Онлайн-тести «На Урок»

Інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома.

24 659 620 Тестів задано
вчителями за рік
130 066 325 Тестів виконали
учні за рік
очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Створено 13 квітня
Приклад запитання: Чи потрібно заявлти про СЕБЕ іншим?
Приклад запитання: У бібліотеці університету 150 підручників з математики. Шосту частину цих підручників видали першокурсникам. Скільки підручників видали першокурсникам?
Приклад запитання: Велосипедист їхав по шосе зі швидкістю 12 км/год, а по ґрунтовій дорозі — зі швидкістю 9 км/год. Загалом він подолав 27 км. Скільки часу їхав велосипедист по шосе і скільки по ґрунтовій дорозі, якщо по ґрунтовій дорозі він їхав на 0,5 год менше, ніж по шосе? 
Алгебра, 11 клас
Копія з тесту: функції зно
Приклад запитання: На рисунку зображено графік функції y = f (x), визначеної на проміжку [- 1; 6].Визначте значення функції y = f (x) в х0 - абсциса точки перетену графіка функції y = f (x) з віссю Oх.
Приклад запитання: На рисунку зображено графік функції y = f (x), заданої на проміжку [–2; 4]. Знайдіть проміжок, на якому функція спадає.
Приклад запитання: На якому з малюнків 374-376 пряма m є січною до кола
Приклад запитання: Тіло масою 150 г розташовано на горизонтальної поверхні. Його починають рівномірно тягнути горизонтальною поверхнею за допомогою пружини жорсткістю 25 Н/м. Визначте видовження пружини, якщо коефіцієнт тертя ковзання 0,32.
Приклад запитання: Яку назву має календар, яким користуються в сучасній Україні?
Літературне читання, 4 клас
Приклад запитання: ГІРКЕ МОРОЗИВО         -Петрику, ти це куди біжиш?         — По морозиво, — підкидаючи на долоні монетку, похвалився хлопчик.         — Я теж з’їла б... — зітхнула Оленка. — Та ... грошей зараз немає...         — Ходімо, дам половинку, — запропонував Петрик. — Тільки потім віддаси цілу. Згода?         Оленка здивовано подивилася на Петрика. Ну й жаднюга! Але промовчала. Дуже вже хотілося їй морозива. А онде й лоток, біля якого товпилися люди.         — Постривай, Петрику! — дівчинка смикнула Петька за рукав і показала на дідуся, який штурхав костуром по землі, наче щось шукав.         — Дідуню, ви щось загубили? — спитала Оленка.         — Ой дітоньки, старість не радість. Поспішав ось по ліки, та спіткнувся і розгубив гроші. А окуляри дома забув, у піджаку. Тепер дивлюся-придивляюся, а воно в очах все мерехтить і розпливається.         — Та ми вам враз допоможемо, — защебетала дівчинка і кинулася разом з Петриком збирати монети.         — Ну, от і все. Тримайте, — передаючи гроші старому, мовив хлопчик.         — От спасибі, от спасибі, мої голуб’ята! Виручили діда. — Дідусь задоволено посміхнувся у довгі вуса і почимчикував у бік аптеки, а діти— мерщій за морозивом.         — Дві порції дайте, — задихавшись від бігу, попросив Петрик.         — Як дві?—спантеличилася Оленка. — У тебе ж грошей було тільки на одну.         — Т-с-с-с! — Петрик приклав пальця до уст і озирнувся, перевіряючи, чи ніхто не почув. — Я, коли збирали монети, на одну наступив. Все одно дід недобачає. А нам зате обом по морозиву буде.         — Постривай. Я щось не розумію... — Ой! Ну яка ти чудна! Ти ж хотіла морозива? Хотіла. Тепер бери і їж. І віддавати не будеш.         — А якщо дідусеві на ліки не вистачить. Ти подумав?         — Хе! Велике діло — двадцять копійок. А якби не ми, він би ще й досі їх шукав.         — Який сором, — обличчя дівчинки зашарілося, як ягоди горобини восени. Вона стояла розгублена, ладна втекти світ за очі або провалитися крізь землю. — Я не хочу такого морозива, — промовила рішуче. — Це... це гірке морозиво! — майже закричала. А далі благально: — Тітонько, нам тільки одну дайте. Одну.(339 сл.)Михайло Конончук
Створено 13 квітня
Приклад запитання: Який МСБО відповідає за Оренду?
Приклад запитання: Система відліку пов'язана з мотоциклом. Вона є інерціальною, якщо мотоцикл…
Приклад запитання: Укажіть характерні риси доби горбачовської «перебудови»?1 Ліквідація цензури, гласність.2 Поліпшення матеріального добробуту людей.3 «Нове політичне мислення».4 Прискорення темпів економічного розвитку.5 Створення ринкової економіки.6 Демократизація суспільного життя.
Українська мова, 7 клас
Копія з тесту: Прийменник. Сполучник.
Приклад запитання: Прийменник - ...
Англійська мова, 5 клас
Копія з тесту: Past Simple or Present Perfect
Приклад запитання: My mother ____ a cake yesterday.
Математика, 11 клас
Копія з тесту: НМТ з математики №1
Приклад запитання: 0,9 х9: (9х6), де х≠ 0
Приклад запитання: Алгоритм - це
Приклад запитання: ПРОЧИТАЙ ТЕКСТ САМОСТІЙНО ЗА 1 хвилину. Зупинись. Чи встиг(ла) прочитати весь текст? Потім дочитай до кінця.ГАРБУЗ ІЗ ЗОЛОТОМ                                                                                    Жили собі двоє сусідів: один бідняк, а другий багач, і жили вони як кіт із собакою. Багач усе намагався обдурити бідняка.Раз прийшов бідняк до багача та й попросив дати йому клапоть землі, щоб посіяти там кукурудзу. Багач згадав, що є в нього клапоть сухої землі, на якій нічого не родить, навіть мурашки не плодяться.Уклали угоду. Вдарили по руках.Бідняк повернувся до своєї хатини, покликав дружину, і пішли вони глянути на ту землю. Як прийшли, то й знайшли гарбуза.-    Ой, жінко! В цьому гарбузі повно золотих монет! Ти тільки глянь!-    Золоті монети! - вигукнула жінка. - Оце пощастило!-    Ні, - сказав бідняк. - Я знайшов цей гарбуз на чужій землі, отже, він не мій. Я повинен віддати його власникові цієї землі.Пішов він до багача і все йому розповів.-    О, це чудово! - вигукнув багач. - Наша угода розривається. Я не   можу віддавати землю, на якій ростуть гарбузи із золотом.Бідняк повернувся до своєї хатини, а багач побіг на поле, щоб забрати гарбуз. Але, прибігши, побачив: гарбуз повний ос, лютих та кусючих.-    Ага! - заволав багач. - Цей негідник надумав поглумитися з мене! Ну, хай начувається, я йому теж віддячу добрим жартом.Поклав багач гарбуз із осами в мішок і пішов до бідняка.-    Гей, куме! Зачини двері й прочини віконце. Маю для тебе гарний подарунок.Бідняк зачинив двері й прочинив віконце. А багач узяв та й укинув у віконце гарбуз із осами.-    Ось тобі, куме, гарбуз із золотом, який ти знайшов на моїй землі.Радій багатству!І багач голосно зареготав. Але тільки-но гарбуз упав на долівку, як оси обернулись на золоті монети. Монети покотилися й задзвеніли. Почув багач із вулиці той дзенькіт і здогадався - щось тут не те.-     Куме, - каже, - відчини-но двері, я гляну, що то дзвенить. Але бідняк відповів:-    Що ти, куме! Тебе ж оси покусають!..Такі кляті, такі кляті!.. Тікай, куме!..Так бідняк забагатів, а багач став посміховиськом.
Англійська мова, 8 клас
Копія з тесту: Wh questions
Приклад запитання: Choose the correct question.The book was written by Aghata Christie.
Приклад запитання: Вкажіть правильну відповідь 0,1216:19=
Приклад запитання: Скільки частин світу виділяють на материку Євразія?
Приклад запитання: Розв"яжіть рівняння: 2,5 х + 12 = 2х - 13
Геометрія, 7 клас
Створено 13 квітня
Приклад запитання: Два кола мають радіуси 5 см і 8 см. За якої відстані між центрами кола не будуть перетинатися?
Геометрія, 7 клас
Створено 13 квітня
Приклад запитання: Два кола мають радіуси 4 см і 6 см. За якої відстані між центрами кола не будуть перетинатися?
Приклад запитання: Виконати множення:32,99 • 10
Приклад запитання: Математичний вираз, що відповідає означенню напруженості електричного поля в даній точці
Зарубіжна література, 11 клас
Приклад запитання: Оповідь в романі "Ім'я Рози" ведеться від імені: