Онлайн-тести з історії України 11 клас

очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Історія України, 11 клас
Створено 19 вересня 2021
Приклад запитання: Назвіть релігію східних слов’ян дохристиянського періоду:
Історія України, 11 клас
Створено 19 вересня 2021
Приклад запитання: Уявлення первісних людей, згідно з яким кожна річ має свого духа, душу; одухотворення сил природи:
Історія України, 11 клас
Створено 19 вересня 2021
Приклад запитання: Текст Державного гімну УРСР, затверджений 1949 року, свідчить проНам завжди у битвах за долю народуБув другом і братом російський народ,І Ленін осяяв нам путь на свободу,І Сталін веде нас до світлих висот.Слава Союзу Радянському, слава!Слава Вітчизні народів-братів!Живи, Україно, радянська державо,Возз'єднаний краю на віки-віків!
Приклад запитання: У якому році Українська РСР стала членом Організації Об’єднаних Націй?
Приклад запитання: Який зовнішній фактор відіграв вирішальну роль у приєднанні земель колишньої України-Руси (Київської Русі) до Великого князівства Литовського?
Приклад запитання: Повоєнне облаштування світу після Другої світової війни обговорювалося на таких міжнародних конференціях (3 правильні відповіді)
Історія України, 11 клас
Створено 18 вересня 2021
Приклад запитання: Розселення Трипільскої і Середньостогівської археологічних культур
Приклад запитання: З якою метою княгиня Ольга здійснювала заходи, про які йдеться в уривках з історичних джерел? «Ішла Ольга до Новгорода. І встановила вона… погости і оброки. І ловища її є по всій землі, і знаки (її), … і сани її стоять у Пскові й до сьогодні…» «…І пішла Ольга по деревлянській землі з сином своїм і дружиною, встановлюючи устави й уроки; й існують становища її й ловища…»
Історія України, 11 клас
Створено 17 вересня 2021
Приклад запитання: 1945 рік в історії України пов’язаний із 
Історія України, 11 клас
Створено 16 вересня 2021
Приклад запитання: Силове насадження норм суспільно-політичного, економічного, культурного життя, характерних для тоталітарного ладу в Радянському Союзі
Історія України, 11 клас
Створено 15 вересня 2021
Приклад запитання: Внутрішня та зовнішня політика гетьмана І. Виговського сприяла
Приклад запитання: У другій половині XV — першій половині XVI ст. вихідці з українських земель здобували вищу освіту в:
Історія України, 11 клас
Створено 15 вересня 2021
Приклад запитання: Укажіть один із заходів розв'язання владою проблем відбудови важкої промисловості України в другій половині 1940-х – на початку 1950-х рр.
Історія України, 11 клас
Створено 15 вересня 2021
Приклад запитання: Причини входження України до складу ООН як держави-засновниці:
Приклад запитання: Глобальне протистояння двох наддержав - СРСР та США - та їхніх блоків у сфері політики, ідеології, економіки й культури, що супроводжувалося гонкою озброєнь
Приклад запитання: На території сучасної України первісна людина з'явилася близько:
Історія України, 11 клас
Створено 14 вересня 2021
Приклад запитання: Хто очолив делегацію УРСР на Установчій конференції ООН в Сан-франциско?
Історія України, 11 клас
Створено 12 вересня 2021
Приклад запитання: Яку зі стоянок уважають найдавнішою в Україні?
Історія України, 11 клас
Створено 11 вересня 2021
Приклад запитання: Вкажіть назву пам'ятки
Історія України, 11 клас
Створено 10 вересня 2021
Приклад запитання: 1945 рік в історії України пов’язаний із 
Історія України, 11 клас
Створено 9 вересня 2021
Приклад запитання: Як називається процес, описаний в уривку з історичного джерела?«Після закінчення Другої світової війни на батьківщину поверталися сотні тисяч військовополонених та цивільних осіб, що добровільно чи примусово опинилися за межами своєї країни внаслідок війни».
Історія України, 11 клас
Створено 8 вересня 2021
Приклад запитання: Хто з козацьких провідників проголосив таку програму своїх дій: «Правда то, що я лихий, малий чоловік, але мені то Бог дав, що я єсть єдиновладцем і самодержцем руським! Виб’ю з лядської неволі руський народ увесь! Перше я за свою шкоду і кривду воював — тепер буду воювати за нашу православну віру! ...За границю на війну не піду! Шаблі на Турків і Татар не підійму! Досить маю на Україні, Поділлі і Волині... тепер досить достатку і пожитку в землі й князівстві моїм — по Львів, по Холм і Галич»?
Приклад запитання: 22 січня 1946 р. у складі України була утворена нова область:
Приклад запитання: Збільшення польською владою козацького реєстру до 6 тис. осіб та організація шести територіальних полків стало наслідком козацько-селянського повстання під проводом
Приклад запитання: Геральдика – це наука, що досліджує:
Приклад запитання: Встановіть відповідність між назвами ворогуючих сторін і їх планами щодо українських земель: А       Росія; Б       Німеччина; В       Австро-Угорщина;   1   створення плацдарму для подальшого просування на Схід аж до Індійського океану;2   надання українським землям автономії;3   захоплення західноукраїнських земель;4   ліквідація організаційних центрів українського національного руху в Галичині;5   приєднання Наддніпрянської України;6   захоплення промислової бази України — Півдня і Сходу.
Приклад запитання: Розташуйте події української історії 1914-1917 pp. у хронологічній послідовності:А      проголошення австро-угорським імператором Францом-Йосипом І автономії Галичини; Б      утворення Загальної української ради; В      початок контрнаступу російської армії під командуванням О. Брусилова з метою відвоювання західноукраїнських територій; Г      опублікування статті Симона Петлюри "Війна і українці"; Д      початок бойового шляху легіону Українських січових стрільців.
Приклад запитання: Прочитайте уривок з історичного джерела та дайте відповідь на запитання.«Справжнє бойове хрещення Українські січові стрільці пройшли у квітні – на початку травня 1915 р. у боях за гору поблизу Славська. Кілька разів цей важливий пункт переходив із рук в руки. Лише ціною великих втрат російським солдатам вдалося закріпитися на горі, але в цей час розпочався загальний відступ росіян із Галичини». Де відбулися описані події?