхав його , покачав лапою та й пішов, гордо несучи свого пухнастого хвоста.Так і лежати б горіхові хтозна-скільки. Але тут – шуг! – на подвір’я опустився грак. Діловито підступив до горіха, дзьобом – тук-тук-тук! Мовляв, відчиняйся!Шкаралупка не піддавалася.Тоді грак ухопив горіха в дзьоб, злетів з ним вище сусіднього багатоповерхового будинку та й кинув його звідтіля на асфальтовану доріжку. Шкаралупка тільки хрусь – і розкололася. А грак уже й тут: видовбує зерня до дрібочки та позирає, чи не загубив хто на подвір’ї ще чогось смачненького. (150 слів, За Є. Шморгуном)Хто передав дівчинці торбинку з волоськими горіхами?
Приклад запитання: Яку назву має оповідання?