21 жовтня о 18:00Вебінар: Активізація та зосередження уваги учнів покоління Z
Корисні матеріали, які стануть у пригоді всім, хто прагне професійного розвитку.

Самоосвіта та підвищення кваліфікації – невід’ємні складові педагогічної діяльності. Освітній проект «На Урок» прагне допомогти вчителям знайти натхнення і ресурси для професійного розвитку та самовдосконалення. Тому ми зробили для вас добірку корисних матеріалів, представлених у Бібліотеці «На Урок», що допоможуть розібратися в основних питаннях, пов’язаних із самоосвітою вчителів. 


Тема: Річний план роботи асистента вчителя (інклюзивна форма навчання)
Автор: Титаренко Валентина
Про матеріал: Запропонована розробка річного плану роботи асистента вчителя допоможе оптимально та оперативно спланувати роботу асистента вчителя у тісній співпраці з педагогами та батьками.


Тема: Формування навичок організації навчання на основі ефективної взаємодії учителя та учня
Автор: Пуценко Світлана Сергіївна
Про матеріал: Використовуючи цей матеріал, ви зможете ознайомити слухачів із джерелами особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі, принципами організації позитивної міжособистісної взаємодії, а також розвивати усвідомлення унікальності особистості кожної людини.


Тема: Презентація до семінару «Формування навичок організації навчання на основі ефективної взаємодії учителя та учня»
Автор: Пуценко Світлана Сергіївна
Про матеріал: Розробка містить опис вправ, які створюють комфортні умови для співпраці вчителя і учнів.


Тема: Тренінгове заняття для педагогів «Рівень конфліктності вчителя та його педагогічна діяльність»
Автор: Верстюк Ірина Орестівна
Про матеріал: Пропонована розробка містить матеріал, використання якого допоможе навчитися виявляти рівень конфліктності, дозволить відпрацювати способи вираження почуттів за допомогою різних типів поведінки, а також проаналізувати зміни у ставленні до людини залежно від організації простору спілкування. Орієнтовна тривалість заняття – 95 хвилин. Кількість учасників: 15-20 осіб. 


Тема: Тренінгове заняття для педагогів «Зона комфорту вчителя»
Автор: Верстюк Ірина Орестівна
Про матеріал: Тренінгове заняття для педагогів «Зона комфорту вчителя», орієнтоване на підвищення рівня згуртованості між колегами і зниження рівня тривожності, пов’язаної із професійною діяльністю. Орієнтовна тривалість заняття – 100 хвилин. Кількість учасників: 15-20 осіб.


Тема: Зошит спостережень учителя
Автор: Ясковець Марія Михайлівна
Про матеріал: Цей зошит складено автором відповідно до методичних рекомендацій щодо оцінювання навчальних можливостей учнів другого класу (затверджених МОН України, наказ № 1154 від 27.08.2019 р.)


Тема: Значення самоосвіти для формування професійної компетентності педагогічного працівника  
Автор: Концаренко Олена Григорівна
Про матеріал: Пропонована розробка містить матеріали, присвячені питанням самоосвіти як одного із найефективніших шляхів розвитку професійної компетентності, який зумовлює наступність і послідовність післядипломної освіти педагога.


Тема: Презентація «Самоосвіта вчителя»
Автор: Лавриненко Тетяна Іванівна
Про матеріал: Пропонована розробка містить матеріал, який сприятиме вдосконаленню якостей особистості вчителя, допоможе адаптуватися до умов педагогічної діяльності, організувати постійне підвищення професійної компетентності.


Тема: Методична розробка «Самоосвіта як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення педагогів»
Автор: Кізіченко Людмила Іванівна
Про матеріал: Автор розглядає теоретичні аспекти самоосвіти, напрями та етапи самоосвітньої діяльності вчителів. А також розкриває основні функції керівника у процесі підвищення ефективності самоосвітньої діяльності педагогів.


Тема: Самоосвіта педагогів як складова методичної роботи
Автор: Гоменюк Ліана Вікторівна
Про матеріал: У статті розкрито актуальність проблеми навчання впродовж життя. Авторка звертає увагу на основні форми самоосвітньої діяльності педагогічних працівників і дає поради щодо організації цього напряму роботи вчителів.


Тема: Самоосвіта як безперервний процес саморозвитку та самовдосконалення педагогів
Автор: Любечко Оксана Василівна
Про матеріал: Суспільство завжди ставить до вчителя високі вимоги. Щоб навчати інших, потрібно знати більше за всіх. Чи є самоосвіта необхідною умовою професійної діяльності педагога?


Тема: Програма самоосвітньої діяльності викладача (з досвіду роботи)
Автор: Кикоть Валентина Пантелеймонівна
Про матеріал: Представлена програма та індивідуальний план самоосвітньої роботи викладача стануть у пригоді усім, хто займається самоосвітою та підвищує педагогіччну кваліфікацію.


Тема: Самоосвітня діяльність як ефективна умова розвитку творчого потенціалу професійної компетентності педагога
Автор: Бартіш Світлана Володимирівна
Про матеріал: Ця розробка допоможе організувати процес самоосвіти, дібирати власні, відповідні потребам і рівню професійної майстерності, шляхи його здійснення.


Самоосвіта – синонім розвитку. Тож розвиваймося разом!

 

Підписуйтесь на нас у Telegram https://t.me/naurok
Дякуємо! Ми будемо тримати Вас в курсі!
Поширити у соціальних мережах
facebook viber telegram Twitter