Корисне

Підготовка до ЗНО: добірка матеріалів із Бібліотеки «На Урок»

Матеріали, що допоможуть у підготовці до ЗНО.

Підготовка до ЗНО – складна, кропітка і відповідальна робота. Кожен вчитель має свої секрети і напрацювання. Провідні українські педагоги поділилися з колегами власними розробками у цій сфері. Пропонуємо до вашої уваги добірки матеріалів для підготовки до ЗНО, представлених в Бібліотеці «На Урок».

Англійська мова

Посилання для пошуку в Бібліотеці: натисніть для вибору
Варіанти з Бібліотеки:  

Про матеріал: пропонований матеріал – таблиця найбільш загальновживаних слів-зв'язок з перекладом – допоможе у написанні творів та побудові висловлювань у формальному мовленні при підготовці до ЗНО.
Про матеріал: презентація містить практичні поради щодо опрацювання лексичного та граматичного матеріалу під час підготовки до ЗНО. Матеріал корисний для вчителів та учнів.

Біологія

Посилання для пошуку в Бібліотеці:  натисніть для вибору.
Варіанти з Бібліотеки:

Про матеріал: до вашої уваги – матеріали для узагальнення знань з теми «Сенсорні системи». Різнорівневі завдання дозволяють оцінити не лише рівень знань учнів, а й підготувати їх до участі в ЗНО.

Географія

Посилання для пошуку в Бібліотеці:  натисніть для вибору  
Варіанти з Бібліотеки:

Тема: Матеріали до ЗНО-2018, пробне ЗНО у форматі тесту
Автор: Недоступ Світлана Миколаївна
Про матеріал: авторка пропонує використати у підготовці до ЗНО тести, створені нею  на платформі easyQuizzy.

Про матеріал: зібрані завдання з тем «Внутрішні води України» та «Клімат України» із розв’язками можна використати при підготовці до ЗНО, ДПА, олімпіад, а також на відповідних уроках. 

Історія України

Посилання для пошуку в Бібліотеці:  натисніть для вибору
Варіанти з Бібліотеки:

Тема: Тестування у форматі ЗНО «Історія України 7 клас»
Автор: Гриценко Олена Леонідівна
Про матеріал: тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА з історії України містять 30 запитань + бонусне завдання. Пропоновані матеріали можуть бути використані при підготовці до ЗНО або на підсумковому уроці з історії України у 7 класі.

Про матеріал: розпізнавання історичної особи – це частина програми ЗНО з історії України. Учень має навчитися впізнавати особу, характеризувати особливості та основні етапи її діяльності, встановлювати відповідність між вчинками та історичною епохою, оцінювати вплив на перебіг історичних подій.

Математика

Посилання для пошуку в Бібліотеці: натисніть для вибору – математика, геометрія, алгебра
Варіанти з Бібліотеки:

Тема: Завдання до теми «Означення та властивості логарифмів»
Автор: Решетник Ольга Вікторівна
Про матеріал: Матеріал містить різноманітні завдання для підготовки до ЗНО за темою «Означення та властивості логарифмів», які можна виконувати на уроках, коментуючи і повторюючи теорію.

Про матеріал: цей матеріал, представлений у вигляді готових малюнків, можна використовувати під час підготовки учнів до ЗНО з математики для повторення властивостей функцій.
Про матеріал: у пропонованій розробці систематизовано і узагальнено навчальний матеріал з теми «Логарифмічна функція». Подано алгоритми розв’язання основних типів логарифмічних рівнянь, нерівностей.

Українська мова і література

Посилання для пошуку в Бібліотеці: натисніть для вибору – українська мова, українська література, українська мова і література
Варіанти з Бібліотеки:

Тема: Методичний порадник «Власне висловлювання (як написати твір)» 
Автор: Гордієнко Олена Вікторівна
Про матеріал: у запропонованому методичному пораднику подано відомості про твір як жанр мистецтва, види творів, характеристику та структуру твору-роздуму як форми творчої роботи у форматі ЗНО з української мови та літератури. Запропоновано зразки формулювання компонентів творчої роботи, дібрано цитати з художніх творів та перелік творів, які можуть бути використані як приклади під час написання власних письмових висловлювань.

Про матеріал: представлені тренувальні вправи допоможуть учням при підготовці до ЗНО поглибити знання про норми літературної мови, а також удосконалити вміння й навички з виправлення мовних помилок (лексичних, граматичних, стилістичних та комунікативних).
Автор: Ярова Руслана Олександрівна
Про матеріал: таблиця наочно представляє інформацію про автора, літературний напрям, назву та жанр, основні образи, тему, проблематику та ідею твору. 

Фізика

Посилання для пошуку в Бібліотеці: натисніть для вибору
Варіанти з Бібліотеки:

Тема: Презентація на тему «Механічний рух»
Автор: Балтер Галина Борисівна
Про матеріал: Презентація на тему «Механічний рух» розроблена для учнів 7 - 11 класів з метою ознайомлення з новими поняттями, повторення вивченого, підготовки до контрольних робіт, заліків, тестів, ЗНО.

Про матеріал: пропонований матеріал буде корисним при підготовці до ЗНО, оскільки містить завдання, пов’язані з обчисленням абсолютної і відносної вологості, а також їхні розв’язки та всі необхідні для цього таблиці.

Хімія

Посилання для пошуку в Бібліотеці: натисніть для вибору
Варіанти з Бібліотеки:
 
Про матеріал: тестові завдання, представлені в розробці, допоможуть швидко перевірити знання учнів з теми «Електролітична дисоціація». Завдання складені відповідно до структури ЗНО.
Про матеріал: автор пропонує розробку уроку в 11 класі (презентацію) для класів хімічного профілю, яку також можна ефективно використати при підготовці учнів до ЗНО.

У Бібліотеці «На Урок» містяться й інші розробки, що допоможуть підготувати учнів до ЗНО.
 
Про матеріал: година тематичного спілкування «Психологічна підготовка до ЗНО» присвячена одній з найактуальніших проблем 11-класників. Розробка буде корисною для психологів та класних керівників старших класів.

Маєте власні цікаві розробки? Додавайте їх до Бібліотеки «На Урок», діліться досвідом з колегами, поповнюйте скарбничку педагогічних ідей!
Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter