17 липня о 18:00Вебінар: Відеоуроки: як створювати якісний контент для Ютубу

Онлайн-тести з історії України 9 клас

очистити

Створюйте онлайн-тести
для контролю знань і залучення учнів
до активної роботи у класі та вдома

Створити тест
Історія України, 9 клас
Створено 22 травня
Приклад запитання: Яка соціальна верства стала рушійною силою національного відродження в західній Україні наприкінці ХVІІІ – у першій половині ХІХ ст..?
Приклад запитання: На західноукраїнських землях видобували нафту, сіль, буре вугілля...
Приклад запитання: Столипінська аграрна реформа розпочалася у
Історія України, 9 клас
Створено 21 травня
Приклад запитання: Терещенки, Яхненки, Харитоненки – це…
Приклад запитання: 1. Який український регіон на початку XX ст. називали «українським П’ємонтом»?
Приклад запитання: Реформи 1860–1870-х рр. у Російській імперії сприяли
Приклад запитання: Позначте назву галузі промисловості на західноукраїнських землях, яка на початку ХХ ст. давала найбільші прибутки в цьому регіоні. 88 % її виробництва контролювалось іноземними компаніями.
Історія України, 9 клас
Створено 21 травня
Приклад запитання: Мать
Приклад запитання: У якому місті У 60-х рр. 19 ст розпочалася промислова розробка нафтового родовища, яка досягла апогею на початку 20 ст. 
Приклад запитання: Хто з українських істориків присвятив все своє життя вивченню історії запорозького козацтва?
Приклад запитання: Укажіть основні риси української культури другої половини ХІХ ст. (3 правильні відповіді)
Приклад запитання: Софія Русова ввійшла в історію як
Приклад запитання: Архітектурний стиль, який сформувався в Україні на початку XX ст. отримав назву:
Приклад запитання: З ім'ям І. Мечнікова пов'язано:
Приклад запитання: Яку назву мали землі Лівобережної України у складі Російської імперії?
Приклад запитання: Вкажіть назву пам'ятки архітектури кінця ХІХ ст., яка знаходиться в Києві, і до створення Православної Церкви України (ПЦУ) була головним храмом Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Приклад запитання: Укажіть основні риси української культури другої половини ХІХ ст. (3 правильні відповіді)
Приклад запитання: Куди був спрямований міграційний потік українців з аідавстрійської України у зв'язку з аграрним перенаселенням? 
Приклад запитання: Які нові зрушення в розвитку освіти відбулися на початку ХХ ст.?
Історія України, 9 клас
Створено 20 травня
Приклад запитання: Який український регіон на початку ХХ ст. називали "Український п'ємонт"
Приклад запитання: У яких роках початку ХХ ст. найрозвинутіші галузі промисловості підросійської України – металургійну та кам’яновугільну – охопила економічна криза?
Приклад запитання:  Міста Наддніпрянської України, у яких на кінець XIX ст. існували університети:
Історія України, 9 клас
Створено 20 травня
Приклад запитання: В яких містах Російської імперії на початку 20 ст. діяли університети?
Приклад запитання: Укажіть пам’ятку архітектури України, зображену на фото початку ХХ ст.
Історія України, 9 клас
Створено 20 травня
Приклад запитання: 1. Який український регіон на початку XX ст. називали «українським П’ємонтом»?
Приклад запитання: Установіть відповідність між прізвищами митців і сферами їхньої творчості (фактами біографії).1 М. Лисенко    2 М. Пимоненко 3 С. Гулак-Артемовський 4 М. ЛеонтовичА художник, член Товариства «передвижників», автор картин «Весілля в Київській губернії», «Свати», «Ворожіння», «Ярмарок»Б композитор, автор хорових поем «Легенда», «Моя пісня», класичних обробок українських пісень «Козака несуть», «Дударик», «Щедрик»В живописець-баталіст, графік, автор картин «Похід запорожців на Крим», «Бій Максима Кривоноса з Ієремією Вишневецьким»Г композитор, співак, драматург, соліст Флорентійської опери, Російської імператорської опери, автор опери «Запорожець за Дунаєм»Д композитор, етнограф, учасник громадівського руху, автор опер «Різдвяна ніч», «Утоплена», «Тарас Бульба», «Енеїда»  
Історія України, 9 клас
Створено 20 травня
Приклад запитання: Виконання селянами Наддніпрянської України повинностей на користь поміщика, після отримання ними особистих і майнових свобод, пояснюють:
Приклад запитання: Укажіть спільну рису соціально-економічного розвитку українських земель у складі Австро-Угорської та Російської імперій на початку ХХ ст.
Приклад запитання: Однією з провідних галузей промисловості на західноукраїнських землях на початку ХХ ст. була
Історія України, 9 клас
Створено 20 травня
Приклад запитання: 8клас. Контрольна робота                                                             2017-2018н.р.Український гумор і сатираЗавдання з вибором однієї правильної відповіді                                         (5б)1.Хто назвав Валентина Чемериса «добрим вигадьком і штукарем»?а) С.Олійник;    б) Остап Вишня;     в) П.Глазовий;   г) Є.Дудар.2.Хто у творі «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» мав прізвисько Жучок?а) Федько Котигорошко;                            б) Петро Білий;в) Вітька Горобець;                                     г) Галька Козачок.3. Флегматичним у творі «Вітька + Галя, або Повість про перше кохання» В. Чемериса єа) Галя;        б) Вітька;    в) Федько;          г)Г Петро.4. До співів потрібна гітара, сомбреро і а) гарна пісня;   б) хороша мелодія;   в) красива природа; г)місячна ніч.5. Сватання до Галі Козачок у сюжеті повісті В. Чемериса єа) експозицією;      б) зав’язкою;     в) кульмінацією;    г) розв’язкою.6. Через  дуель Вітьку з повісті В. Чемерисаа) заарештували;  б) вигнали зі школи;  в) покарали батьки; г) образила дівчина.7. Вітька з повісті В. Чемериса назвав Галю «зміюкою лукавою» , коли вонаа) розповіла всім дівчатам, що він у неї закохався;б) прогулювалася з Петром;в) відверто посміялася з хлопця;г) підкупила його секунданта Федька халвою.8. «Вітька  Горобець в одну секунду злетів на сьоме небо й затанцював там від радощів», бо Галя а)  назвала його справжнім мужчиною; б) попросила натягати діжечку води;            в) попросила нарубати дров;                    г) назвала його Вітюньчиком.9. Соломія Кіндратівна – мамаа) Федька;      б) Вітьки;               в) Галі;                    г) Петра.10. Вітька видряпав на корі дерева «Вітька+Галя» для а)  історії;      б) щоб бути разом;    в) на щастя;  г) щоб здивувати односельчан. Завдання з вибором кількох правильних відповідей                                         (2б)11. Оберіть правильне твердження:а) Федько розповів про козака Данила, якого за довгий і гострий, наче дзьоб, ніс назвали Чаплею;б) Вітька п9ропонує викликати Петра Білого на дуель;в) Міліціонер Причепа любить повторювати фразу «на даному етапі» ;                    г) Враженя від поцілунку лицаря-визволителя і принцеси, героїв фільму, було зіпсоване тому, що будильник у Вітьковій кишені невчасно задеренчав;д) Федько запропонував Вітькові піднести Гальці дарунка, щоб укріпити любов.е) Під час сватання  Галька називала себе куницею.Завдання на встановлення відповідності                                                    (2б)12. Установіть відповідність між назвою художнього засобу та його визначенням: Герой твору Портрет 1. Федько а)«Гарні чорні оченята, такі жваві, і такі привабливі, і такі бездонні тоненька шия,важкі коси, вигнуті брови чарівна усмішка…» 2.Вітька  б) «Завжди прилизаний, напахчений одеколоном мамин синок; ябеда й боягуз, хвалько та брехун» 3. Галька в) «Дванадцятилітній опецьок, здавалося, не ходив, а котився на своїх коротеньких ногах…» уц