28 січня о 18:00Вебінар: Як організувати ефективну роботу над помилками на уроках української мови
Школа

Матеріали для проведення занять до дня народження нашого Генія

Добірка сценарів та презентацій для молодшої, середньої та старшої школи.

Шевченківський тиждень триває. Поповнюється й наша бібліотека відповідними тематичними розробками. Ми не втримались й вирішили розказати про декілька цікавих матеріалів, які  будуть корисними під час підготовки тематичних заходів чи вивчення творчості, біографії. Ми вже публікували статтю, де показали використання сторітелінгу у процесі вивчення біографії митця (Тарас Шевченко – український Джедай). Також ви могли читати попередню статтю, для якої підібрано декілька варіантів сценаріїв та вправ для проведення шевченківського тижня, сьогодні ж заглибимося у тему:

Тема: Кросворд складений за вивченими програмовими творами поета
Автор: Чорногал Вікторія Олександрівна
Про матеріал: Кросворд складений за вивченими програмовими творами поета ("Гайдамаки", "Кавказ", "Сон", "Великий льох", "І мертвим, і живим...", "Катерина", "Наймичка") для учнів 9 класу (можна використати і для інших класів). Запитання до кросворда можна також використати при інших видах фронтального опитування, наприклад: "Усний кросворд", "Вікторина", літературний диктант. Для зручності, учням можна запропонувати роботу в групах.

Тема: Презентація «Шевченків Буквар»
Автор: Beley Oksana Михайлівна
Про матеріал: Презентація «Шевченків Буквар» розрахована для учнів 5-9 класів. Може бути використана для проведення позакласних заходів до Шевченківських днів. На слайдах подано сторінки з Букваря.

Тема: Презентація «Мій Шевченко»
Автор: Зарічна Оксана Іванівна
Про матеріал: Презентація «Мій Шевченко», спрямована на ознайомлення учнів із біографією нашого Кобзаря, пояснення актуальності його поезії протягом стількох років. Можна використовувати на уроках української літератури, позакласних заходах або виховних годинах.

Тема: Літературно-музична композиція «Музи Тараса Шевченка»
Автор: Гречановська Ірина Віталіївна
Про матеріал: Стане в нагоді вчителям при проведенні Шевченківських днів у школі. Знайомить з генієм, який умів кохати. Презентація супроводжується піснею «Тополя» групи «Хочу Ще» на слова Т.Шевченка.

Тема: Сценарій та презентація «Живе під сонцем України Шевченкове слово»
Автор: Поцілуйко Оксана Ярославіна
Про матеріал: Розробки створені для більш глибокого сприйняття та пізнання творчості Т.Г. Шевченка. Використовуючи ці матеріали, можна зробити захід пізнавальним та цікавим.

Тема: Сценарій виховного заходу «Шевченківська вікторина»
Автор: Мороз Наталія Юріївна
Про матеріал: Розробка виховної години, яку можна використати у процесі проведення заходів до дня народження Т.Г. Шевченка. Містить уривки віршів, тестові завдання.

Тема: Театралізований захід до дня народження Т. Г. Шевченко.
Автор: Гавілей Марина Володимирівна
Про матеріал: Спроба розкрити образ Кобзаря як талановитого художника, як простої людини зі складним життєвим шляхом. Використання матеріалу допоможе організувати якісний позакласний захід.

Тема: Презентація та сценарій виховного заходу «Тарас Шевченко – геніальний син українського народу», для 3 класу
Автор: Жорняк Олена Василівна
Про матеріал:  Повний комплект матеріалів для проведення уроку в межах Шевченківського тижня у третьому класі. Інформацію адаптовано для залучення усього класу.

Знайдіть можливості розповісти про батька Тараса так, щоб діти його полюбили.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter