Школа

Матеріали для проведення шкільних заходів до визначних дат лютого

Авторські розробки, опубліковані у Бібліотеці сайту «На Урок».

Лютий буде передбачувано насиченим через велику кількість пам’ятних дат, про які буде потрібно поговорити з учнями протягом виховних годин та позакласних заходів. Аби підготуватися до них, необхідно витратити чимало часу для пошуку корисної інформації. Ми дбаємо про вас, тому вирішили підібрати якомога більше корисних матеріалів, розміщених на сторінках Бібліотеки освітнього проекту «На Урок». У минулому місяці вже була зроблена подібна підбірка, і у лютому продовжуємо започатковану раніше традицію.

Календар важливих дат у лютому

  • 6 лютого – Всесвітній день безпечного інтернету.
  • 12-18 лютого – Масляна.
  • 14 лютого – День святого Валентина.
  • 15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
  • 20 лютого – День пам’яті Героїв небесної сотні.
  • 21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Приклади сценаріїв та розробок до зазначених вище дат

Всесвітній день безпечного інтернету

За посиланням ви знайдете статтю, розмішену у журналі на сайті, з рекомендаціями, прикладами з бібліотеки та матеріалами, які можна використати для проведення загальношкільного Дня безпечного інтернету: Проведіть корисний урок до Дня безпечного інтернету з матеріалами від проекту «На Урок».

Масляна

Тема«Масляна іде – свято веде»
Автор: Герасименко Олена Олександрівна
Про матеріал: Розробка виховного заходу стане в нагоді класному керівнику напередодні свята Масляної. Розрахована на учнів 1-4 класів.


Тема: «Народна лялька-Масляна – оберіг наших душ»
Автор: Кизименко Оксана Миколаївна
Про матеріал: Виховний захід для 8 класу, мета якого ознайомити учнів зі святом проводів зими – Масляною в Україні та світі, навчити робити народну ляльку-масляну, розширити знання про історію і сучасність оберегу.


День святого Валентина

Тема: Презентація до виховної години «День закоханих»
Автор: Зайкіна Наталія Василівна
Про матеріал: Адаптована для учнів 9 класу. У даній презентації зібрано матеріал відзначання свята в різних країнах. Закінчується захід солодким столом і подарунками, які дарують хлопчики дівчаткам.


Тема: Розробка свята День Святого Валентина у 3 класі
Автор: Назаренко Лариса Анатоліївна
Про матеріал: Розважально-конкурсна програма у 3 класі з використанням добрих і щирих віршів та пісень. Сприяє організації дозвіллєвої діяльності учнів, формуванню етикетних правил, розвитку творчої активності.


Тема: Сценарій свята «Saint valentine's Day» англійською мовою для дітей старшого дошкільного віку
Автор: Івченко-Чехолка Юлія Вікторівна
Про матеріал: Сценарій свята Дня Святого Валентина для дітей старшого дошкільного віку (5-7 років). Даний сценарій може бути корисний як вчителям, які працюють з дошкільнятами, так і вчителям, що викладає англійську мову в початковій школі (2-3 класи). На святі діти в ігровій формі закріплюють читання слів, що позначають членів родини, повторюють у пісенній формі вітання, вираз подяки англійською мовою, англійський алфавіт.


День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Тема: Виховна година «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять»
Автор: Куйдіна Зоя Михайлівна
Про матеріал: Виховна година, присвячена патріотичному вихованню молоді. Розрахована на учнів старшої та середньої школи. Мета заходу у розкритті ролі українських військ у війнах на території інших держав, зокрема у Афганістані.


Тема: Виховна година на тему «Україна – слави й доблесті край»
Автор: Горбаченко Тетяна Олександрівна
Про матеріал: Виховна година присвячена захисникам України. Формує уявлення учнів про обов'язок, мужність, героїзм. Показує роль самовиховання в формуванні моральної стійкості, мужності, почуття обов'язку і відповідальності перед Вітчизною. Матеріал можна використовувати до різних тематичних виховних заходів.


Тема: Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану
Автор: Росенко Надія Володимирівна
Про матеріал: Розробка виховного заходу адаптована до використання для роботи з учнями середньої та старшої школи. Містить повний сценарій проведення години спілкування з залученням багатьох учнів у класі. Мета: розкрити історичне значення війни в Афганістані та продемонструвати її вплив на історію України.


День пам’яті Героїв небесної сотні

Тема: Виховний захід «Герої не вмирають»
Автор: Фурман Леся Олександрівна
Про матеріал: Сценарій виховного заходу для старшої та середньої школи, для проведення якого необхідно залучити школярів. Мета заходу у висвітленні значення подій 2013-2014 років в Україні, вихованні патріотичних почуттів та усвідомленні подвигу співвітчизників.


Тема: Урок пам’яті «Пам’ять про друзів полеглих жива»
Автор: Опаіць Марія Іванівна
Про матеріал: Це урок пам’яті, який можна організувати на загальношкільній лінійці в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, метою якої є виховання в учнів гідності за тих, хто віддали своє життя за волю країни. Щоб кожен зміг збагнути, що він може впливати на події і простір довкола себе.


Тема: Сценарій виховного заходу «Цвітуть жоржини чорні в Україні»
Автор: Муляр Олена Григорівна
Про матеріал: Матеріал адаптовано до використання у старшій та середній школі з залученням багатьох учнів у класі. Мета заходу – вшанувати пам'ять героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули. Прищеплювати любов до Батьківщини, виховувати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України.


Міжнародний день рідної мови

Тема: «Мова – це зоряночка золота…»
Автор: Юрчук Олена Олексіївна
Про матеріал: Сценарій відкритого виховного заходу до Міжнародного дня рідної мови, розроблено для проведення заходу у середній та старшій школі. Створений, щоб формувати розуміння того, що українська мова – наш національний скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Допоможе розширити знання про красу й багатство української мови.


Тема: Брейн-ринг «Мово рідна, слово рідне!»
Автор: Харчук Наталія Леонідівна
Про матеріал: Гра допоможе повторити, закріпити, узагальнити знання, уміння з української мови і підвищити інтерес до предмета, стимулювати різні види спілкування, розвивати мовлення.


Тема: Конкурс юних декламаторів. Загальношкільний позакласний захід до Дня української писемності
Автор: Грищенко Людмила Іванівна
Про матеріал: Сценарій загальношкільного заходу-конкурсу між учнями 5-11 класів. Містить також сценарій мовної інтелектуальної гри для 8-9 класів. Підходить для провдення тематичних заходів не тільки у лютому, а й у листопаді.


Ви можете також самостійно пошукати варіанти розробок для різних вікових груп, використавши функцію пошуку по бібліотеці. У вас є власні тематичні розробки? Завантажуйте їх до бібліотеки! Зараз вони важливі, як ніколи, і неодмінно користуватимуться попитом у колег. І ви суттєво підвищите свої шанси на перемогу у Конкурсі для вчителів.

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter