Онлайн-тести «На Урок»

Інтерактивні завдання для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома.

24 452 449 Тестів задано
вчителями за рік
127 405 283 Тестів виконали
учні за рік
очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Приклад запитання: Який із проміжків відповідає рисунку  
Приклад запитання: В ротовій порожнині здійснюється:
Приклад запитання: Змінення форми об’єктів може виконуватись з використанням різних засобів:
Літературне читання, 4 клас
Приклад запитання: Прочитай уважно текст. ВИШЕНЬКА Жив собі на світі бідняк. І був у нього син Янош. Та такий ледачий був той Янош, такий лежень, що й розказати не можна. Цілісінький день лежить, з боку на бік перекидається. Скажеш зробити що-небудь — пальцем не поворухне, бровою не поведе. Якось сказав батько синові: — Ходім, сину, подивимось, що на білому світі робиться. І рушили вони в путь-дорогу. Ішли вони, йшли, і раптом бачить Янош: підкова лежить — корисна річ! Підняв би її Янош, та от біда — нагинатися ліньки. А батько його не полінувався — нагнувся, підкову підняв і заховав собі за пазуху. Незабаром прийшли вони в село. Зайшов батько до крамниці й дав крамареві підкову. — Ваша підкова коштує цілий гріш! — сказав крамар і дав біднякові монету. Пішли вони далі. А сонце високо в небі. Янош то на небо гляне, то навкруги роззирнеться — чи нема поблизу села або якої корчми. Уже й полудень настав, і обідати давно пора. Ох, як хочеться Яношу їсти, сил немає! Увійшли вони ще в одне село. Ідуть вулицею. По боках — хати, а на них стирчать димарі, мов вартові. Зрадів Янош! Та, мабуть, рано ще було радіти: димарі стирчать, а диму над ними нема. Всі вже пообідали. Зрозумів бідаха Янош, що піде він звідси, облизня впіймавши. Сумний ішов він селом, навіть на перехожих не дивився. Раптом на базарному майдані побачив Янош віз із вишнями. — Батьку, батьку! — загукав він. — Подивись-но, вишні! Адже гріш у тебе є? — Є, — сказав батько і підійшов до воза. Зрадів Янош, коли за гріш насипали їм цілу хустку ягід. Та рано ще було радіти: батько зав’язав хустку вузликом і пішов далі. Поплентався за батьком і Янош. Жде не діждеться, коли посідають вони під деревом, у затишку, та досхочу наїдяться вишеньок. А батько мовчить і йде далі. От зійшли вони зі шляху. Пішли чистим полем: навкруги трава й квіти. Ішов-ішов Янош за батьком, раптом бачить: упала вишенька на траву, лежить у зеленій траві, виблискує. Янош нагнувся, схопив вишеньку — і до рота. Ой, до чого ж добра! Соковита, м’ясиста, запашна! Дивиться — знову вишенька упала на траву. Знову нагнувся Янош, підняв її й з’їв. А старий іде-йде мовчки та ненароком і кине з хустки крізь дірочку вишеньку на траву. Одну загубить, другу, третю... Янош усі ягоди з’їв. Трохи перебив голод. Тоді батько озирнувсь на нього та й каже: — Бачиш, синку, тобі ліньки було раз нагнутися за підковою, а довелося дев’яносто дев’ять разів нагинатися, вклоняючись кожній вишеньці. Отак воно завжди буває з ледарями.(395 слів)Визнач жанр твору
Приклад запитання: Назвіть народний іспанський тридольний танець у дуже швидкому темпі, насичений підстрибуваннями із супроводом гітари, кастаньєт, мандоліни.
Приклад запитання: Знайдіть найменше ціле число,що є розв'язком системи: 5(2х-1)+3>2(х-1)+7х;6(1-х)+2≥3(х+1)-7х
Приклад запитання: Сучасна географія — це система наук про:
Приклад запитання: Поштове відправлення масою до 2 кг у вигляді поштового конверта з вкладенням письмового повідомлення або документа, розміри якого передбачені встановленими правилами називається
Приклад запитання: 1.   Укажіть літературний напрям, який домінував в українській літературі з 1930-х років
Приклад запитання: Розквіт цього виду мистецтва пов'язаний з іменами трьох поетів-трагіків
Приклад запитання:   Що означає слово «козак»?
Приклад запитання: «Батьком » географії вважають…
Природничі науки, 6 клас
Копія з тесту: Що таке електризація
Приклад запитання: Коли тіло наелектризується?
Приклад запитання: Винахідники, які запатентували новий технічний апарат, який здобув назву «кінематограф»
Приклад запитання: I ______________a new flat a few months ago.
Приклад запитання: Де жив князь?
Приклад запитання: Яким чином, окрім укусу комара, можна заразитися на малярію?
Приклад запитання: Нуклеїнова кислота це:
Приклад запитання: Сукупність комп'ютерів та інших пристроїв, що з'єднані між собою для обміну повідомленнями та спільного використання пристроїв, програм, даних - це
Приклад запитання: Обчисліть14•(-4)
Приклад запитання: Світло – це промінь, який поширюється прямолінійно...
Приклад запитання: З поданого переліку обери ізолятори електричного струму
Приклад запитання: Глобальна мережа підключених до Інтернету фізичних пристроїв
Приклад запитання: 1.Що таке веб-браузер?
Зарубіжна література, 7 клас
Створено 6 жовтня
Приклад запитання: 1. Як називається місто, яке є головним у баладі "Світязь"?

Тестування учнів – дієвий інструмент для урізноманітнення навчального процесу. З їх допомогою можна виміряти навчальні досягнення та провести аналіз успішності дітей, і просто зробити навчання цікавішим.

Переваги готових тестових завдань

Мабуть, кожен учитель підтвердить: учні дуже люблять різноманітні тести. Але чи у всіх учителів є час на їх створення? Утім, від такої форми роботи все одно не варто відмовлятися! Просто використайте готові шкільні тести з бібліотеки онлайн-тестів «На Урок». Такий підхід має кілька суттєвих переваг:

  1. Не доведеться витрачати зайвий час на створення опитування.
  2. Не треба жодної підготовки: достатньо просто знайти потрібний тест у бібліотеці.
  3. Можна знайти багато нових цікавих ідей.

На яких уроках можна використовувати тести? На всіх! Винятків тут просто немає, тестування актуальні не тільки під час вивчення історії, географії чи літератури, а й на уроках з математики, хімії чи фізики. А ще така форма оцінювання чудова тим, що її можна використовувати ледь не на кожному уроці!

В бібліотеці онлайн-тестів ви знайдете готові тестові завдання з усіх навчальних предметів середньої і старшої школи, а також тести для молодших школярів. Ви зможете знайти розробки з будь-якої теми. Також неодмінно зверніть увагу на психологічні та профорієнтаційні тести. І, звісно, створюйте та додавайте власні!